Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

aaa Angel brzusiu chyba już tak bardzo nie rośnie - bo wydaje mi się podobny do poprzedniego zdjęcia! I jak zawsze jest super! Mój był taki bardziej jak brzuch po przejedzeniu ;-) (hihihi i nadal taki został) ;-) chociaż nie do końca, bo dzisiaj zobaczyła mnie ciocia i mówi, ze schudłam - więc może ...może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problemy chyba pociazowe z hormonami i sprawami kobiecymi jak jutro uda mi sie to jakos unormowac to zaczynam dukana :) musze do swiat troche zrzucic choc przyznam ze po kapuscianej mam ok 2 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super! Ja na kapuściankę nie mogę już patrzyć!!! teraz przeszłam na 10 dniową i zobaczymy jak po niej będzie :-), bo ja jeszcze z 10 kg chcę zrzucić! Właśnie miałam Cie pytać jak objawiają Ci się te kłopoty? że podejrzewasz, ze to hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska tylko z dukanem trzeba uwazac, ja stosowałam, owszem schudłam 10 kg, ale nerki prawie wysiadły i ogólnie było kiepsko, niestety po roku wsyztsko wróciło. trzeba bardzo duuzo pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po porodzie bralam tabletki anty cerazette i strasznie po nich tylam wiec odstawilam, pojawila sie okres a potem mialam plamienie chyba miesiac poszlam do gina , dal leki unormowala sie to za miesiac dostalam normalny okres trwal 5 dni a 3 tygodnie pozniej znow dostalam plamien ktore chyba potem przerodzily sie w okres i znow w plamienia i teraz trwa to trzy dni wiec poki mam te plamienia to wole nie katowac organizmu dieta i go oslabiac bardziej :/ ale cos czuje ze skonczy sie teraz na anty tabletkach zeby to unormowac wszystko jak nalezy :/ Iwcia jakie ty dostalas wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba duzo pic zeby ich nie zakwasic :) a potem ostroznie wprowadzac jedzenie a nie na raz zeby nie bylo efetu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska tez biore te tabletki i przytylam na nich 4 kg :/ a juz sie cieszylam ze wrocilam do formy po ciazy no i nie jestem z nich zadowolona bo wlasnie pojawiaja sie po nich plamienia :/ na szczęście więcej po nich nie tyje ale musze je zmienic jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi calkiem niezle wszystko po ciazy spadalo no i wzielam te nieszczesne tabletki i do tej pory mam tego skutki :/ nie dosc ze waga spac nie moze to wlasnie te plamienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wróciŁYŚMY ;) hehehhe jednak jest Natalia ! ponad 20 min trwało samo usg :) wszystko jest w normie waży już 1,2kg więc chyba normalnie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D dziękuję :) cieszę się że wszystko w porządku :) następna wizyta przed świętami bo następna wypadłaby we Wigilię ;) Krakuska ja mieszkam w domu rodzinnym więc u mnie się zlatują choć w tym roku nikt się nie zapowiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU - KOCHANA - MOJE GRATULACJE!!! hehehe czy to Natalka czy Karolinka - najważniejsze, że zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to super, że udało Ci się wreszcie dowiedzieć, kto siedzi w brzuszku :) Dobre miałaś przeczucia :) Ciesze się razem z tobą, że dzidzia ładnie rośnie i wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment Krakuska ja dostałam Stediril, ale narazie to ja czekam na okrs- cały czas go wywołuje luteina ale narazie jej nie ma:P mowiłam lekarzowi zeby dał mi jakies tansze niz drozsze to przezyłam szok jak je kupowałam bo za paczke zapłaciłam 2,80gr:P jak mi podejda to czemu nie:) po co przepłaca:) a co do obwodu głowki to kazde dziecko ma inaczej bo moj Dawid to ma duza główke i teraz ma rozm 51cm:) Esistere ja tez wczesniej pracowałam w Bonarce wiec wiem co to za dojazd:/ ponad godzine mnie sama droga zajmowała Inka ja kupiłam kiedys duzy pack Huggiesów i sa BEZNADZIEJNE!!! jak juz tu ktoras pisała dra sie, sa jak papier a do teho strasznie odparzały pupke Dawidka, kupiłam je w zeszłym roku a dopiero teraz zuzyłam bo tak reagował na nie, co jak co ale najlepsze sa Pampersa, tez mozna czasami kupic fajne jumbo packi, i ja lubie tylko te niebieskie Pampersa. ostatnio skusiłam sie super niska cena tych co wyszły na Euro, taka kolekcja- te to dopiero pyta:P własnie tez musze jechac na wieksze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje zdrowej dziewczynki:)) 1,2kg to tak jak Bastek czyli idą tak samo:)) ja mam wizyte 19 bo tez by mi wypadło w swieta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my 20 :) Angel pewnie też będzie miała tak wizytę :) A co do wagi to z usg jest tydzień wcześniej ;) czyli 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe jak bedziesz sie po nich czuc no i jak libido bedzie i czy bedziesz tyc bo faktycznie cena zabojcza :D ja caly czas mam recepte na te krazki dopochwowe ale jeszcze ich nie kupilam jeden 40 zl kosztuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz z pytankeim ze znajomosci Krakowa, a raczej huty:)) jutro musze jechać na os kosciuszkowców do banku rozprawic co dalej z naszym kredytem, czy orientuje sie któras z Was czy jest tam gdzies jakis punkt gdzie mozna wydrukowac dokumenty z pena? tam gdzies chyba jest ten Dh Wanda. Dla mnie to koniec swiata ile razy tam nie byłam to zawsze gine i szukam "skrótów" do domu:)) wyprawa mi sie szykuje chyba na cały dzien, a pogoda okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Krakuska zobaczymy ale cena jest zajebista- w sumie czytałam oponie o tym i nawet dziewczyny sie nie skarzyły. kurcze ja niewiem czy moje libido spadnie bo poki co to ja na to nie narzekam wrecz przeciwnie:) jezeli chodzi o te sprawy to u nas jest kwitnaco hehe Muszynkanka ja nie pomoge bo niewiem:) Kanatika powinna cos wiedziec na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=mapa+krakow+os+kosciuszkowskie&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716453647d51bfd:0xc2ad75205418bb9b,osiedle+Ko%C5%9Bciuszkowskie,+Krak%C3%B3w&gl=pl&sa=X&ei=qfa8UIrHN6fk4QT0x4GQCg&ved=0CCsQ8gEwAA tu masz mapę :) jeśli będziesz jechać tramwajem to 9 i musisz wysiąść na przestanku dh wanda, a jak autem to najlepiej Nowohucką koło m1 na wprost ronda dywizjonu 308, po prawej będziesz miała MPO, jedziesz cały czas prosto aż miniesz pas startowy ul Wiślicka na tym skrzyżowaniu z Bora Komorowskiego musisz skręcić w prawo :) będziesz mieć KFC i stację STATOIL i na drugich światłach w prawo (za fotoradarem) i od razu w lewo jeśli chodzi o pko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mpk bo autem to sie boje ze za slisko, pozatym najpierw musze na mackiewicza to ode mnie 164 jedzie na miejsce, a pozniej stamtad na kosciuszkowskie własnie musze sie dostać. tylko musze wydrukowac pare papierków i niewiem czy gdzies po drodze by sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno w Wandzie, bo tam wszystko jest ... aczkolwiek nie jestem pewna na 100% poczekaj na Kanatikę lub Inkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam kompletnie huty, jak mam tam jechac to jestem chora:)), raz stamtad zamiast przejsc dwie ulice za wande to doszłam do szpitala rydgiera, myslałam ze padne bo upał był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja znam, ale autem :/ może nie w 100% ale się orientuje. spróbuj sobie wpisać w google lub w wyszukiwarce połączeń mpk. aaaaaaaaaaaaaa mój kręgosłup ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, moze dam rade:) najwazniejsze zeby w banku dobrze poszło, bo inaczej ukochanego dewelopera zamorduje osobiscie. Zmykam do spania bo cos mnie te żebra pobolewaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×