Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapooodluszka

27 tc i twardy brzuch

Polecane posty

Gość mamapooodluszka

jestem w 27 tc i czesto miewam twardy brzuch. Ta twardosc trwa czasem nawet kilka godzin... Czy to normalne? dodam, ze brzuch mnie nie boli tylko to napiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
do lekarza, i to migiem, opowiedzieć mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kilka skurczy w ciągu dnia może być. przeciągające się twardnienia to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
serio? to takie niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
pewnie. sama w pierwszej ciąży nie miałam o tym pojęcia. skończyło się porodem przedwczesnym. jeśli faktycznie to tak długo trwa- ja bym nie lekceważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
czytam w internecie i pisze, ze twardnienie brzucha jest niebezpieczne gdy jest bolesne, albo gdy towarzyszy temu plamienie albo krwawienie. Mnie nic nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a magnez z B6 bierzesz?? wez cieply prysznic plus nospe...jesli po tym nie przejdzie to zrob jak dziewczyny pisza..idz skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
mnie nie bolało, nie krwawiłam, nie plamiłam. szyjka regularnie skracała się i rozwierała. nawet jak po nospie przejdzie i tak powiedz o tym lekarzowi. ze skurczami to w ogóle można na izbę przyjęć jechać- niech ocenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
ale ja nie wiem czy to sa skurcze, nigdy nie bylam w ciazy wczesniej. A nie moze to byc przez to, ze mam siedzaca prace? nie chce panikowac bez powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
twardnienie brzucha= skurcz macicy. bez względu na to, z jakiego powodu się pojawia, jest niebezpieczne (oczywiście jeśli występuje zbyt często). Nie sa niebezpieczne skurcze ćwiczące macicę , ale ich może być tylko killka na dobę 9na pewno nie długotrwałych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×