Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam problem co robić?

Zakochała się we mnie niewłaściwa osoba

Polecane posty

Gość mam problem co robić?

Ja i ona byliśmy tylko przyjaciółmi z pracy. Nigdy jej nie uwodziłem. Czasami wychodziliśmy razem na lunch i gadaliśmy o pierdołach, to wszystko. Dobrze się z nią rozmawiało. Często jak miała jakieś problemy to ja jej pomagałem. Nic wielkiego. Gdyby poprosił mnie sąsiad, a nawet pani spod trójki z którą się nie lubię też bym pomógł, taką mam naturę. Niestety ta moja koleżanka zadurzyła się we mnie. Siedzę teraz i czytam list jaki do mnie napisała. Jest w nim szczere wyznanie miłosne i przeprosiny. Serce mi się kraje czytając to. Nie wiem jak jej powiedzieć, że nie jest w moim typie, że nie potrafiłbym pójść z nią do łóżka z czym wiąże się związek. Najchętniej zapadłbym się pod ziemię, żeby przeczekać to uczucie. Nigdy nie chciałem ranić ludzi, nie wiem co robić T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ełkkj
Aż taka brzydka jest? Jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem co robić?
nie jest brzydka, ale nie jest w moim typie .. to taki typ szarej myszki w okularach, ciemne włosy, przypomina jakieś emo, ciuchy ciemne w stylu gotyk, ubrana po szyję nawet w lato, lekka nadwaga. Kompletnie nie mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ełkkj
A jaki jest twój typ urody? Jak wyglądasz autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka łał
Nie wiem jak jej powiedzieć, że nie jest w moim typie, że nie potrafiłbym pójść z nią do łóżka z czym wiąże się związek. O tym nie pójsciu do łozka to raczej nie mów, bo sie kobieta załamie. O tym, ze nie jest w Twoim typie też nie.\ Powiedz, ze Wasza znajomość wg Ciebie ma charakter przyjacielski i tak ją traktujesz - jak dobra kumpelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ełkkj
Po ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Powiedz jej, że masz kogoś (np. na odległość) i że Ci przykro, ale nic z tego nie wyjdzie. Relacje na pewno się popsują i będzie niewesoło jakiś czas, ale innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka sekretarka łał
Popieram pomysł Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem co robić?
Ja mam lat 29, a ile lat ma ona to przyznam się nie wiem. Ona studiuje zaocznie na 4 roku, więc pewnie koło 23-24 może więcej, ciężko ocenić. Wyglądam normalnie jak facet. Co to za pytanie? Czy mój wygląd pomoże mi rozwiązać mój problem? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem co robić?
Co do pomysłu Oli, to ona wie że ja nie mam dziewczyny, wie też że nie jestem gejem uprzedzając kolejne pomysły. Chyba zbyt często z nią chodziłem na te lunche i ona zbyt dużo o mnie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Pytanie o wygląd to pewnie ze strony osób, które chętnie się Tobą zajmą :D Ad rem: zastanawiam się czy też powinieneś jej odpisać (wtedy możecie udawać, że nic się nie stało i to tez możesz jej zaproponować na piśmie) czy też powiedzieć jej to prosto w twarz. Chyba pierwsze wyjście z wielu względów będzie lepsze, bardziej dyskretne. Ale dobrze przemyśl jak to ująć, bo odrzucona kobieta potrafi się mścić, a skoro piszesz, że to jakieś emo, gotka (czy inne dziwadło) może się to skończyć niezbyt miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Masz kogoś od trzech dni :P Jezu, przecież wcale nie musi to być związek ze stażem. Możesz jej powiedzieć, że dopiero się to rozwija, ale jesteś już zaangażowany emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Ola, twoj pomysl nie jest najlepszy. Nie ma co oklamywac kobiety. to ze odrzucone kobiety potrafia sie mscic to kazdy wiem, niestety to tylko swiadczy o kobietach, ich charakterze, jakie sa wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Na pewno łatwiej łyknie bajkę o innej niż powód, że nie jest w jego typie. Zresztą takie kłamstwo to nie kłamstwo, bo przecież ona bardzo kocha tę dziewczynę, której jeszcze nie zna, a która kiedyś będzie jego ;) W takim przypadku jest to po prostu jedyne rozsądne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz cie widze
normalnie jak facet hahhaaha i to stwierdznie mówi wszystko wiesz jak trudno o przystojnego faceta? wy jesteście z natury brzydcy , jedynie z 5 % społeczństwa ma dobre geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovinilla
no i tak to jest jak kobity sie naczytaja, ze jak facetowi sie dziewczyna nie podoba (nie chodzi o zakochanie tylko czysto fizyczna ocene ladnosci) to nie jest sie z nia w stanie nawet kumplowac, pokazywac na miescie itd:D a juz nie raz czytalam takie madrosci musisz byc baaardz delikatny, tak jak wyzej sugeruja, po prostu napisz, ze bardzo ja lubisz, ale nic wiecej do niej nie czujesz, serce nie sluga. nie pisz, ze Ci sie nie podoba, mialaby niezla traume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
wiesz jak trudno o przystojnego faceta? wy jesteście z natury brzydcy , Cos za cos, faceci sa inteligentni ale niezbyt urodziwi, kobiety sa glupie, ale ladniejsze. Ja wole te pierwszy wariant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovinilla
juz cie widze, ma troche racji:P pewnie zbyt urodziwy nie jestes a szuksz oczwiscie slicznotki, a taka dziewczyna jak ona moglaby rozkwitnac przy tobie, to tylko ciuchy i pare kg... ehhh 29 lat i nie masz pod domem kolejki pieknosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovinilla
"Cos za cos, faceci sa inteligentni ale niezbyt urodziwi, kobiety sa glupie, ale ladniejsze." haha, padlam. naprawde nie znasz inteligentnych kobiet lub przystojnych mezszczyzn? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz cie widze
oj monika musisz miec małe mniemanie o sobie od kiedy to faceci są inteligentniejsi ? przecież to patentowane barany którym wszystko palcem trzeba pokazywac , wiem coś o tym wychowujac dzieci obojga płci , jak myslisz które jest bystrzejsze i szybsze w rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
jovinilla A czy ja napisalem gdzies ze wszystkie kobiety czy wszyscy mezczyzni? Odnioslem sie do poprzedniej wypowiedzi, bierz pod uwage kontekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz cie widze
juz cie widze, ma troche racji pewnie zbyt urodziwy nie jestes a szuksz oczwiscie slicznotki, a taka dziewczyna jak ona moglaby rozkwitnac przy tobie, to tylko ciuchy i pare kg... ehhh 29 lat i nie masz pod domem kolejki pieknosci? 09:34 [zgłoś do usunięcia] jovinilla własnie do tego zmierzam , facet urodą nie grzeszący przebiera , wybiera , odrzuca , porażka tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
od kiedy to faceci są inteligentniejsi ? Od zawsze sa inteligetniejsi, wynika to z biologii i rozkladu inteligencji. To nie wina kobiet, ze sa mniej inteligentne, tak chciala natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
juz cie widze Facetowi sie laska nie pdooba i tyle! Nie mozesz tego zrozumiec, kazdy ma jakies preferencji. To samo dziala w 2 strone, jesli ajkas kobieta nie jest pieknoscia, to nie znaczy ze ma sie jej podobac, kazdy facet ktory sie w niej zauroczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz cie widze
o matko.... ty naprawde wierzysz w to co napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brdzo podobnie do autorki
haha, faceci wcale nie sa inteligentniejsi, po protu znaja sie na czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiła św Franciszka
Napisz jej że nie chcesz takiej niezrealizowanej, sfrustrowanej, dziewicy ,od której na kilometr jedzie nieudacznictwem i poproś żeby znalazła sobie inną ofiare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovinilla
monikasmirna od kiedy to faceci są inteligentniejsi ? Od zawsze sa inteligetniejsi, wynika to z biologii i rozkladu inteligencji. To nie wina kobiet, ze sa mniej inteligentne, tak chciala natura. szkoda czasu na polemkie z Toba... cycki opadaja:o zreszta nie o tym jest temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Sa inteligetniejsy, srednia IQ facetow jest nieznacznie wyzsze niz srednie IQ kobiet, poza tym wsrod osob o wybitnej inteligencji i osob o bardzo niskiej inteligencji znacnzie wiecje jest facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiła św Franciszka
i dodaj koniecznie, że chcesz kogoś normalnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×