Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CandyMan07

PIerwszy raz faceta...

Polecane posty

Witam. Czy jest jakaś recepta żeby mój pierwszy raz był w miarę okej?;p Mam tu na myśli żeby nie było klapy:P Jak to rozegrać, co zrobić żeby i ona i ja nie byli zawiedzeni;) Ten moment zbliża się wielkimi krokami, a nie chciałbym wypaść blado:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona=31
Pierwszy raz rzadko kiedy bywa udany, więc się nie przejmuj i nie stresuj i po prostu miło spędźcie czas. Oboje jesteście niedoświadczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 lat,
Poza tym dajcie sie porwac chwili, nie planujcie, ze to sie stanie tego dnia i o tej godzinie, bo stres Was zezre i klapa gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiesz ona=31. Jako facet chciałbym żeby wszustko byla conjamniej w porzadku:P zebym nie wyszedl na jakiegos fajtlape:P A stanie sie zapewne:P Ona doswiadczona, ja nie, ona mlodsza ja starszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 lat,
Nie stresuj sie :) Najmadrzejszy...-trafny tekst z ta guma :P Napisze Ci tak-moj pierwszy raz do rewelacji nia nalezal, ale.... nie mialam sapow do partnera o to, poniewaz mlodziencze uczucie miedzy nami bylo, a co za tym idzie wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona=31
Dopieść ją :P A potem możesz myśleć już o sobie, bo jak będzie zaspokojona, to nie będzie już wielkiego stresu i frustracji, nawet jak klasyczny seks będzie trwał minutkę. Pierwszy raz jest ważny dla mężczyzny, jak Ci się uda w niej skończyć i ogólnie będzie Ci dobrze i miło, to podbudujesz swoje ego i każdy kolejny raz będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiesc? Wiem o co kaman:P ale jakies wskazowki od czego zaczac, co i jak robic:P I kiedy przejsc do sedna sprawy;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona=31
Ona Cię już nauczy, nie martw się :) Taki przygotowany scenariusz nigdy się nie sprawdzi, więc nie planuj tego, bądź spontaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jednej wersji "kiedy", to sie po prostu wie, wszystko zalezy jak sie rozwija sytuacja. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w reku, bo skonczy sie duza kompromitacja, stres cie zje. Zrobcie romantyczna atmosfere, zblizenie a potem musicie sie oddac chwili i zapomniec o swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona=31
Prezerwatywę odradzam. Zniekształca odczucia, jest powodem niepotrzebnego stresu. Lepiej umówić się na niepłodny dzień. Myśmy tak sobie to ustalili i było super... W ogóle z gumek korzystamy sporadycznie, ale jesteśmy małżeństwem, a ja mam bardzo regularne cykle, więc nie ma mowy o wpadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wskazowki;) a slyszalem, ze jak sie jakis czas przed..."odstresuje" przed stosunkiem to pozniej mozna dluzej i w ogole? Prawda to?;p I czy alkohol w normalnych iloscich moze pomoc?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona=31
Alkohol odradzam, możesz sobie ulżyć przed, faktycznie to sprawia, że potem nie dochodzisz od jednego dotknięcia jej dloni, tylko możecie pobawić się dłużej. Inna, ale taka bardziej ciężka metoda, to azjatycki sposób na zabawę i stopowanie przed wytryskiem. Ale to już trzeba być bardzo świadomym reakcji swojego ciała i poświęcić na to więcej czasu. Raczej niewskazane na początku, chociaż w którejś kulturze to jest wręcz schemat zachowania nowożeńców: przez pierwszy tydzień chyba seks polega na zabawie bez dojścia do wytrysku, ciężka sprawa. Ale potem podobno mężczyźni są bardzo mocni w te klocki... ;) Musiałbyś doczytać temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

moj byl bardzo nieoczekiwany na weselu brata .mloda para zaprosila rodzenstwo na wspolna sesje zdjeciowa .pojechalismy siostra pani mlodej  zapytala czy po tej sesji nie podwiozl bym ja do domu w celu zmiany kreacji zgodzilem sie.po dojechaniu na miejsce zaprosila mnie do srodka zebym nie czekal w samochodzie . byla ubrana w suknie balowa podkreslajaca jej spory biust i scisle przylegajaca  w tulowiu eksponujaca jej figure.kazala usiasc w pokoju a ona weszla do drugiego zeby sie przebrac.za chwile slysze wolanie zebym przyszedl do tego pokoju ,tak zrobilem mowi zebym jej pomogl wydostac sie z sukni bo nie daje rady.kazalem wciognac jej powietrze a ja energicznym ruchem pociagnolem w dol i poszlo lecz wraz z suknia zjechal stanik i jej duze piersi z sterczacymi sutkami dyndaly mi przed nosem .przepraszam a ona do mnie nic sie nie stalo tylko cos ci spodnie rozrywa to co kochamy sie,mowie a co z zabezpieczeniem  mozemy robic co chcemy bo mam dni nieplodne.wiec szybko skoncz mnie rozbierac potem ja ciebie i do roboty.kiedy sciaglem jej stringi widok jej krocza mnie zafascynowal kruczoczarne wlosy podgolone w sexowny trojkacik cipka w ksztalcie cameltoe i ten sluzik ociekajacy z niej teraz jej rola szybko mnie rozebrala i  wziela do buzi pozniej miedzy piersi a nastepnie polozyza sie szeroko rozciognela nogi i powiedziala pokaz na co cie stac.wprowadzilem penisa do srodka i zaczolem rytmicznie ja posuwac namietnie pojekiwala a cipka rytmicznie mlaskala wyjeczala ze chce zmiany pozycji.no to jak chce mnie poujezdzac no to jazda skakala po mnie  a jej ogromny biust jeszcze bardziej mnie podniecal zeby bylo lepiej nachylila sie jej sterczoce sutki smyraly mnie po twazy a ja w tej pozycji ruchalm ja i znowu zmiana na pieska znowu zaczolem ja posuwac lecz juz nie wytrzymowala tempa szczytowala cipka jej pulsowala wyginajac sie w luk zalalem jej grote rozkoszy sperma.  poodsapnieciu poszlismy wspolnie pod prysznic ona do mnie nic ci ni ulzylo pytam czemu bo masz erekcje a ja doniej dziwisz sie widocznie cialo 35 latki z narzadami plciowymi 24 latka robi cuda.no to moze jeszcze odwiedzimy druga dziurke nie ma problemu wziela wysmarowala odbyt wyciekajacymi soczkami i sperma z cipki.udostepnila wejscie a ja z impetem wsunolem go do srodka az zajeczala i tak ja tam sobie ruchalem kiedy szczytowala wypelnilem jej wnetrze nasieniem i nareszcie wspolny prysznic z calowaniem sie z jezyczkiem .ubranie sie i powrot na wesele.drugiego dnia w tancu powiedziela  mi ze miala problem z poranna toaleta obie dziurki ja bolaly a ja jej nato ze nie ma podpuszczac bo w spodniach cos mi drgnelo skonczylo sie wpolnym smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×