Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inezz mówisz ze majka srednio ta paste a ona jest dobra w smaku ?:) Inka nastepnym razem sie jakos zgadamy nic nam nie ucieknie :D Na kupkach to ja sie nie znam ;/ wiec nie pomoge :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie, że spotkałyście się wszystkie:)) napewno musiło byc wesoło, a obsługa z mc pewnie zdziwona takim najazdem:)) Babcia z mp3 tez musi fajnie wyglądać, u mnie to bez radia maryja babcia ani rusz, mama za to smiga na kompie ostro, mozna powiedzieć nawet, że za duzo, bo odkad weszła Nk ze 3 lata temu, to jej sie troche poprzestawiało w głowie i to niestety w negatywnym znaczeniu. I od tego czasu kontakt mamy słaby, mimo że za sciana mieszkamy. A ja sie modle o wyprowadzke:) Co do farbowanych ubran to ja raz wszytsko na niebiesko zrobiłam, bo nowy ręcznik wrzuciłam masakra była. Ale jakis czas temu tesciowa mi dała takie szmatki co sie do prania wrzuca i one sciagaja kolor i nic nie farbuje. Miałam cos jeszce pisać ale oczywiscie zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ząbki to moja siostra smaruje Dentinoxem, wtedy co mi mały dał taki koncert to mu po tym przeszło. Ja przed ciążą nigdy nie miałam skurczy ,ale ostatnio tez mnie tak chyciło w łydce że przez dwa dni odczuwałam, mi lekarka dała Asmag Forte, choc zapominam o zazywaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - kurcze w ogóle o tym nie pomyślałam!!! Że znowu tak może się zdarzyć!!! Dzięki za podsuniecie pomysłu - faktycznie chyba lepiej ją zafarbować w całości na czarno :* A widzisz byłam pewna, że ten śluz był w kupce! Ale nie zamartwiaj się na zapas tylko obserwuj - musi być dobrze! Fajnie, ze wyskakujesz na uczelnie :-) Krakuska pytałam czy masz na myśli mieszkanie bo zastanawiałam się jakbyśmy się tam wszystkie zmieściły ;-) wiesz patrzę przez pryzmat mojego wielkiego mieszkania :-) 36 metrowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka ja tez używam tych szmatek wyłapujących kolor(kupuje je w Rossmanie), ale ja prałam ręcznie... a je się wrzuca do pralki O moja już wstała i gada do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj było super!!!!!!!dziekuje :) Później napsize ale Inka nie martw sie na os. Krakowiaków 43 jest przychodnia opieki nocnej i świątecznej w razie czego.Byłam kiedyś z mała i przyjmowala mnie lek.med Agnieszka Świat-fajna babka ale nie przyjmuje w żadnej przychodni jak szukałam tylko wizyty prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz to Ty chodzisz do tej bieronki kolo mnie i my sie jeszcze nie spotkałysmy toż to niemożliwe! :) Barwników do tkanin nie polecam bo w razie jakby cie zlapal deszcz wylalabys cos na siebie lub np. miala jasna torebke czy sweterek i potarla o ta sukienke to sie zafarbuje niestety :/ a dawno ja kupilaś może warto zlożyć reklamacje bo to nie jest Twoja wina że zostawiłaś sukienke w wodzie nie powinno sie tak z nia zrobic poprostu jakies barwniki badziewne byly mozesz jeszcze sprobowac tych chusteczek moze podczas prania wchlona ten czarny barwnik z pomaranczu tylko nie polecam tych z rossmanna a no i pierz w pralce nie recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika ja mam cale 33,8m :) Ktoś kiedyś pisał o tych szmatkach do prania z rosmana, nawet je kupiłam jak byłam tam przy okazji ale jeszcze nie używałam. Chciałam wam polecić płyn do kąpieli dla bobasów: http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemowlat/Pielegnujacy-plyn-do-kapieli Używałam do tej pory Oilatym baby - za drogi, Ziajka - za mało w butelce, i teraz mam ten NIVEA jest super, ładnie delikatnie pachnie, skóra jest mięciutka i co najważniejsze mała nie ma -po nim tłustych włosków a po tych 2 poprzednich miała na czubku głowy tłusty zlepek z kłaczków a po tym ma ładny puszek :) W carrefurze jest teraz na promocji za niecałe 13 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka na dziasełka slikonowa szczoteczka na palec i dentinox n.Na poczcie jest foto Mai na spacerku jak się śmieje i widac ząbki (fotka juz jakis czas temu dodana)po oilatum Majka też miała tuste włosy,a po ziajce ma super.Mamy teraz ten płyn hokus pokus i jego jest wiecej,bo 400ml ale sprobujemy tego z nivea jak polecasz;) Angel ten zel od 1 zabka jest pyszny! sama bym go zjadła.No,ale co mi smakuje Mai niekoniecznie musi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere ja tam chodziłam jak jeszcze Twoj blok w planach nie był;) podjadę kiedys po Ciebie tylko po urodzinach młodej i jak bedzie pogoda w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Krakuska to sporo większe od mojego! Także jest szansa :-) a ile nas w ogóle jest z 10 -12? Esistere A dlaczego nie polecasz tych chusteczek z Rossmana? ja ich używam gdzieś od roku i jeszcze nic mi się nie zafarbowało. Ja używam firmy Domol. Dzięki za podpowiedź spróbuje ją jeszcze wrzucić do pralki! A paragonu niestety już dawno nie ma, bo dostałam sukienkę od kuzynki i ona jej nie prała, bo w niej nie chodziła i ja chciałam ją przepłukać a tu takie klocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ziajka właśnie wprowadza nowe większe opakowania i jest róznica chyba 2 zł wiec w granicach 13 wychodzi :) Ale jak ten polecasz to moze po Mojej ziajce go wyprubuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska dzięki za radę kupię ten dicoflor, nie wiem czy dobrze rozumie czytając ulotkę, że on działa dla dziecka jak np dla nas jogurt? W sensie takim, że ma dobre dla układu trawiennego bakterie? Iza dzięki za wskazanie placówki awaryjnej, nie myślałam, że coś takiego funkcjonuje. Wracając do płynów do kąpieli to ziajka też wychodzi drogo bo ok 40 zł za litr a ten nivea ok 26-28 zl Patrzcie jaki podobny do garnuszka z fischera http://www.promobaby.pl/promocja-11284.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robote mam, a zebrac sie cos nie moge. sałatki to ja robie takie najprostsze: jedną: ananas+ kukurydza+ jajka+ majonez druga: kurczak wedzony+ ogórki kiszone+ jajka+ majonez najgorsze to to krojenie na drobno tego kurczaka. tata dorobi sledzi w śmietanie, siostra przywiezie ciasto i starczy:) dużo gosci nie będzie: siostra z mężem i dzieciakami, jedno znajome małżenstwo, my i tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z rossmann sa malutkie i cienkie jak masz pewnosc ze cos bedzie farbowac i duzo prania to trzeba 2 lepsze sa te colour catcher czy jak sie to pisze kiedys je reklamowali teraz cos ucichło my uzyway jeszcze innych ale one sa niestety niedostepne w Polsce mi tesciowa przywozi zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdziłam opakowanie tych mioch chustek do prania i widze ze tez jakies obce: dr beckmann i po niemiecku pisze. Ale jak sie skoncza, a tesciowa juz nie da nowych:) to przetestuje te z rosmana , bo w sumie dobry wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam.Mydzisiaj mielismy wizyte u okulisty na badaniu dna oka... masakra po prostu... jak gosciu opowiedzial jak to badanie wyglada to powiedzialam ze ja tam nie wejde bo nie dam chyba dziecka dotknac i wyslalam mojego. a wyglada to tak ze owijaja dziecko ciasno tata prawie sie kladzie na nim zeby sie nie ruszylo, zakladaja takie podporki na powieki i jezdza taka igla po galce... ryczalam jak bobr a do tego malej pekla dolna powieka a malemu naszla krew do oka. jestem po prostu wycienczona psychicznie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jezeli sie to powtorzy to wez pod uwage czy to nie po nutritonie. ja mialam to samo a jak odstawilam to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rajuskiu, asia nie zazdroszcze przezyc, ja tez bym pewnie ryczała, brrr okropienstwo jak tak maluszek musi cierpiec. a gdzie u tego okulisty byliscie? długo na wizyte czekaliscie, bo siostra po ostatnich wrazeniach u okulisty tez bedzie szukac gdzies innego, co zbada jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na wzgorzach w szpitalu okulistycznym, podobno najlepsza lekarka w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale mieliście przykre doświadczenia :( Też by mi myło przykro bo jak mała przy szczepieniu płacze to aż mnie ściska i płakać się chce a to tylko igła i 2 sekundy, jak jej nogi na usg wykręcała to też mnie serce bolało. Oby ślady tego paskudnego badania szybko zniknęły. Ja ten nutriton bardzo sporadycznie używam (raz na dzień) i tylko pól miarki więc to chyba nie to. Laktator ekstra siedzę i zapominam że działa i jedna ręka wolna to mogę pisać na kafe :) a mała mi zasnęła przy tym burczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia współczuje!!! Ale dobrze, ze macie to już za sobą!! A jak wyniki? wszystko dobrze Muszynianka robisz smaka na te sałatki! Ja tez poszukuje jakichś ciekawych na urodziny dzieci, wiec jak macie jakieś pomysły to podeślijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wspolczuje :/ ale bardzo podobnie do tego co opisalas u nas wygladalo przetykania kanalika :/ i tez bylysmy na wzgorzach u takiej starszej babeczki nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska nie wiem bp moj wszedl z dziecmi bo ja bym nie dala rady. Inka baaardzo sie ciesze ze Ci sie spodobal a jak mleko? wiecej nim sciagasz i szybciej niz recznym? a wynik ok wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno więcej, bo siedzę i nic nie robię samo sobie leci to mi czasu nie szkoda a jak ręcznie machałam to jak już widziałam że mam tyle co mała je to mi się już machać nie chciało. Co do tempa to chyba na to samo wychodzi ale w tym samym czasie mam ok 40ml więcej mleka. Na razie jestem bardzo zadowolona :) I bardzo łatwo się go myje bo mało elementów :) Lecę bo mała się budzi muszę ją "obrobić" iść na szybki spacer i edukacja wzywa. Na szczęście w ten weekend muszę iść tylko w piątek a sobota wolna :) Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - to najważniejsze, ze wszystko w porządku! Badanie do przyjemnych nie należy - ale co zrobić jak mus to mus! Ja tez pamiętam przetykanie kanalików u Kamilka - więc wiem jak to było... nam robiła dr Tętniewska, ale w Witkowicach Inka obrotna jesteś!!! Jeszcze spacer, uczelnia... Ja też zaraz zmykam na spacer i po Kamilka na trening papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×