Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość juz kafeteryjne mendy
dyzuruja i tak do polnocy pierdu pierdu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tutaj sobie kaffkę spiliście zostało coś w ekspresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se śmigam dzisiaj po erotycznym, a co tam, już i tak nic nie mam do stracenia, jak jakaś łajza nam pisze, że se do wieczora posiedzimy... a.... na Garou mi już przeszło.... szukam innej ofiary... ale też "zachrypniętej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek duchu, przypominam, występuje tu jako twoja córka, a nie przyszła żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiony jestem od wczoraj,katar ,bóle czaszki i takie tam z tym związane atrakcje.Pogoda za oknem fatalna (Lubuskie) remont domu na zewnątrz wychamował,urlop się kończy ,do Niemiec czas będzie wrócić,a końca remontu nie widać,ogólnie wszystko do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Tato może masz ochotę na jakiego seksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, każdemu zdarzają się takie dni, i mówię z nieodległego doświadczenia. tak już jest, ze raz na wozie, raz pod wozem, wpisane w życiorys. ale przecież będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek duchu, przypominam, występuje tu jako twoja córka, a nie przyszła żona Ale patologie jak w "Modzie na sukces" tam ponoć już każdy z każdym wylądował w łóżku i stanoł na ślubnym kobiercu normalnie Sodoma i Gomora (gwoli wyjaśnienia NIE OGLĄDAM tylko słyszałem ) a cóż Cie gnębi mój niemal ex mężu? O widzę że jest nadzieja dla mnie! Moje Samopoczucie poprawiło się radykalnie. Reforma wstydź się ! i matka też niech się wstydzi ,chwaliła się jak to ciebie wychowała,sukces niedościgniony nie ma co.No chyba że chodzi o seksa z Twoją mamusią to co innego (Bosze co ja w pierwszej chwili pomyślałem ,zbok jestem ??:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeleczek-- witam nie doszło żono" no i jeszcze mi się papcio kazirodca trafił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn - Nie pijam w zasadzie kawy, wole raczej herbatke z obowiązkowom cytrynką.W moim dzisiejszym stanie ducha nawet podniecić się jest raczej niemożliwe,choć gdzieś wyczytałem że na ból głowy sex jest lepszy od ibupromu .Ktoś próbował i testował taką kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ból głowy przechodzi od seksu, ale nie migrenowy, na ten ból seks nie pomaga, zresztą z migreną to nawet nie jest się w stanie do niego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Reforma wstydź się ! i matka też niech się wstydzi ,chwaliła się jak to ciebie wychowała" to jakaś podróbka córki, więc chyba jednak się nie przejmę a Ty Blu typowy facet jesteś - przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia, bo jak to zwyczajne przeziębienie w ogóle śmiało Cie dopaść?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy -to jakaś podróbka córki, więc chyba jednak się nie przejmę - A powinnaś ,razem ją robiliśmy, przy Twoim znaczącym udziale.Ja się podłamałem tym o czym ona duma,wiem że zajebisty jestem facet, przystojny itd itd itd i córce się nawet pewnie podobam ale to chore ,co ona ma w głowie ,tam chula wiatr ?? Nie jestem przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia ,choć jest ono dla mnie ważne .Zwyczajnie czacha mi napierdala i czuję się podle.Przez całą zime nie miałem nawet porządnego kataru ,a tu taki klops .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka albo się zlitujesz i przytulisz małżonka do piersi albo ja to zrobię :P wybieraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Blu :) czyli wychodzi, że dobrze, że głowa boli, masz wymówkę, żeby się wykręcić od zalotów podrobionej córeczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jak masz czas to jedź w to Lubuskie i przytulaj, ja odrzutowca na stanie nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×