Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spuchniętychomikk

NIE WIEM CO ROBIĆ,pomocy !!!!

Polecane posty

Gość spuchniętychomikk

Witam. Nie wiem co mam robić. 2 tygodnie temu ułamał mi się ząb, nie bolało. W sobotę zaczął mnie tak boleć, że chodziłam po ścianach, nałykałam się Pyralginy, Nurofenu a później Ketonalu i nic nie pomogło. Niestety w niedzielę nie było dostępu do żadnego dentysty. Wczoraj rano obudziłam się spuchnięta jak chomik. Mam opuchliznę taką, że znikształciło mi lewy policzek. Ból trochę zelżał. Dziura nie jest wielka, jakieś1/4 zęba, trochę pobolewa ale wystarcza już 1 tabletka Nurofenu co 6 godzin. Wiem,że zaraz napiszecie : marsz do dentysty,wiem, ale ja się tak okrutnie boję dentystów,że to masakra. W dzieciństwie skrzywdziła mnie jedna denstystka,która na żywca wyrywała mi ząb a jak chciałam zwiać przywiązała mnie asystentka do fotela jakimiś pasami. To była masakra. Później po latach odważyłam się i poszłam, ale znowu spotkała mnie krzywda,bowiem Pan denstysta złamał mi narzędzie do czyszczenia kanału i zaplombował to, a wieczorem z impetem leciałam na 24h pomoc stomatologiczną gdzie mi to usuwano w takich boleściach, że wolę rodzić trojaczki niż to przechodzić ponownie. Po prostu mam złe skojarzenia z dentystami. Nienawidzę czyszczenia kanałów i tego ukłucia, da się robić to inaczej? Bo mnie to boli mimo znieczulenia. Poza tym skoro mam opuchliznę, to albo ropa albo zgorzel a wtedy znieczulenie zadziała przy takim stanie? Proszę pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Raz dentysta facet uśpił mnie i wsadził mi siusiaka do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Podszywom dziękuję, liczę na jakieś poracy od osób, które miały zapalenie i co z tym im robiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
nie jest wielka? 1/4 zeba? musisz isc do dentysty, chyba nie myslisz ze przestanie bolec. Przestanie na chwile i pozniej znow. To nie jest tego warte, idz do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
jezeli jest ropa to dostaniesz antybiotyk w tabletce zeby zeszla a dopiero pozniej beda ci robic. Kwestia mysle tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Czyli co? Nie będą mi tego teraz wiercić, tylko dadzą antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
12:46 podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
jezeli jest jakies zapalenie to nie moga nic zrobic dopoki nie zalecza. Wiem bo moj facet mial rope i najpierw antybiotyk a jak zejdzie to wizyta i zaprawa zeba. Nie warto sie meczyc, idz i bedziesz miec z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Więc rozumiem,że z tym stanem zapalnym nic mi robić nie będą tylko antybiotyk a po zejściu ropy akcja-wiercenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Dobra, umówiłam się na 15,30 do dentystki. Ku*** jak się boję ! Powiedziałam jej wszystko, a ona, żei tak mnie na fotel posadzi żeby to obejrzeć. Przecież przy ropie,będzie bolało jak jasny gwint :( Mąż ma mnie zawieźć, ale ja już się zastanawiam jak się wymigać od tego :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuchniętychomikk
Ratunku, pokłóciłam się dodatkowo z mężem - powiedziałam,że nie jadę, a ten mnie zbluzgał i wyzwał od potłuczonych :( Boże jak ja się boję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×