Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna.m

Brązowy język,CZY TO GRZYBICA?

Polecane posty

Witam, dziś przez przypadek zobaczyłam że moja 16 miesięczna córka ma brązowy język. Wzięłam czystą pieluszkę tetrową dotknęłam języka i nie jest to nalot bo nie pozostały żadne brązowe ślady na niej. Język wygląda jak zafarbowany ale mała nie jadła dziś nic takiego by mogło zmienić kolor.... Jednakże córka od soboty bierze antybiotyk Augmentin w zawiesinie i do tego probiotyk osłonowo i powinna go brać do piątku włącznie. Czy to może być grzybica od antybiotyku? czy któraś z was miała podobne doświadczenie ? powinnam się martwić i czy konieczna jest wizyta u pediatry? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak najbardziej idź do
lekarza bo nigdy niewiadomo co to za dziwna reakcja orgaznimu . Ja zawsze myślałam że grzybica jamy ustnej jest koloru białego nalotu lub lekko żółtego , można też mieć wtedy pleśniawki. Brązowy nalot jest jak dla mnie nietypowy ale nie jestem doświadczona w tej dziedzinie więc zapisz małą na wizytę a wcześniej poszukaj na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś podobnie i okazało się, że to były problemy z wętrobą. Najlepiej zgłoś się z mała do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×