Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellaaaaa

Utrzymam sie w 2 tygodnie za 120 złotych? Jak to zrobić??

Polecane posty

Gość bellaaaaa

uważacie że dam radę czy to raczej niemozliwe? liczę na rady jak mnie wydawać na jedzenie. zaszalałam i coś sobie kupiłam a nie starczy mi do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie,ze tak
jeżeli te 120 jest tylko na żarcie to jak najbardziej tak ! Zrób sobie gar fasolki po bretońsku (koszt około 10 zł) starczy na 3 dni minimum,serki topione (10 sztuk=jakies 8 zł) , itp itd :) jak jesteś z sosnowca lub okolic to moge Cię zaprosić na obiad i już masz zaoszczędzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyy
znasz katarzyne W.-kolezanko z sosnowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pisze
jezeli to tylko na jedzenie i dla jednej osoby to tak mozesz kupic kurczaka bedziesz miala z niego (piers, 2 udka, 2 skrzydelka, i ta kosc co z niego zostaje na zupe np) mozesz zrobic pierogi np ruskie, z twarogiem mozesz ugotowac biogs taki z sama kielbasa i go zamrozic gotowac zupe np pomidorowa, ogorkowa lub jakas inna na 2 dni pyzy zrobic, kluski slaskie i tez pomrozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie,ze tak
jak już to kolego :D ,pewnie że znam t o stara rura spod dworca głłównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-solaraa
a co sobie kupilas?:) jak nie palisz, to wystarczy, u mnie by to poszlo na same fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utryzmasz się nei kupuując pierdól, typu jogurciki, ciasteczka, serki. Samo treściwe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×