Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja2343234

Przeczucie na temat płci dziecka

Polecane posty

Gość alicja2343234

czesc jestem w 24 tyg ciązy od początku czułam ze bedzie dziewczynka i takie tez miałam obiawy... znajomi i rodzina tez mówili ze napewno jest dziewczynka. na badaniu usg okazało sie ze to chłopiec mimo tego nadal czuje ze mam dziewczynke. Od czego to zalezy? Kto moze sie mylić ja czy lekarz? Moze sa tu mamusie z taką samą sytuacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja też myślałam o dziewczynce - lekarz powiedział chłopak - siusiaka widziałam to co miałam myśleć - jest synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko szkoda na ciebie słów-jak można być niezadowolonym z płci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2343234
Boze czy ja powiedziałam ze jestem niezadowolona?? Ludzie!!! Ciesze sie ze jest zdrowiutkie. Pytam o to czy duzo tutejszych mamus zmyliło przeczucie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhfgh
Ja sobie wmawiałam chłopca, była dziewczynka :D Po prostu sobie wmawiasz płeć, nie można na podstawie wahań nastroju i smaków przepowiedzieć płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssssss
U mnie to też działało na zasadzie wmawiania sobie płci. Mojego męża rodzeństwo ma same córki, nawet kuzynostwo zawsze sobie żartuje (ale to tylko żarty!!) na imprezach rodzinnych, że nie potrafią wziąć się do roboty, bo nie sztuka jest zrobić dziurkę w dziurce :P Także ja byłam na 100% pewna, że u nas też będzie dziewczynka. Jak mi pani dr na USG powiedziała, że chłopiec to ryczałam jak bóbr. No dumna byłam jak paw, że dam syna mojemu mężowi, z resztą on też taki dumny tatuś chodził :D A jak się mały urodził, to musieli mi pokazać, że to na prawdę jest chłopiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wmawialam sobie plec dziecka. od samego poczatku czulam ze bedzie chlopiec. w koncu w rodzinie meza ostatnimi czasy sami chlopcy sie rodzili, u znajomych rowniez chlopcy wiec jak mogloby byc inaczej? jak na usg w 20 tyg lekarz powiedzial ze dziewczynka bedzie to bylam w mega szoku. nawet wyprawki nie robilam bo bylam pewna ze sie gin pomylil :) w 30 tyg potwierdzil dziewczynke i cos kolo 35 tyg wybralam sie na wyprawkowe zakupy dla mojej corci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunlaineth
Ja też czułam, że będzie dziewczynka, całą ciążę wcinałam słodycze, brzuszek miałam okrągły a nie wystający, na usg pokazał się chłopak ale jeszcze miałam wątpliwości. Na wszelki wypadek miałam uszykowanych kilka różowych ciuszków;p Dopiero po porodzie upewniłam się że mam synka, jeszcze "po wyjściu" mnie obsiusiał;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży byłam pewna, że będzie córka. Po za tym objawy były typowo "dziewczynkowo", chiński kalendarz płci mówił, że dziewczynka, w necie był jeszcze jakiś test bazujący na przesądach i wyszło mi 90% dziewczynka. Śmiałam się też, że pierwsze ruchy poczułam w sklepie z sukienkami, a pod koniec ciąży jak się pytałam brzucha "czy jesteś dziewczynką" to dostawałam kopniaka :) No i wyobraźcie sobie mój szok przy porodzie kiedy moja "córeczka" okazała się chłopcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhfgh
Olga mi też chiński pokazywał chłopca i kalkulatory dni płodnych itd. bla bla.. los chciał inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×