Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acodoto

Nie chcę bardzo popularnego imienia dla dziecka.

Polecane posty

Gość acodoto
Alinko, mi się bardzo podoba Twoje imię. Cieszę się, że masz takie pozytywne wrażenia. Jakoś "stare imiona" wracają bardziej dla chłopców, zauważyłyście? Stasie, Jasie, Antosie, nawet Leony. A dla dziewczynki jakoś nie :( I dlatego jak mówię "może Alina" to wszyscy reagują w tonie "za stare, kojarzy się ze starą kobietą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
a może Sara? Nadia? Lilia? Kaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankaaaaa
to moze Jolanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakasiamala
mysle, ze dzieci w szkole predzej znaja wyraz wagina niz tytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
sory ale u mnie w liceum co nektórzy nie znali tego słowa:-P dzieci aż tak inteligentne nie są chyba że im rodzice coś głupiego powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Myslalam tez o Ninie, ale Ninka to takie troche na sile zdrobnienie chyba. Do waginy rymuje sie wiele imion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Sara? Nadia? Lilia? Kaja? Same ruskie :O :O :O Natalia i Sylwia, nie pamiętam, kiedy słyszałam to imię u dziecka albo nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakasiamala
moze kiedys, jak nie bylo internetu, to dzieci nie wiedzialy co to wagina. Teraz wiedza na pewno - przynajmniej wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Lidia, Olga... mnie się Alina nie kojarzy ze starą kobietą, a np. Julia tak - przed tym jak to imię stało się popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukkita
a Janina? Ma mnóstwo ładnych zdrobnień: Jasia, Janeczka i jeszcze można dalej wymyślać. I baaardzo żadko występuje poniżej 60 roku życia :), ja przez 36 lat nie spotkałam imienniczki w zbliżonym do mnie wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Tez nie przepadam za wschodnimi imionami. Teraz moda na te wschodnie. Sylwia mojemu sie podoba, ale mi nie. Przez skojarzenie z pewna Sylwia. A Natalie bardzo popularne sa, nawet w rodzinie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
co do nadii to mi się podoba ale znam już 5 w wieku 0-2lat chyba że u mnie już taki szał alina - pochodzenie niemieckie, nie rosyjskie:-P choć ruski znam dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Jest jest jest. Pierwsza osoba, ktorej Alina nie kojarzy sie ze starsza panią. Janina z serii Alina, Celina. Ladnie. Ale najblizej mi do Aliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowa babka
Moja córka maiała być Jagna ,ale przez głupie skojarzenia ,zrezygnowałam i bardzo żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassiiaa
moja córka ma na imie ewa, i o ile mi wiadomo nie ma żadnej innej dziewczynki w szkole o tym imieniu (szkoła podstawowa liczy ok ok 300dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina jest fajne
Nina super. Ja bym przy Nince została. Mamy w rodzinie Justyne ale nazywamy ją właśnie Ninka. A moze Justyna? Justysia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Ja nie mowilam ze Alina ma pochodzenie wschodnie :) Tez rosyjski jest moim drugim jezykiem. Nie, raczej byl, sporo zapomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może gabriela?
mi się podoba Gabrysia a moja córka ma na imię Weronika pomyśl jak byś chciała sama mieć na imię? mi się jeszcze podobało Klaudia,Martyna,Julita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
My sie niedawno przeprowadzilismy i okazalo sie ze w sasiedztwie jest dziewczynka, a w klasie bedzie inna, ktore nosza imiona, ktore rozwazalismy :o i tak musze teraz kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Masz racje, musze przemyslec jak inaczej chcialabym miec na imie. Ciekawe co mi wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
co do ruskich mi się też tatiana podoba ale w domu by mnie zatłukli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
A ta Alina to na wsi czy w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
A Wy sugerujcie się opinią członków rodziny, mam na myśli dziadków, Wasze rodzeństwo? Czy podoba Wam się - dajecie i już, nie zależnie od tego co Wam mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wyda
Teodora-Tola,Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
ja córeczkę nazwę Matylda. Ajak będzie druga to będzie Laura. |I mało mnie obchodzi to czy komus sie to podoba czy nie i z czym się kojarzy. Decyzja podjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Ślicznie, ale tylko w zdrobnieniu. Teodora dla małej dziewczynki za ciężkie, twarde :o Ale Tola, Tosia ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Sikoreczko Matylde tez rozwazalam, ale cięzko sie zdrabnia. Ale dobry wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×