Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acodoto

Nie chcę bardzo popularnego imienia dla dziecka.

Polecane posty

Gość zakret4
Róża ,Dorota , Stela- tak ma na imie moja córka 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
Szczerze mowiac to imiona na "I" do mnie po prostu chyba nie przemawiają :/ ... Mirka podoba mi się bo to jak by skrót od Mira, Mirja, czy coś w tym stylu :) Lilianna kolezanke mam, super imię tez mi się bardzo podoba, ale Lilka juz mniej.. niestety kolezanka w podstawowc enie byla zbyt ani miła ani inteligentna i wszystkie dzieci wolaly na nią Lilka-debilka :(.. Dziś pani Lilianna wyrosła na piekna i fajna babke nie wiem jakim cudem yhm.. ;) Nina- superanckie:) Ale i tak Matylda podoba mi sie naj naj :D Róża tez piękne imię. No z niczym innym się nie kojarzy jak kwiat, choć Violeta- fiołek, jednak róza ładniejsze:) A ja nie jestem w ciąży jeszcze.. :( ale co tam ;) imię mam wybrane i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamany dlugopis
Moja córka ma na imię Michalina. Poza tym podobają mi się jeszcze Aniela i Melania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalki
cieszę się że zaaprobowałaś moją propozycję. Lilianna tak dam kiedyś na imię swojej córce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodoto
Długopisie, Michalinę musiałam odrzucić - mój powiedział "wszystko tylko nie to". Sikoreczko :) no to pomyślności w życiu dla Ciebie, niech Ci się układa wszystko :) Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za "dyskusję". Może temat pociągnę, jak będę miała taką potrzebę. Na razie mam o czym myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Aleksandra
śliczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
moja corcia ma na imie Iga zdrabniamy Igusia, Iguska maz wybral a mi sie spodobalo i mam nadzieje ze jak pojdzie do szkoly nie bedzie ktras z kolei Iga w klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
a mi matylda kojarzy sie z ta bajka gorylica matylda bylo cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek.........
Mi się podobają: Aleksandra, Joanna (czyli moje :P), zuzanna (chociaz teraz wysyp), Pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga daga
może skoro myślałaś nad Celina to Marcelina albo Marcela ? Paula lub Sara ewentualnie Patrycja,u dzieci to dziś b.malo spotykane imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa28
Celina jest ladne i chyba wraca do lask, moi znajomi dali tak corce na imie, poza tym znam jeszcze jedna Celinke 10-letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkawiolka3
Fakt, że częściej daje się stare imiona chłopcom, ale dziewczynkom też się zdarza. Moja kuzynka ma córki Janinę i Jadwigę (6 i 4 lata, Jadwigi nie zdrabniają). Pierwsza reakcja rodziny - zniesmaczenie i próba wpłynięcia na decyzję rodziców :). A teraz nikt sobie nie wyobraża dla nich innych imion, stały się po prostu najzwyczajniejszymi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiimmmmiiiieeee
anastazja hanna antonina hubert samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już się zdecydujesz, to fajne rzeczy z imionami są na http://babymama.pl/ - polecam mocno :) Zamówiłam teraz mega paczkę, bo mają kod rabatowy, po wpisaniu dlamamy w koszyku, wyskakuje rabat!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×