Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynanglika

Bialystok, Bielsk Podlaski i okolice - zapraszam :)

Polecane posty

Gość moca123_88@o2.pl
japanesspa, czy mogłabym się z Tobą skontaktować mailowo? chciałabym o coś zapytać, to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
Ze mną się skontaktuj, w seminarium poznaliśmy wszelkie tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
japanespa! piekna ta Twoja suknia, wlasnei czegos takiego szukam. Mozesz mi podac swoj wzrost? moze bylabys w stanie podeslac mi jeszcze kilka zdjec albo podac model sukni to sobie poszukam. jestem zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 163cm wzrostu i miałam buty obcas ok 5cm ale sukienka była na mnie troche za dł spokojnie mogłaby być 2- 3cm krótsza. Niestety nie znam modelu. W poście wyżej podałam maila odezwij sie to Ci wyślę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
napisalam dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
czytam was czasami, a teraz cos tu cichoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wesele w Amaretto miałam 13 wrzesnia 2014 roku i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Przy 120 osobowym weselu scisku nie było czego się obawiałam bo sala wielka nie jest. Czesc tanczyła czesc okupowała ławki w ogrodzie. Jedzenie bardzo dobra, świeże, ciepłe, ładnie podane :). Obsługa bardzo taktowna wrecz niepostrzezenie zabierali puste butelki i zostawiali pełne. Właścicielka uczciwa, miła i pomocna :) naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o zespole Server z Hajnówki? Ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten zespoł ten nie zachwycił.Zadnych instrumentów żywych, playback i same disco polo którego nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zachwycil ,oj zachwycil ,a jak chwycil to nie puscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć same disco polo to może być,ale pamietaj ,ze goscie maja rózne upodobania i wtedy moga byc pustki na parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak goscie chamy to przy zadnej muzyce bawic sie nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewar catering - jestem bardzo niezadowolona z usług tej firmy, a wręcz zaskoczona, że potrafią na tak niskim poziomie przygotować posiłki. Organizując przyjęcie zamówiłam u nich obiad, wraz z przystawkami. Przystawki na pierwszy widok wyglądały na nieświeże i po spróbowaniu to się potwierdziło. Natomiast danie główne tzn. karkówka była tak twarda, że nie można było jej nawet ukroić.Wstyd mi było przed gośćmi, że zaprosiłam ich na tak kiepski obiad. Przy zamawianiu prosiłam o świeże dania, gdyż już wcześniej słyszałam złą opinię. Właściciel ciągle zasłania się że konkurencja sieje złe opinie, ale to nieprawda.O niestety sama to potwierdzam:-(, Zapłaciłam dużo a obiad był kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×