Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxanka2024

pierwszy taniec

Polecane posty

Gość dfgj
imperium - wiruja swiatla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po rosyjsku
subkalubka ladna piosenka, przyjemnie sie jej slucha wiec nawet jesli ktos nie zrozumie to powinno wypasc fajnie, a zreszta chyba kazdy chociaz troche zna ten jezyk i wylapie chociazby sens bez problemu. A starsze pokolenie to juz na 100%:) ja uczylam sie rosyjskiego tylko przez jeden semestr w lo i to kilka lat temu, ale wiecej rozumiem niz jak slucham czegos po angielsku. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba, kojarzy mi sie z wyciem, ale nie piszę aby obrazic czy cos, poprostu mi sie nie podoba, i wg mnie do "ŚWIETNA" jej bardzo daleko, dlatego że każdemu sie podoba co innego, i bardzo dobrze bo swiat były szary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z Was chciałaby zrobić mega wielkie wrażenie pierwszym tańcem na waszym ślubie mogę polecić naprawdę wspaniałych instruktorów którzy nie tylko dobiorą odpowiednią muzykę ale za każdym razem będziecie miło wspominać te chwilę. 12 maja braliśmy ślub i nie byliśmy pewni co dokładnie chcemy zatańczyć bo walc mimo wszystko jest trochę dla mnie nudny i co? walc z domieszkom zmysłowej salsy bomba :D mieliśmy taki super układ że zaskoczył pozytywnie wszystkich polecam też szkołę tańca może ktoś skorzysta :) http://www.taniec.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER IMPREZA TYLKO Z DJEM
Żadne tam Top First Dance ... Zawodowiec przygotuje dla was mix najbardziej adekwatnych dla waszej pary utworów który zaszokuje waszych gości. No ale do tego trzeba zawodowca od wesel którzy raczej tu się nie reklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×