Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość snafka

skromne przyjecie weselne raz jeszcze

Polecane posty

Gość Impesion
Witamy! Zapraszamy Wszytskich na naszego Bloga i fanpage'a pełnego pomysłów i inspiracji ślubno - weselnych. Z nami zaskoczysz swoich gości, orginalnie i tanio zaranżujesz całą ceremonię i sprawisz sobie przepiękną pamiątkę... Codziennie nowe pomysły! :) ZAPRASZAMY i życzymy udanych,. bezstresowych przygotowań :) http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com/ http://www.facebook.com/#!/pages/Impresion-Pracownia-Wyj%C4%85tkowych-Chwil/405698126131352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafka
mam nadzieje ze imprezka sama sie rozkreci. Jak wszyscy pojedza, napija sie to moze najdzie ich ochota. Z alkoholi bedzie tylko piwo i wino. Nie chce wodki. Mam nadzieje ze goscie obejda sie bez mocniejszych trunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że się rozkręci :) Co do alkoholi, to jeszcze nie wiem co będę chciała, ale na pewno nie w przesadzonej ilości. Z pewnością będzie szampan i dobre winko, a poza tym to jeszcze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafka
Ja sie wlasnie obwawiam ze jakby dala wodke to przy mniejszej ilosci jedzienia i bez tanczenia niektore osoby moge sie po prostu upic. Niestety ludzie na weselach dostaja czasami malpigo rozumu i pija na umor. A ja mam ochote na kulturalna atmosfere. Boje sie jednak ze niektorzy moga miec zal jak nie postawimy wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek-niekapek
Ja mialam swoje male przyjecie na 40 osob, impreza trwala do 4 rano, my wyszlismy z sali przed 5.. sama nie myslalam ze bedzie az tak dlugo trwalo. bylo fajnnie, wesolo i mega taniecznie. alkoholu mielismy sporo, wiekszosc pila, ale nikt sie nie "upil"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka aguśka
Ja planuję wziąć ślub we wrześniu. Niestety ani moi, ani mojego chłopaka rodzice nie żyją. Bierzemy tylko ślub cywilny, my świadkowie i nasza dwójka dzieci. Nie nastawiamy się na prezenty i nie chcę wrednych osób z rodziny, które robiły wszystko, żebyśmy mieli pod górkę. Zastanawiam się jeszcze nad tym, żeby po ślubie zaprosić, tych naszych znajomych, którzy z nami będą na tort, kawę i herbatę do małej knajpki w naszym miasteczku. Żadnej wódki, dodatkowyh kosztów i na pewno wyjedziemy z dziećmi chociaż na dwa, trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafka
mamuska aguska To siwetny pomysl! Warto ten dzien spedzic z tymi osobami na ktorych naprawde nam zalezy. Zaprosic te osoby z ktorymi jestesmy w stalym kontakcie, osoby na ktorych mozemy zawsze polegac. Mysle ze obiad po slubie w jakiejs fajnej knajpce to super pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja22
ja juz jakis czas temu bylam na takim skromnym przyjeciu weselnym w http://www.chatanadsztolnia.pl/ i mysle ze to jest nawet lepsze nic wesele z taka cala pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka2015
Ja także myślałam o przyjęciu, tyle że miejsce obrałam dosyć okazałe. W sumie dopiero je oglądaliśmy z narzeczonym, ale chyba się na nie zdecydujemy. To Zamek Dobra we Wrocku. Jest możliwość zorganizowania go w plenerze. Któraś z Was może robiła tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiszcie mi proszę jak wygląda obiad weselny, bo mamy ogromny problem z tym, ma być obiad, do obiadu wino i piwo, kawa herbata ciasta tort szampan i tyle, czy napisać na zaproszeniu do której godziny będzie trwał? Nie chcemy tańców, muzyka będzie w tle puszczona z płyt, Wydaje mi się że nie ma sensu stawiać wódki bo wtedy już dojdzie zimna płyta i goście się rozsiedzą... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM z 2013
Moim zdaniem nie ma sensu pisać na zaproszeniach do której godziny ma trwać wesele, skoro i tak gości zaprasza się osobiście i można im o tym po prostu powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu na zaproszeniu napisz ze to bal kopciuszka i wtedy od razu wiadomo ze o polnocy koniec zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też wydaje się, że najlepiej wspomnieć przy dawaniu zaproszeń, że to tylko obiad i jakiś poczęstunek. Jakby mi ktoś dał zaproszenie z wyznaczonymi godzinami to poczułabym pewien ... niesmak. A tak bezpośrednio to mniej rażące jest. Co do Zamku Dobra... jak masz możliwość zorganizowania przyjęcia w plenerze to skorzystaj z niej;) Ustawiają namioty przed zamkiem wiec nawet jak będzie trochę wiało to nic nie odfrunie ze stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był z kolei urząd stanu cywilnego, świadkowie, rodzice i rodzeństwo. Potem obiad w moim rodzinnym domu i też pokaz fajerwerków: http://www.pol-expance.pl/. Wspominam ten dzień wyjątkowo dobrze. Było bardzo kameralnie, ale zarazem wystrzałowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu te fajerwerki ...powinna być jakaś cenzura na te kryptoreklamy uwielbiam, po prostu uwielbiam jak ci reklamodawcy podszywają się pod panny młode i opisują jak to mieli przepiękne wesele dzięki takim przepłaconym dodatkom już na bank-na pewno laska, która miała wesele zorganizowane w domu - na bank wzięła fajerwerki, fotobudki i inne przepłacone gadżety... czyżby kryzys dotknął twoją firmę i tak usilnie musisz się reklamować? trzeba było by zmienić branże...a nie wciskać nam kity jakie to wspaniałe przyjęcie domowe zostało uwiecznione pokazem fajerwerków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w Krakowie naprawde fajne i ciekawe miejsce idealne swoją drogą jesli chodzi o takie własnie przyjęcie www.trzejkucharze.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraletta
Mnie się bardzo podoba jak na takich przyjęciach przedstawiany jest design żywności. W moich okolicach specjalistką od tego jest ta pani http://izabelaplociennik.pl/ Coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dogadałam z menedżerką w restauracji http://zakatek-smaku.pl i już za nas zajęli się ogarnięciem wszystkiego: dekoracje, tort, jedzenie i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka19
Rok temu organizowałam swoje, skromne wesele. Tutaj znalazłam wiele fajnych i niedrogich dodatków, może też coś znajdziecie dla siebie : ) http://www.dodatkiweselne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zorganizować przyjęcie np w domu lub w ogrodzie to mogę Ci polecić catering od www.lasuch.waw.pl, pyszne jedzenie i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid4444
Wybieram się na wesele do brata ciotecznego i to będzie robione w Bryllandi koło Jarocina. Kawałek z Poznania tam mamy ale będzie nocleg na miejscu także szczególnie się nie martwię. Lokal ma dobre opinie, na stronie http://bryllandia.pl widać na zdjęciach jak to wygląda. Najbardziej mnie cieszy że okolica jest dość zaciszna, na wsi, takie wesela są najlepsze, zazwyczaj się udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKH
My też planujemy skromne przyjęcie po ceremonii. Zależy mi na tym, żeby ceremonia ( ślub cywilny) odbyła się poza USC, który jest koszmarny, więc mamy zamiast obejrzeć piękny drewniany gościniec w naszym mieście, który organizuje również ceremonie i przyjęcia na wolnym powietrzu. Myślę, że w sumie będzie około 25 osób, choć na samą ceremonię będzie zaproszony każdy. Potem myślę o standardowym obiedzie, czyli zupka, jakieś mięska, następnie tort i słodkości/owoce, a potem marzy mi się grill i swojskie potrawy typu pierogi, placki ziemniaczane, duszonki. Zobaczymy, czy nam się to uda zorganizować. Przede wszystkim liczę na to, że uda mam się zarezerwować jakiś dobry termin, bo wiadomo, że takie miejsca wolą zrobić wesele na 100 osób niż na 30. Jedyny mój smutek to fakt, że zawsze marzyłam o ślubie w maju, bo to piękny i przy okazji dość istotny dla mnie miesiąc. Nawet razem z partnerem umówiliśmy się rok temu, że to będzie maj, ale jako że nic nie mamy jeszcze zarezerwowane, nikomu o tym nie wspominaliśmy. I niestety kuzynka pod koniec zeszłego roku ogłosiła swój ślub w czerwcu 2018, więc kultura nakazuje, że skoro pierwsza się ogłosiła, ja nie mogę jej się wykręcić na maj. Zresztą sama wspominała, że ma nadzieję, że nikt z rodziny nie będzie robił nic przed nią, skoro już wszyscy wiedzą o ich terminie. Nawet moja mama i inne najbliższe osoby mówią, że nie wyobrażają sobie 2 wesel na raz. Więc może zmienimy plany i zrobimy swój ślub w lipcu. Co prawda to też będzie prawie "na raz", ale przynajmniej nie przed kuzynką. Nie chcę odsuwać ślubu o kilka miesięcy tylko z tego powodu. Tym bardziej, że pierwotnie myślałam o ślubie już w tym roku, ale z różnych względów przesunęliśmy je na następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddaann
Profesjonalnie wesela organizują w Bryllandii. Bawiłem się tam już dwa razy – na weselu siostry i niedawno na swoim. Noclegi mają bardzo wygodne na miejscu, sporo gości sobie chwaliło że mogli zaraz po przyjęciu sobie odpocząć w hotelu, a nie musieli jeździć gdzieś daleko i w ogóle kombinować transport i kogoś trzeźwego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiool
Moja siostra będzie wyprawiać wesele w te wakacje w Bryllandi. Tutaj też ma spora część gości w hotelu nocować. Na stronie http://bryllandia.pl jest cała oferta obiektu. Z tego co wiem to niezłe warunki cenowe dostali ze swoim narzeczonym a moim przyszłym szwagrem, menu jest zrobione pod nich, a nie narzucone przez obsługę na kuchni, także dobrali te potrawy które im smakują i które oni chcą podać swoim gościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy podczas przyjęć korzystacie z takich wypożyczalni zastawy - gastrowypozyczalnia.pl ? Bo skąd to nagle wziąć? Kupować to chyba bez sensu co nie? Lepiej wypożyczyć co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23

Warto sprawdzic i tutaj http://www.trzejkucharze.com/new/
Ja jestem bardzo zadowolona wiec na pewno  i Wasza impreza tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×