Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Kanatika owszem kobiet w ciąży była masa !!!!!!!!!! a pewnie byś poznała bo byłam w tej granatowej sukience :) kupiliśmy troszkę :) najbardziej jestem zadowolona z foteli były po 99zł a na placu chłop powiedział mi najtańszą wersję za 250 :| więc nie będzie mi ich szkoda ;) heheh a najlepsze że nie mogliśmy wyjść bez tego słynnego misia z ikei ;) w paseczki z serduszkiem, kojarzycie ;D Inka no raz było że chłopak, 3 tyg temu że jednak chyba dziołcha, mam nadzieję że jutro już nam powie na wizycie ;D choć już przyzwyczaiłam się do myśli o Natalce ;) mój wybrał takie imię, ja chciałam Karolkę :) Obawiam się pogody dlatego szybki szus po all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tak 46cm obwód głowy- spoko moge Ci ja sprezentowac bo mi i tak sie nie przyda:P a balejaz nie za bardzo mi sie podoba bo nie jest taki blond tylko zółtko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanataik syndrow wicia gniazdka czyli co \? Bo jak to sie w sumie zebrałam bo mnie szlak trafiła ze dywanu ine mogłam odkurzyc hehehehe |:D Ja tez mamd wa tatuaze juz i jakos trzeci mnie nie przeraza tylko nie wiem czy zrobic taki na ręce czy na karku albo na boku. Ból zależy od miejsca ten co mam na kręgosłupie trochę bolał, ale da isę wytrzymać :) Ania szkoda ze ja nie wiedziałam ze jedziesz do Ikea bo chciałąm firanki z tamtąd :( Inka ważne ze isę juz uspokoiła moze faktycznie coś ją w tym brzuszku drazniło. No ciekawe jak tam Inezz po ur nie wiem dlaczego mis ie wydawało ze ona je za tydzień robi dopiero w niedziele :D Kurcze musze sie kasy od Mamy pozyzcyc , bo jutro zakupy i lekraz a ja jetsem goła z kasa a wypłata za tydzien ;/;/ Iwcia Ty mas ztakie czerwone włosy teraz , rudawe miedziaen ? Fajny kolor :) Ja muszę farbę zrobić bo moje są już brzydkie :( Taa w mojej toribie do spzitala jest az 1 recznik :D Musze iść poslzafrok do Mmay bo ja w ogóle nie uzywam więc od Niej wezmę taki do łydki puchaty :) Zreszta jak widziałam kiedyś ceny szlakroków to 300 zł to ja nie mam żeby wydac :( A pod choinkę też nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanataik syndrow wicia gniazdka czyli co \? Bo jak to sie w sumie zebrałam bo mnie szlak trafiła ze dywanu ine mogłam odkurzyc hehehehe |:D Ja tez mamd wa tatuaze juz i jakos trzeci mnie nie przeraza tylko nie wiem czy zrobic taki na ręce czy na karku albo na boku. Ból zależy od miejsca ten co mam na kręgosłupie trochę bolał, ale da isę wytrzymać :) Ania szkoda ze ja nie wiedziałam ze jedziesz do Ikea bo chciałąm firanki z tamtąd :( Inka ważne ze isę juz uspokoiła moze faktycznie coś ją w tym brzuszku drazniło. No ciekawe jak tam Inezz po ur nie wiem dlaczego mis ie wydawało ze ona je za tydzień robi dopiero w niedziele :D Kurcze musze sie kasy od Mamy pozyzcyc , bo jutro zakupy i lekraz a ja jetsem goła z kasa a wypłata za tydzien ;/;/ Iwcia Ty mas ztakie czerwone włosy teraz , rudawe miedziaen ? Fajny kolor :) Ja muszę farbę zrobić bo moje są już brzydkie :( Taa w mojej toribie do spzitala jest az 1 recznik :D Musze iść poslzafrok do Mmay bo ja w ogóle nie uzywam więc od Niej wezmę taki do łydki puchaty :) Zreszta jak widziałam kiedyś ceny szlakroków to 300 zł to ja nie mam żeby wydac :( A pod choinkę też nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Maksiu juz chyba dobrze, w sobote skoczyla mu temp do 37.6 i dalam mu paracetamol dla dzieci 2ml i spadla i od tamtej pory cisza. za to dzisiajsza noc to byla masakra jak przespalam godzine to wszystko. Tak krzyczaly ze uszy mi juz wiedly, jesc nie chcialy, na sile wcisnelam im po 30ml od 22 do tej pory, herbatki tez nie chca a smoczka ssaja strasznie. To nie kolki bo pierdza ladnie i brzyszki mieciutkie. Wiecie co wsadzilam Malej palca do buzki pomacac dziaselka i z lewej str dziaselko ma twarsze i takie jak by szersze niz to z prawej, wiem ze na zeby to duzo za wczesnie ale pisze to co zauwazylam. jestem dzisiaj zombi straszne... Krakuska gratuluje zabka i mam nadzieje ze gladko przejdziecie ten okres zabkowania Kanatika i jak przeprowadzka Natalki? przyzwyczaila sie w miare juz? Inka bardzo sie ciesze ze Olcia w koncu daje mamie odetchnac troszke. Angel na kiedy przelozylas ta sesje? Ania ja mam jakies przeczucia ze to chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie ustaliłam terminu jescze musez sie podkurowac ;/;/;/ O włąsnie o tych recznikach te mi pisał ktos jakieś miekkie żeby wziąć :) Musez kupić bo nie mam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz chce jeszcze zwariuje hehhe ale w sumie mogę sie domyslac co będzie dalej ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel bo po prysznicu beda idealne do wytarcia TAM bo recznik to bys zafajdala bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My jak zwykle z rana zachustowane :) Nie ważne czy Ola marudzi czy nie należy się nam chwila przytulania :) Ona czuje moje ciepło i bicie serduszka a ja obserwuje jej buziaka jak śpi i słucham jak oddycha spokojnie. To jest chyba ta książkowa bliskość o której piszą ludzie mający pojęcie na ten temat. Krakuska dzięki za rozjaśnienie sprawy co do obwodu głowy :) W takim razie może ty weź czapeczkę od Iwci bo mój mały okruszek pewnie daleko ma do 46cm bo od Patrycji jest dużo dużo mniejsza. Iwcia wspaniała kobieto skoro ten balejaż ci się nie podoba bo jest żółty to już do Ciebie biegnę na fotel i to z zamkniętymi oczami :D Ja nie cierpię żółtego - ciepłego odcienia na włosach więc się jakoś dogadamy i to może bez słów ;) W tym balejażu podoba mi się to, że jest on taki drobny i wyraźny a nie zlana plama którą mam obecnie na głowie i to jeszcze krzywa plama. A co do blondu to ja nigdy nie patrzyłam na modę tylko zawsze mi się podobał taki zimny - popielaty blond. Asia miałam pisać, że się dziś nie wyspałam ale patrząc na to, że spałam 6 godzin a ty tylko jedną to sobie daruję i dziękuję mojemu dziecku, że chociaż tyle pospać dało. Zastanawiam się jak to jest z tymi skokami rozwojowymi, bo patrząc na to jak humorzasta potrafi być Ola to u nas ten skok się chyba co tydzień zaczyna. A u Ciebie ostatnio też coraz częściej coś niepokojącego się dzieje. Angel ręczniki papierowe będą ci potrzebne, żeby się "tam" wycierać, wycierasz i wyrzucasz, bo jak byś się zwykłym materiałowym wytarła np. po kąpieli czy pod myciu to by się do kosza nadawał. Nie wiem jak jest po cesarce ale po porodzie sn przynajmniej u mnie krwawienie przypominało Niagarę. Pierwszego dnia mi cała paczka tych wielkich podpasek zeszła. Lało się non stop, ledwo się umyłam a już przy wychodzeniu spod prysznica było obfite i częste kap kap kap blech koszmar na szczęście po paru dniach było już lepiej. A wicie gniazda - to potrzeba odczuwana przez brzuchatki przyszykowania mieszkania na przybycie maleństwa, która przejawia się sprzątaniem, wyrzucaniem wszystkiego co niepotrzebne, zmianą ustawienia mebli itp. Ania kurcze trzymają cię w niepewności praktycznie do samego końca. A jakiego koloru kompletujesz wyprawkę? U mnie od 12 tygodnia mówili, że dziewczynka i 3 a nawet 4 lekarzy to potwierdzało, nastawiłam się na dziewczynkę ale i tak po porodzie czekałam jaką płeć stwierdzą, bo mi tak szybko to dzieciątko na brzuch wrzucili, że nawet nie zdążyłam nic zobaczyć, ani tego jaka płeć ani tego jaką ma twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie sie wczoraj zastanaiwałam jaki kolor recznika wziąć i apdło na granatowy :D wezmę z rolkę papier tez chusteczki tez i te mokre tez sobie wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, że prosiłam mojego, żeby mi przyniósł proszek do prania, bo Ola była tak malutka, że topiła się w większości ubrań, i prałam w kółko te same pajace, żeby miała czyste i żeby nie musiała leżeć w za dużych i się w nich plątać. Po powrocie do domu żałowałam, że nie wzięłam z sobą mp3 albo słuchawek to telefony, żeby jakąś muzyczkę posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cc tez jest taki potop ze idzie sie zalamac, co zrobilas jakis ruch to chlus ze mnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny masakra po prostu dzisiaj. Mam dużo do zrobienia a Ania nie chce współpracować. Jutro mamy wizytę w poradni rehabilitacyjnej. Na szczęście po 5 dniach dzisiaj zrobiła w końcu kupe bo stwierdziliśmy, że do lekarza pójdziemy popołudniu jak nic się nie wydarzy;/ Dostała czopka dwa dni pod rząd i żadnego efektu nie było a dzisiaj sama w końcu poszła. Dawałam jej jabłko 3 dni pod rząd. Była masa śmiechu ale efektu niestety nie było. Dzisiaj ta marchewka ale mam opory. Przepraszam, że tak chaotycznie odpisuję i nie każdej z Was ale nie bardzo mam czas żeby jeszcze raz przeczytać co napisałyście. Gratulacje ząbka dla Pati, i super torcik dla Dawidka-sama bym zjadła chętnie bo brakuje mi chyba cukru w organizmie a on tak fajnie wyglądał :) Angel weź sobie na wszelki wypadek przeciwbólowe bo tego mi na początku brakowało po cc. Aniu a ja mam przeczucie,że będzie córeczka! zobaczymy które się sprawdzi. Na czwartkowym spotkaniu było super!musimy to powtórzyć szybko. Asi Milenka była drugim niemowlaczkiem,które trzymałam na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w wannie siedziałam nago a na samym rozwiązaniu miałam na sobie nie koszulę nocną tylko bluzkę w której przyszłam :D Bo tak szybko się wszystko potoczyło i ja byłam w takim transie skurczowym - nie wiedziałam co się dzieje w około mnie tylko byłam skupiona na bólu i oddychaniu, że jak mnie wyjęli z wanny to nawet nie patrzyłam w co mnie ubrali. Ale bluzka w której przyszłam okazała się super do rodzenia bo na wysokości piersi miała w materiał wszyte gumeczki i biust mi się trzymał na miejscu a pod biustem rozchodziła się w literę A i była długości takiej, że jak stałam to idealnie zasłaniała pośladki ale nie była za długa i jak mi kazali kucać to mi się ta koszula nie plątała przy dup...sku i mimo świecącego krocza, które wszyscy oglądali to nie czułam się taka goła bo miałam biust zasłonięty a dzięki temu, że bluzka była szeroka to jak położna wyjęła małą i ją z pępowiny obkręcała to pamiętam, że kazała mojemu, żeby mi bluzkę podciągnął i odsłonił brzuszek więc raz dwa byłam gotowa na przyjęcie szkraba na klatę :) To było super uczucie ona była taka drobna i bardzo cieplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekichane ze tamponów nie wolno no ale zrozumiałe w sumie. Tak ja mam na liście na pewno ładowarkę do tel, kurde mp3 musze odszukać, ale chyba łatwiej mi będzie osbie w tel wszytsko wrzucić,, tylko słuchawki musze kupic;/;/ wrzucsam Wam foto na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel po porodzie sn to można całą paczkę tamponów na raz wepchnąć bez żadnego wysiłku i nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że z pudełkiem też by weszły taka się tam jaskinia robi :D Ale i tak leje się dosłownie ciurkiem więc tampon miałabyś na chwilę a mógłby się okazać groźny, bo jak by jakiś skrzep przytkał tampon to byś wszystko w środku gromadziła. Mi mówiła znajoma, żeby po porodzie dużo dużo pić, żeby chodzić często sikać, bo jak się sika to się tam wszystko ładnie rozluźnia i otwiera i skrzepy same wypadają i się tam nic nie zablokuje i syf się nie narobi. Piłam bardzo dużo i co chwile siku latałam, ale dużo picia też na laktację ponoć wpływa więc same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja rodzilam w swojej. podwineli mi ja pod cycki i cieli.ale koszula nic a nic nie ucierpiala nawet plamki krwi nie bylo, tylko troche mokra jak wody chlustenely to az lekarze byli mokrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja mialam tel i sluchawki i radio sobie na glosnik puscilam bo bym chyba zwariowala jak bym w kolko miala te same piosenki sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam youtuba w komie i neta :D więc luzik a no i duża kartę pamięci :D hihi a poza tym ja jak autem jade to pzrez godzine potrafie przełanczac dwie piosenki w kłko :D Pytam bo sie zastanawiam czy np kupić dwie koszule i jedną długą podkoszulke czy jakos inaczej Bede mogła sobie w spodniach smigac po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam mieć 2 koszule albo cokolwiek na przebranie bo różne niespodzianki mogą cię spotkać, np. Krzyś po karmieniu zostawi ci mleczną broszkę :D A te broszki takim żygiem czasami śmierdzą więc warto się przebrać, albo może ci się jakiś lekki wyciek podczas spania zrobić i nie fajnie jest chodzić z plamą krwi na 4 literach, mnie by to krępowało a trzecia rzecz jaka mi przychodzi do głowy to, to że było mi bardzo gorąco i wręcz lało się ze mnie - to ponoć efekt szalejących hormonów i też czułam się lepiej jak po kąpieli ubierałam czysta koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy któregoś dnia do mrufki :) Poszukujemy huśtawkę lub bujaczek. Byliśmy w sobotę w Bonarce i mojemu się bardzo spodobała huśtawka fisher price ale mniej nam się podobała jej cena. Jak w mrufce nic nie będzie to będę na allegro polować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) w końcu znalazłam sobie jakoś miejsce w łóżku i się wyspałam :) Inka to nie lekarza tylko nasza dzidzia jest taka cnotliwa :P cóż ja jej poradzę ;) co ma być to będzie ... byle zdrowe :) ale zauważyłam że bardzo dużo dziewczynek się rodzi :) Dziewuszki jestem prze szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje libido wzrasta ;D i od razu lepszy humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel brzuszko rośnie :) :) :) widzę że zaczęłaś odliczanie :D do godziny zero ;) mnie zostało 85 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wezme sobie dwie koszule te gatki co kupiłam i jakąs luźną podkoszulkę :) a jak cos to Grzes dowiezie czy nawet przepiorę jak będę dała rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wekendzie:) troszke odespałam i jak czytam, że macie problemy ze spaniem to sie zastanawiam jak ja do dzieciaczka bede wstawac jak ja to do 11 moge spac, a co jak mi przyjdzie wstawac co chwile ,albo beda jakies problemy..... pogoda masakryczna, na taka pogode to sie boje z domu juz wychodzić, na szczescie dziś nie mam nic do załatwienia. angel zamapietuj wszytsko co jest potrzbne w szpitalu, bo ja będe czekac na szczególowe relacje jak cos:)) a dla dziecka tez pakujesz jakies rzeczy czy to niepotrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania u mnie libido narazie na tym samym poziomie czyli spore, mam wrażenie że większe niz u męża, zastanawiam sie jak to bedzie przy koncówce ciązy i po porodzie... Ciekawe którą z nas pierwszą rozłozy, bo tylko kilka dni róznicy między nami... choc ja to bym na marzec wolała przeciągnąć, ale wątpie żeby sie udało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×