Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxanka2024

pierwszy taniec

Polecane posty

rodzina w srednim i starszym wieku nie zalapie klimatu Niektórym babom we łbach się przewróciło :-o Jak do tej pory to ty nie załapujesz weselnego klimatu, tylko stroisz się w błyskotki (tak, to przenośnia) i inne duperele. Piosenka na pierwszy taniec z gniotu o wampirach :D Przebiłaś Ślubniaczkę i jej Titanika w wersji polskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
damascenka to nie jest az taki zly film jak mowisz , ma wielu fanow. napewno to nie jest gniot nie przesadzaj. mojemu narzeczonemu podoba sie piosenka ale slowa do tejze piosenki juz nie :) tekst jest bardzo dziwny ale wiem ze nikt z rodziny tego nie zna i jestem o to spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
pewnie mysliusz ze lepsza bylaby piosenka disco polo ?????? albo jakies oklepane paula itd jasne wszyscy wybierajmy te same piosenki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Jeżeli pytasz, czy nie jest dziwna jak na uroczystość rodzinną, to nie jest ani trochę dziwna, spokojnie:) Ja u siebie myślałam o Bobie Marleyu (bo to raczej mój gust i usposobienie), ale w związku z tym, że mam męża radosnego groszka (który nadaje ton naszemu związkowi:D i nie przepadał jeszcze wtedy za taką muzyką), wybraliśmy coś, o czym wspólnie mogliśmy powiedzieć, że to piosenka dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
bo damascenka pewnie mysli ze robie wesele w klimacie zmierzchu. nie spokojnie to tylko piosenka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na naszą piosenkę natrafiliśmy przez przypadek, słuchaliśmy jakichś i ta mnie się niechcący włączyła :) i tak nam się spodobała, ze cały czas ją nuciliśmy później :) http://www.youtube.com/watch?v=RjReMKPDvA4 oczywiście, jak wszystko, kwestia gustu, czy się komuś innemu spodoba. Dla mnie ważne, ze stała się "nasza" :) 02.06.2012 Piosenka sama w sobie mi się podoba, ale ja zwracam dużą uwagę na słowa, a te mi jakoś nie pasują do okazji. Ale najważniejsze, zeby Wam się podobała. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgdrgd
foo fighters & norah jones- virginia moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Damascenka - wrzuć na luz dziewczyno, z niezrozumiałych powodów przerzucasz niechęć do filnu na fajną piosenkę. Może nie podoba Ci się film, może nawet nie podoba Ci się piosenka, ale wybacz, argument w stylu "piosenka jest marna, bo film, w którym ją wykorzystano, jest beznadziejny", to żaden argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgdrgd
Janelle Mone - 57821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo damascenka pewnie mysli ze robie wesele w klimacie zmierzchu". Dziewczynko :) Nie rozśmieszaj mnie swoją naiwnością, baaardzo cię proszę :) Nie sądzę, żebyś wiedziała o czym myślę. A co byłoby w tym złego czy dziwnego, hę? Robiłam wesela tematyczne (Dziki Zachód, lata 20-te ubiegłego wieku, gotyckie z wampirellą w sukni z czarnej koronki, czasy DISCO). Wesela tematyczne to najlepsze wesela - wesołe, zabawne, pozbawione monotonii i powtarzalności. A jeśli to o piosence disco polo było do mnie, to kula w płot :) A o piosence, którą JA bym wybrała, nawet nie słyszałaś :) BA! Nawet nie wiesz, ze taki nurt muzyczny istnieje. Zatem baw się w te swoje Zmierzchy i błyszczące wampiry. Piosenka kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandzia, jestem bardzo daleka od patrzenia na muzykę poprzez pryzmat filmu, w którym ona się pojawia. Swego czasu chodziłam do kina na kiepskie filmy, by posłuchać dobrej muzyki, którą stworzył równie dobry kompozytor (choćby Vangelis). Ale ta piosenka jest mdła, mało wyrazista i nieciekawa zarówno pod względem muzycznym, jak i tekściarskim. Ale rozumiem - każdy ma swoje ohydniki, które wielbi tylko dla zasady. Autorko, jak ci się podoba, to po co jojczysz na forum i innym zawracasz głowę? Przecież tak naprawdę wybrałaś, więc o co kaman? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint no sunshine
micheal jackson cant stop loving you...:) piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgdrgd
Gość aint no sunshine
a nazywa sie ta piosenka I just cant stop loving you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HnM
Ja kocham "wielka milosc" i to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HnM
ale ta ze zmierzchu tez przyjemna dla ucha, choc ja bym jej nie wziela, to jesli tylko sie Wam podoba, to sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglotttta
Elvis "Welcome to my world"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Oj tam od razu mdła... moim zdaniem wcale nie (choć specem od muzyki nie jestem). W moim przekonaniu wręcz pozytywnie wybija się na tle innych przytulanych, jest w innym niż reszta klimacie, taka "rozmemłana". Kto co lubi i tyle. Jak by nie było - uważam, że jeżeli dziewczynie się podoba, wybrankowi także, to trzeba ją po prostu zagrać, zatańczyć i wspominać miło przez lata. sama bym przy niej z chęcią przytuliła się z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgdrgd
mam nadzieję, że ktoś przesłucha :D trochę dużo tego wyszło, ale bardzo lubię te piosenki :D może komuś jakaś się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtop
a co sadzicie o Mech - nie widziec nic? do mnie w ogole na pierwsze tance nie przemawiaja angielskie piosenki. Dlatego pewnie takiej ze zmierzchu bym nie wybrala i ogolnie jakos mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
kiss forever fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
rtop - podoba mi się. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
a i ja mam jeszcze do was pytanie: w trakcie wesela orkiestra powiedziala, ze zrobi mi jeszcze jedna piosenke jako dedykacja od zony. Piosenka jest po rosyjsku, powiedzcie, czy w miare rozumiecie slowa, mnie trudno to ocenic, bo znam rosyjski, a czy osoby postronne zrozumieja? http://www.youtube.com/watch?v=vPiLZ6x3CQw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Iron&Wine - Flightless bird... mam na dzwonek w tel ;) piosenka jest dobra, podoba mi sie sam utwór mimo dziwnosci tekstu, mam gdzies czy to zmierzchowe czy nie Jednakże wg mnie na 1szt taniec sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak a jak
jaki gatunek muzyczny preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×