Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lpcfkbv

Podobam mu się czy zerka z innego powodu? Ważne

Polecane posty

Gość lpcfkbv

Sprawa wygląda tak : ze szkoły z widzenia znam jednego chłopaka , moja koleżanka kilka miesięcy temu mowiła mi , że chyba mu się podoba . Bo zazdrosny byl o to że gdzieś tam chodzi itp . Piszę to żeby nawiązać do mojej sprawy :P ostatnio zagadał do mnie i koleżanki (innej niz ta o ktorej wspomnialam wyzej) - to bylo na poprawie z historii , później pod koniec sie usmiechnal, zyczyl powodzenia. To bylo kilka dni temu , dzisiaj zas szlam z ta sama kolezanka co bylam na poprawie i patrzyl na mnie, pozniej przystanelam bo szla ta kolezanka w ktorej on niby sie buja, ona sie przywitala ale czulam jego wzrok na sobie tyle ze dalej olewalam ,nie lubie na kogos patrzec.Na nastepnej przerwie szlam sama i nie wiem bo szybko sie minelismy ale chyba juz nie patrzyl na mnie. Kurcze, podoba mi sie ale sama nie wiem co myslec :P Znalazłam jego gg, tzn nie jestem pewna ale jest taka osoba o tych samych danych(ale wieku i miejscowosci nie bylo) i ma w opisie ta emotke serduszko, nie chce sie nakrecac i znowu rozczarowac.Oceni ktos obiektywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×