Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielony_chwast

Niespodzianka dla faceta

Polecane posty

Gość zielony_chwast

Jestem z pewnym facetem dosyć krótko ale intensywnie na tyle, że mam juz klucze do jego mieszkania. Wyjeżdzam na weekend, z tego względu chciałabym mu zrobić jakąś niespodziankę przed wyjazdem. Chciałam zostawić jakiś drobiazg w jego mieszkaniu, cos milego fajengo, żeby mu się buźka uczeszyła:) pytanie tylko co???? kobiecie można po prostu zostawić kwiaty a facetowi? może po prostu jakąś kartkę z miłym wyznaniem przyczepioną do misia? coś na obiadek? słodycze odpadają, postanowiliśmy trochę z tym przystopować:) Podsuńcie proszę jakieś pomysły, dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża, rocznik 85
zostaw mu Twoje używane majteczki przed praniem noszone kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllooooookkkkk
4-pak piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnykafekk
napisz mu: Mam chcice na Twego ogórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
opróżnij mu lodówke z jedzenia (lub chociaż tymczasowo je przełóż w chłodne miejsce) i wypełnij ją butelkami jego ulubionego piwa. Potem zamkniętą lodówke możesz przewiązać wstążką i zawiązać kokarde. Ja tak zrobiłam kiedy miał swój wieczor kawalerski, urządzał go w domu. Przyszli kumple i zarówno oni jak i moj facet mieli podobno zabawne miny jak otworzyli 'skarbiec'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta inkwizycja
podbijam, 6 pak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
żeby było taniej kup w hurtowni. Sprawdź najpierw ile butelek miesc sie ja jednej pułce. Ja je kładłam, jedna na drugiej po 12 piw na półke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw Prezerwatywy,aby podczas twojej nieobecnosci nie narobil jakis Baby,albo chorony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_chwast
hhahha ale się uśmiałam:D z tym piwem jest niezłe ale on nie lubi pić w samotności a z tego co wiem, to nie planuje żadnego spotkania z kumplem. On bardziej typ, że pójdzie na siłownie, obejrzy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesli macie jakis ulubiony film to mu go zostaw na widocznym miejscu i puszke anabolikow ,aby mial cos do filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×