Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Asia moja Maja tez miała badanie dna oczu,ale rozpurek jej nie zakładała lekarka.Zniosta to spoko,a oboje z mężem ją musieliśmy mocno trzymac.Wspołczuje tych przezyc chyba bym ryczała jak Ty.Wazne,ze wyniki są dobre;) angel melduj która strona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz dziś słabo 130. Duzo sie dzis dzieje u mnie w pracy ale Was podczytuje cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ale mialamjazde... Maly walnal takiego kupsztala ze wyszedl mu az pod pachy po czym jak go przewinelam to zrbil kolejna kupke! a jak mu podnioslam nogi to obsikal siebie calego i twarz... no to wio pod prysznic i tak go wykapalam i powiem Wam ze szkoda ze wczesniej nie wpadlam na ten pomysl kapieli pod prysznicem :) rozlozylam mu pieluszke polozylam go na niej a on byl w siodmym niebie i jak go chcialam wyjac juz to bidulka zaczal plakac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle Asia :-) ale Ci maluchy serwuja przygody! Natalcia tez kilka razy trafila pod prysznic! Ale mi dzisiaj zrobila numer! Pisalam Wam, ze przez dzien spi w lezaczku - slyszalam, ze wstala, ale jeszcze pisalam z Wami, grzalam zupe itp. Wchodze do pokoju a ona siedzi obok lezaczka na podlodze! Na pewno nie spadla - bo byloby slychac i plakalaby... Wiec pewnie jakos sie zsuwala, az trafila miedzy lezak a szafe! Kurcze czas juz przeniesc to lozeczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mozliwa jest podniesiona temp po tym badaniu dna oka? u maksa zawsze utrzymywala sie temp 36.5 a teraz ma 37.3 niby nie goraczka ale stan podgoraczkowy. Chloera troche mnie to martwi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawie! Asia mam nadzieję, że przez noc temperatura nie wzrosła! Myślę, ze może być po badaniu nieznacznie podwyższona - ponieważ był to stres i jednak jakaś ingerencja w funkcjonowanie organizmu. Takiemu maluszkowi temperatura może wzrosnąć po gwałtownym płaczu, ciepłej kąpieli, bardzo aktywnej zabawie, której sprzyja ekscytacja itp. nawet przy wysiłku podczas robienia kupki - jednak powinna po jakimś czasie wrócić do normy i mam nadzieje, ze tez się tak stało! Daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nastał weekend i nastała cisza :-) Chciałam Wam jeszcze napisać, że wrzuciłam tą sukienkę wczoraj jeszcze raz do prania (tym razem do pralki) z tymi odbarwiającymi chusteczkami i teraz patrzę a tu nie ma tych czarnych smug!!!! No normalnie nie wierzę!!! Ale jestem happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Krakuska gratuluję Patrysi :) :) :) Kantatika super czytać że sukienka jest ok :) Ja wczoraj wróciłam padnięta ;D wybrałam się na spacer = zakupy ;) wróciłam z grzechotką ;) żeby nie było że z pustymi rękami ;) Miłego dnia i smacznej kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz neta ale dzis nie mam czasu nic pisac-jutro jestem sama z Dawidkiem wiec naskrobie:) ale wysyłam kilka zdjec z urodzin Dawidka dl aCiebie Ineezz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na chwilkę:) Asia no por opdrysznicem spoko na szybko nie trzeba wanienki wyciagać itd :D Gratulacje zabka krkuska:D Kanatika mała kombinuje :D Ania ja tez chce taka grzechotke ;p No ja sie wczoraj wkurzyłam pomalowałam sama czesc łazienki teraz Grzesiek maluje dół ta smierdąca farba blle. Dzis powinnismy skończyć. Sersji nie zrobilismypo on po nocy wstał o 16 i dupa mamy sie umówić na nowy termin. N o i chora jestem głowa pęka gardło bol ehh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na tym ostatnim zdjęciu Dawidek wygląda jak by chciał zrobic bach rączką w ten tort :D Ksiązke konczę cezkam na dalsze części Inezz z:)Jak Ci się podoba ta druga część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kochana jesteś,że nie zapomniałaś o fotkach! dziękuję ! ;*moj ulubieniec jak zwykle wyszedł ślicznie ;] taki już duży z niego chłopczyk! i te ciemne oczęta !fajny masz tatuaz zauwazylam,ze teraz to modne napisac imię dziecka i datę ur.Znajoma ma na karku,a jej siostra na nadgarstku. Kanatika z tym lezaczkiem,ze mała się ześlizgneła u nas to identycznie jest.Tyle,ze juz wcale z niego nie korzystamy i mala spi normalnie w łozku,ale wczesniej to było na porzadku dziennym.Super,ze sukienka jest jak nowa ;) Krakuska gratki dla małej angel nie skonczylam jeszcze 1 czesci:P ale jestem przy koncu jakos tak w ciagu dnia mam inne rzeczy do roboty,a wieczorami mi sie oczy szybko zamykają.Tez jestem chora no przeziebiona takze witaj w klubie! kuruj się,a sesje dobrze,ze da się przelozyc na inny termin jestem ciekawa jak wyjdzie;) zaraz wysle 1 roz 3cze idziesz jak burza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez cche taki tatuaz ;p Spotkałam się z opinią ze to infantylne, a dla mnie to jest pamiątka na całe zycie:) Inezz skończyła powiem ze w drugiej części końcówka jest zaskakująca:) Będę wdzieczna za 1 roz :) ide odkurzac , brakło nam farby ale szafki już wiszą więc mogę sie troszkę odgruzować, no i zaczynam dziś pakowanie torby do szpitala... niby jesczez jest czas no , ale.... Inezz kuruj sie uff to przez ta pogodę ze tak zmiennie ....mleko czosnke i damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kurujcie sie!!! Angel no nie moge! Ty malowalas? Oj Ty szalona ;-) chyba wlancza Ci sie syndrom wicia gniazda ;-) szkoda, ze z sesja nie wyszlo! Szybko szykuj drugi termin no i torbe tez! Bo nigdy nic nie wiadomo! Iwcia Dawidek przeuroczy! Narobilas mi smaka tym tortem! Wyglada pysznie! Ciekawe co tam u naszej swiezo upieczonej mamusi - Gosiu odezwij sie! Po wczorajszej akcji z fotelikiem, zrobilismy dzisiaj przemeblowanie! Przenieslismy Natalke do pokoju Kamila i o dziwo zaraz tam zasnela po wypiciu mleka :-) ciekawe czy pospi tam do rana?! A na ten moment popijamy z mezem piwko cieszac sie z odzyskanej wolnosci ;-) Ineezz jak tam Maja? Wszystko gotowe na roczek? Ja wspominam ubiegly rok - jak siedzialo sie jak na szpilkach :-) a tu juz taka duza dziewczynka! Ech... Jak ten czas leci! Witam nowe kolezanki! Mam nadzieje, ze dolacza do nas - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - widze, ze zakupy udane! Dobra i grzechotka! :-) Asia jak tam Maksiu? Co z ta jego temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super tatuaz sama o takim marze ale sie boje ze bedzie bolec ?:) powiedz bolalo zrobienie go i ile za niego zaplacilas jesli to nie tajemnica ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się chyba włącza lewitacja ;) bo na prawym ciężko bo wątroba, na plecach ciągnie brzuch i Dzidzia się denerwuje, a na lewym boku wszystko mi cierpnie, a na brzuchu to wiadomo że się nie da ;) do tego ból kręgosłupa piersiowego :( po niedzieli idę w poszukiwaniu płaszcza bo mój to taki już ino ino ;) Dawidek świetnie wyszedł :) a co do tatuażu to moja siostra zrobiła sobie na nadgarstku datę ślubu bo nie nosi obrączki ;) Krakuska ja też się boję że to boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ania współczuję problemów ze snem i dogodną pozycją! A jeszcze troszkę Ci zostało! A próbowałaś spać z taką specjalną poduchą dla ciężarnych? I I U nas nocka nawet, nawet - tyle, że obudziła się o 5.30! To troszkę nie bardzo mi pasuje, ale da się wytrzymać :-) teraz też super zasnęła w swoim łóżeczku w drugim pokoju - tylko zobaczymy czy też pośpi tyle co zawsze - czyli do 11.30 Hm... Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaz zrobiłam zaraz jak sie mały urodził- wcale a wcale nie patrzyłam na mode bo nawet nie wiedziałam ze taka panuje- od zawsze mowiłam ze jak bede miec dziecko to zrobie cos takiego i zrobiłam. czy bolało? troszke ale to jest bol do zniesienia- nie jest to moj pierwszy tatuaz wiec wiedziałam na co sie pisze- najwazniejsze zeby sie nie tatuowac zaraz przed okresem i w jeg trakcie bo wtedy boli- Krakuska ja w sumie zapłaciłam 150zł za niego- bo najpierw robiłam "po znajomosci" i koles mi strasznie go spiepszył a potem poszlismy juz do studia zeby go poprawił i jest lepiej ale to nie jest to,co bym chciała:/ myslałam nawet o zmazaniu go i zrobieniu jeszcze raz:/ ale to moze w przyszłosci- a bol nie jest duzy-po chwili sie do tego przyzywyczajasz i juz nie zwracasz na to uwagi- mozna to porównac do ugryzienia komara:) Ineezz Maja budzi Ci sie jeszcze w nocy? u nas spanie to tylko w łóżeczku, w dzien ma szczebelki wyciagniete bo juz sobie sam pieknie wchodzi i wychodzi z niego. od kilku dni Dawid zaczyna robic powoli pierwsze samodzielne kroczki- ale zrobi ze 3 i pada bo sie jeszcze boi sierota:P hehe jutro juz konczy 14msc wiec czas najwyzszy na chodzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa Iwoncia dla Dawidka za pierwsze kroczki - zaraz pewnie będzie tuptał na całego!!! Kurcze moja nie pospała za długo... tylko 40 minut, ale mam nadzieję, że przywyknie do nowego miejsca i wróci dawny rytm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika pewnie musi się przyzwyczaić ;) a co do mojego spania ciężko ... próbowałam jakoś się ułożyć ale nie dałam rady ... no jest sporo bo ponad 2 mies :( mam nadzieję że to przejściowe :) Kawa wypita zbieram się do ikei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika tez mi sie wydaje ze Natalka musi sie przyzwyczaic do nowego miejsca-kurcze Ty to masz z nia dobrze ze tak od dłuzszego czasu Ci pieknie spi cała noc. ja to na Twoim miejscu juz dawno bym zrobiła jej eksmisje do drugiego pokoju:) kurcze dziewczyny ja tez sie pisze na kolejne spotkanie- jak tylko bede miała w pracy na rano to jak najbardziej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam czapeczke rozowa dla dziewczynki rozm 46 taka troche cieplejsza, chce ktoras??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - kurcze, ze ja wcześniej nie wiedziałam, że wybierasz się do Ikei! Bo my właśnie wróciliśmy! A swoja drogą mijałam kilka kobiet w ciąży - może któraś z nich to Ty! Chociaż pewnie bym poznała bo pamiętam Cię ze zdjęć! My byliśmy nie tyle co na zakupach - co z Kamilem żeby pobawił się w bawialni, a ja lubię sobie tak pooglądać ;-) ale jak to zawsze w Ikei - zawsze jakiś szpargołek się kupi ;-) No i właśnie podczas zakupów Natalcia mi usnęła - także ma dzisiaj bardzo nietypowe godziny spania! Mam tylko nadzieję, że nie zaburzy się nasz cały rytm dnia! I pewnie macie rację, że musi się przyzwyczaić! oby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie oglądałam prognozę pogody na TVN na 2 tygodnie i powiem wam, że będzie kiepsko - zimno :( Ehhh trzeba będzie pewnie spacerki skrócić. I kończy się weekend a szkoda, lubię weekendy bo wreszcie nie siedzę z małą całymi dniami sama w domu. Ola po wrzeszczącym tygodniu od piątku stała się prawdziwym aniołkiem, zastanawiam się czy może to mieć związek z wykluciem tej grudy śluzowej? Wiem, że moje gdybanie jest pewnie głupie ale może jej ta gruda od dłuższego czasu gdzieś w jelitkach zalegała i sprawiała, że mala nie czuła się najlepiej i dlatego była wrzeszcząca i płaczliwa. Być może to zbieg okoliczności ale po tamtych dwóch mega kupkach i grudzie śluzowej jest jak inne dziecko, spokojna, uśmiechnięta, ładnie zasypia i nie marudzi. Dziewczyny ja też lubię jeździć do Ikei i nawet jak nie jestem zainteresowania kupnem czegokolwiek, to lubiłam się przespacerować i pomarzyć sobie o tym jak chciałabym aby wyglądało moje przyszłe mieszkanie :) Aaa i bardzo lubię szarlotkę z Ikei :) Jak mała trochę podrośnie i zacznie mieć więcej zabawek to czeka mnie tam wizyta, bo mam dla niej upatrzone półeczki na misie, i koszyczki na grzechotki. Kanatika fajnie, że sukienkę udało się uratować, bez ingerencji w jej pierwotny wzór. A jak zareagował Kamil na przeprowadzkę Natalki? Jak oni się w ogóle "dogadują"? Między nimi jest taka różnica wieku jak między mną a moim bratem i niestety całe życie się ze sobą żarliśmy... teraz na szczęście jest już lepiej ale pamiętam, że nie raz mi uprzykrzał dzieciństwo ale ja pewnie aniołkiem też nie byłam. Ania czy ty w końcu wiesz czy będziesz mieć synka czy córkę? Przepraszam, że o to pytam ale gdzieś mi uciekła ta informacja. Asia daj znać co z Maksiem? Angel i Ineezz dużo zdrówka! Iwcia gratulacje dla Dawidka za pierwsze kroczki :) Iwcia muszę się z tobą koniecznie umówić na balejaż ale to napiszę do Ciebie na kom, żeby nie zaśmiecać forum. Podoba mi się taki kolor http://i.pinger.pl/pgr445/a51e1c48002482984f930a93/ co ty na to? i może zdecydowałabym się na czapeczkę :) tylko w sumie nie wiem jaki rozmiar Ola potrzebuje, to 46 to jest obwód głowy w cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×