Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little.d

babysense, respisense czy angelcare?

Polecane posty

mam miesiecznego synka, ktory wlasnie wychodzi ze szpitala (ur. w 31tc). mam mu kupic monitor oddechu, ale nie wiem jaki... babysense czy angelcare? macie o nich jakies opinie? a moze w ogole lepiej respisense? czyli taki do pieluszki lub ubranka przypinany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirena.....
Ja mam angelcare i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsxdcfgh
a ja mam babysense 2 - wybawienie dla rodziców.Nie ma stresu przez noc-pięknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelcare
jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalicja
A ja mam teraz problem, BS czy RS, ma ktoś jakieś doświadczenie/porównanie obu? AC odpada, bo naczytałam się o poduszonych przez kable dzieciach :( BS II to wyrób medyczny, z drugiej strony RS jest uniwersalny, można go zabrać z małym na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalicja
A ja mam teraz problem, BS czy RS, ma ktoś jakieś doświadczenie/porównanie obu? AC odpada, bo naczytałam się o poduszonych przez kable dzieciach :( BS II to wyrób medyczny, z drugiej strony RS jest uniwersalny, można go zabrać z małym na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wcześniaka
zdecydowanie babysense -polecają go też na porodówkach, ma atest medyczny jako jedyny monitor oddechu na rynku. Mam do niego pełne zaufanie jako mama wcześniaka. Czytałam że AC jest wycofywany z rynku UE (monitory, nianie są ok) z powodu uduszeń kablami. U nas ciągle się sprzedaje. Respisense podobno ok ale sama nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Led Zgred
Respisense się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×