Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynanglika

Bialystok, Bielsk Podlaski i okolice - zapraszam :)

Polecane posty

Gość dziewczynanglika
cudowna suknia :) wypozyczasz ja? jak mozesz to zdradz za ile i skad. a co do Amaretto to nie wiem ale bylam tam w tamtym roku i ta sala jest dziwna bo taka dluga i waska, ale na temat wlascicieli nic niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienkę kupuję za 1700zl w Wiktorii na Rocha jutro jadę na przymiarkę mieli tylko jedną ślub biorę za miesiąc więc będę mogła ją sprzedać tylko,że moja ma kolor ecru a ta na zdjęciu jest biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaścicielem Amaretto jest ta firma która ma prokadr nic więcej nie wiem na ten temat Co do Kamila Zawadzckiego to zdjęcia robi przepiękne ale słyszałam, ze się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
no ceni sie ceni niestety. ale wole miec piekne zdjecia na ktore bede patrzyc przez cale zycie :) ja jeszcze nawet nie mierzylam sukni zadnej ale ta Twoja mi sie bardzo podoba, no i nie droga :) masz juz stres przedslubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Białymstoku salonów i sukienek jest cała masa, na pewno bez trudu znajdziesz taką, na której punkcie oszalejesz:-) Ja jak zobaczyłam tą pomyślałam ta i żadna inna tym bardziej, że nie jest taka wielka. W księżniczkach i bezach czułam, ze się topię:-) co do stresu chyba jeszcze nie odczuwam, czasami tylko jak sobie pomyślę co mnie czeka to przechodzą mnie dreszcze. Byłam do tej pory na wielu weselach, ale nigdy nie na swoim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
a duze robicie wesele? ja narazie jestem na etapie listy gosci i takiego luznego planowania jak to bedzie. narzie wychodzi 160 osob strasznie duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiliśmy ponad 170 osób (takie są zwyczaje w mojej rodzinie) ale tak jak patrze po reakcjach (bo do potwierdzenia jeszcze trochę czasu) będzie jakieś 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
to ja tez sie tak wlasnie spodziewam ze napewno sporo ludzi odmowi. wszyscy moi goscie sa z daleka, z bielska prawie nikt i musze wszystkim noclego zalatwiac.... aj te wesele to kosztuje jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jest tak że sporo gości odmawia, jak zauważyłam to zazwyczaj tak 1/3 odpada. Co do sali Amaretto - to właściciel się zmienił i to nie jest już ten z Prokadru. No i sala trochę mała, jak dla mnie to tak na 80 - 90 osób, i ten kształt taki kiszkowaty, ale wystrój jest ładny, na zewnątrz też. I mogę powiedzieć że jedzenie maja bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo będę wiedziała ilu gości bawić się będzie na naszym weselu potwierdzać mają do 5go, na razie nikt jeszcze nie dzwonił. Wesele 21lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo będę wiedziała ilu gości bawić się będzie na naszym weselu potwierdzać mają do 5go, na razie nikt jeszcze nie dzwonił. Wesele 21lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
pewnie do wiekszosci sama bedziesz musiala dzwonic... bylam jakis czas temu swiadkiem u kuzynki to tylko 30% osob raczylo potwierdzic a do reszty trzeba bylo dzwonic... Aj jeszcze tak dlugo do mojego slubu... Jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też może 30 % tylko zadzwoniło z potwierdzeniem. Do reszty trzeba było dzwonić, do niektórych nawet kilka razy bo się tak długo zastanawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstąpię termin 11 sierpnia, sala kolumnowa Astoria, wpłacona zaliczka 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrrycha
Co do amaretto - to tam jest super i wcale nie taka mała ta sala 150 osób bawiło się ze mną jak byłam i nie było Ciasno - jedzenia sporo i dobre, więc szczerze powiem że albo 4 pory roku albo Amaretto - dziewczyny nie wiecie jak unibus ta nowa sala bo sala piękna a co z jedzeniem??? Zespół już mam na oku bo byłam z nimi 2 razy na weselach i mi się podobał, nie wymienię nazwy bo mam swoje zdanie akurat co do nich a różnie słyzałam. Kamerzystę też już wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
w Unibusie nie bylam ale slyszalam b dobre opinie. a kiedy slub? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dwa tyg do wesela jak ja to przeżyję:-) najgorsze nerwy do tej pory potwierdzanie gości połowa nawet nie raczyła zadzwonić sporo odpadło ale były nerwy ale stówa jest ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat temu wychodziła za mąż moja siostra i u niej co telefon to potwierdzenie przybycia a u mnie na odwrót 180 proszonych 100 przychodzi byłam w szoku, tym bardziej, że specjalnie rezerwowaliśmy większą salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Nie przejmuj sie 100 osob to i tak duzo :) a stres rizumiem ale tez pewnie jedtes bardzo podekscytowana :) a piwiedz gdzie robisz wlosy i makijaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malować mnie będzie p. Kamila Zawadzka (ma salon niedaleko rynku) Czeszę się u Magdy, salon koło Bazyliki, w tym budynku co majster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia po weselu
cześć dziewczyny znalazłam wasz temat moje wesele było rok temu jestem z bielska mogę odpowiedzieć na wasze pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
japanesspa jak przygotowania?? Twoj slub juz chyba za tydzien?? :) witam nowa kolezanke, opowiedz cos o swoim slubie i weselu. ja jestem na etapie szukania inspiracji, wesele 10.08.2013 :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynanglika - bierzemy ślub tego samego dnia !!! ;D z tym, ze ja w Białymstoku. I mamy już sporo pozałatwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
annielica jak milo :) ja tez juz mam zalatwione wiekszosc tzn tych waznych rzeczy.. czyli zespol sale kamerzystow i fotografow, kiedys marzylo mi sie wesele w Dworku Czarneckiego ale za daleko jak dla mnie :P jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wita was świeżo upieczona mężatka:-) ślub wspominam jako najpiękniejszą chwilę w swoim życiu, a i wesele się udało, więc jestem szczęśliwa. Zespół Solar z Białegostoku rewelacja, nie wiem co ten chłopak zrobił moim gościom, ale miałam cały parkiet. Wesele prowadzi super, oczepiny też, goście byli pod wrażeniem. Co do lewaru też się popisał pełne stoły smacznego jedzenia, taka opinia gości. Jedyne na co narzekali weselnicy to, że nas długo nie było bo mieliśmy dwie sesje zdjęciowe w trakcie wesela. Co do kamerzysty i fotografa wypowiem się jak odbierzemy film i zdjęcia, bo chociaż byli bardzo mili nie wiem co nam nakręcili:-) Powiem Wam coś od siebie dziewczyny,moim zdaniem wesela jest raczej dla gości a nie dla państwa młodych, ani się nie najesz ani nie pobawisz. Ale naprawdę warto, chociażby dlatego, że tego dnia usłyszysz setki komplementów i będziesz czuć się wyjątkowo piękna i ważna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
a myslalam o Tobie niedawno :) Gratulacje w takim razie! Jak bedziesz miala chwile to napisz cos wiecej jak bylo wszytsko i wogole. Ja wlasnie siedze i wybieram zaproszenia, znalazlam firme ktora robi projekty pod panstwa mlodych, no cudenka robia po prostu :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
kiedy wesele i gdzie to na krzywy ryj sie wcisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×