Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos wartosciowszy od was

Pije tylko kawe Lavazza ,jadam wedliny od 30zł/kg i nie lubię smrodu motłochu

Polecane posty

Gość ktos wartosciowszy od was

nie lubie zwyczajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvmnjiodniod
duzo zarabiasz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wartosciowszy od was
nawet sporo -7,8 tys na miesiąc-odzywiam sie zdrowo,chce długo żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvmnjiodniod
a co za prace masz;) jakie wykszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
No to witaj wśród 70% społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wartosciowszy od was
obciągam pałki ukraińskim robotników, jestem z 3 lidze ale pnę sie pomału do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wartosciowszy od was
widze ze podszywacza z plebsu boli ze jest ode mnie gorszy:) poprostu stac mnie na zywnosc z najwyzszej pułki wiec ją spozywam..za dopłatą nie zjadł bym zywnosci która jedza zwykli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubisz zwyczajności ?
daruj sobie albo w sumie nie dawno mnie coś tak nie rozbawiło :D Rozumiem, że ta kawa i te wędliny nie są ogólnie dostępne, rzadkie, na zamówienie...... Bo jeśli leżą w lodówce w supermarkecie i każdy może je kupić jak i kawę z półki to ja tu nic nadzwyczajnego nie widzę ahahhahaha dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian z malborka
i takimi zjebami najlepiej karmia się przygłupawe pasztety kafetryjne,zaraz ci napisze ,ze ma w chuj na koncie trzy auta i jest pilotem beinga ,a jak pasztety łukna tema to ciulman pierdolony bedzie siedział tu 24 h powierzając majatek i pilotaż beinga opatrzności ,kurwa co za półmózgi w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
to co robisz na takim zwyczajnym forum pelnym motlochu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luterrrrrrrrrrrrrrrrrrr
No widzisz a w moim kraju wedliny tanszej niz 10euro nie ma Wiec jestem zajebiscie bogati no i lavazza fortuny nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodora22
a wedlina za 30 zl to taka burzuazja dla ciebie? 30zl to kosztuje jakas zwykla chemicznie pedzona szynka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wartosciowszy od was
widze ze plebs pluje jadem bo ktos lepszy od nich sie tu pojawił,ale niewazne stac mnie na więcej niz wiekszosc,wedliny kupuje w sklepie z potrawami regionalnymi,jest drogo ale jest za tym jakosc-jedzenia z marketów nie jadam bo wiekszosc produktów nadaje sie jedynie dla zwierząt a nie ludzi...stac mnie tez na wysokiej klasy buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha lavazza to śmieć, widać , że nawet nie wiesz co piją "tygrysy", oni piją kawy od 300zł za kilogram. jedzą prawdziwe sery pleśniowe francuskie w cenie od 200 zł wzwyż na kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubisz zwyczajności ?
Ta....Ty się akurat znasz na jakości jedzenia :) Badasz je jakoś czy co ? Na studiach badali takie naturalne "jabłka" niby z naturalnych hodowli a okazało się, że mają zawartość ołowiu przekroczoną o 100%. Oczywiście piszę o spożyciu jakbyś nie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodora22
No w moim kraju tez wedliny za 10 euro nie ma:o Ja kupuje szynke parmenska za 27 euro z kg czyli okolo 100zl za kg, a lavazze pije tylo ta w kapsulkach do ekspressu bo zwykla sypana to dla plebsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgbbf
u nas w sklepie regionalnym dobra wedlina kosztuje 40 złotych. taka podobno bez chemii, mówię podonbno bo takich nie ma. a ty się chwalisz że jesz szynkę za 30 złotych! taż to nic specjalnego i chemia jak wszystko. a co do kawy, no to rzeczywiście rarytas pijesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo dzisiaj
zgadzam się z pryszczycem. Nie sądziłam, że sa wieksze zjeby od niego, ale widac są :D Burżuj się znalazł, lavazza i wędliny regionalne umarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
tylko ze zapomnialas dodac ze te wszystkie produkty kupujesz raz do roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście wpierdalam pasztet z dzika. zawartość dzika w pasztecie 0,1% reszta to pulpa, ryż i pomielone gnaty:D, ale moje plebejskie kubeczki smakowe przesyłają sygnały do mózgu, że dziczyzna jest pierwszej klasy. czy polactwo-robactwo potrafi tak oszukiwać swoje własne Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjk
ale w szkole byłeś cienki-pisze się półka.........więc jednak plebs niedouczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo dzisiaj
To prawie jak parówki cielęce - zawartość cielęciny 0 % natomiast spory dodatek to przyprawa do parówek z cielęciny. A w Afryce głód ... Tam przynajmniej karaluchy to czyste proteiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wartosciowszy od was
motłoch znów ujada ale chyba z zazdrosci-dzisd np jedłem na sniadanie bułeczki ze zbozowa posypką,masło "od baby" za 10 zł kostka,szynke za 65 zł/kga wy plebs co jedliscie-kajzerki które mają tyle wartosci odzywczych co wata i szynka w której jest 10% mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo dzisiaj
Nie jadam śniadań, jeść na pusty żołądek jest niezdrowo :classic_cool: Może umknęło Twojej uwadze, że "motłoch" ów nie ujada ale kpi z Ciebie w zywe oczy. Może "ironia" to dla Ciebie słowo tak trudne jak "pułka" ? Nie chcę Cię martwić, ale dla mnie, z tymi Twoimi 8 tysiącami to Ty jesteś motłoch. Zarabiam da razy tyle i jem parówki z LIDLA, bo lubię i mam bardzo głęboko w dupie, co o tym myślisz. Pryszczyc też by jadł, ale mu religia nie pozwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehfgjvgs
no widzisz...a mnie stac na to żeby upiec zdrowy świeży z ziarnami chlebek orkiszowy dla rodziny. zrobić masełko samodzielnie z własnego mleka. podać dzieciom na śniadanie mleko prosto od krowy, biały i żółty serek zrobiony też z własnego mleczka. zrobić dla rodziny szyneczkę i kiełbaski z własnej świnki bez konserwantów i nie karmionej paszą.zrobić prawdziwy rosół na wiejskim kogucie który sobie biega gdzie che, zrobić rodzinie jajecznicę z ekologicznych jaj prosto spod kury iść do ogródka i przynieść owoce i warzywa ekologiczne prosto z ziemi/krzaczka/drzewa...i mogła bym tak wymieniać jeszcze długo no i czym Ty się chwalisz? bułką ze sklepu która z bułką ma niewiele wspólnego? zacznij sam piec to wtedy możesz się chwalic że jesz dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×