Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Aniu gratulacje :) gdybyśmy robiły zakłady to może bym jakąś kawę wspólną na mieście wygrała? ;) Muszynianka powodzenia jutro. Będę trzymać mocno kciuki za pomyślne załatwienie spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia gratulacje małej kobetki ;] coraz bardziej babskie nam się to forum robi ;) wstawac spiochy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) tylko zbieram się bo jedziemy z Angel do margota ;) Dziękuje dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam ze strzeleckiej.Za miesiąc kontrola bo ma delikatne napięcie mięśniowe moja kruszyna i muszę z nią trochę ćwiczyć żeby się jej poprawiło. Z parkingiem tam masakra. Ręka mnie boli od dźwigania małej bo mój pojechał parkować (udało się pod pks-em). Aniu bawcie się dobrze na zakupach i dajcie znać co upolowałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to p. Aldona nie mowila Ci nic na ten temat ? na strzeleckiej u kogo bylas?wizyta neurolog+rehabilitantka? pokazala Ci jak ciwczyc z małą? lipa jest tam z zaparkowaniem samochodu tez spory kawalek musielismy dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ona mi się wygina w łuk i teraz dopiero to wyraźnie widać. Właśnie nie mówiła nic p.Aldona ale to było 6 tyg temu więc może jej się teraz to tak uwidoczniło. Byłam u dr Sobczyk-Podziorny i do niej za miesiąc na kontrole. Instruktaż załatwiony ale muszę ją nosić tyłem do siebie a nie przodem żeby wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz super artykuł !!! Aż przeczytam kilka razy bo oprócz opisu są świetne zdjęcia. Mam jeszcze 2 ćwiczenia na kolanach. Ale to bedzie miało też wpływ na mój brzuch. W skrócie takie brzuszki dla zaawansowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na pewno szybko sie wszystko wyrówna zobaczysz! najwazniejsze,ze wiesz co robic i za miesiac po kontroli p. dr powie,ze jest ok :) fajnie,ze artykul sie przyda! cwiczcie dziewczyny na zdrowie:) moja podczas zabaw uklada notorycznie nozki na ksztalt litery W co w artykule jest napisane,ze to katastrofa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupiłam sexowne koszule do szpitala ;) i kilka pierdół ;) byłyśmy na tajdze ... ale bez szału jak coś fajnego to od razu cena. Przymierzałam fajny sweterek ale niestety był z dziurą :( a drugi mi nie leżał :/ Angel w rzeczywistości Twój brzuszek wcale nie jest duży jak na 8 mies !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Mam nadzieję, że Muszynianka załatwiłaś wszystko pozytywnie?! Iza nie przejmuj się, obecnie wiele dzieci ma teraz problem z napięciem, ale na szczęście wszystko jest do wyćwiczenia! Mój Kamil tez tam chodził na rehabilitacje przez prawie 2 lata. jesteście pod dobrą opieką i to najważniejsze! Ania, Angel fajnie, ze byłyście razem na zakupach - zawsze coś upolowałyście! Nati dzisiaj wstała o 6 - ale mogę to zaakceptować, bo pięknie zasypia - tylko ja wkładam do łóżeczka, wypija mleczko i śpi :-) oby tak dalej! Przyszła sukienka :-) całkiem spoko! Ale patrząc na ten gruby materiał to zastanawiam się w takim wypadku - jak wygląda ten cienki...no ale cóż - grunt, ze rozmiar się zgadza!!! wiec jestem zadowolona! Byłam w pepco kupiłam baloniki na urodzinki - myślałam jeszcze o jakichś serwetkach "dzieciowych" - ale nic nie było! Kurcze nie mam jeszcze kremu na mrozy dla dzieci - co polecacie (do tej pory zawsze używałam nivea na wiatr i mróz) ale chciałam coś zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania juz widze te sexowna koszuline hehehe Kanatika my mamy z musteli,ale ma intensywny zapach nie kazdemu moze się podobac i cena jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna ze słonikiem druga z misiem ;) hahhhahahaha coś dziś spac mi się chce choć spałam całą noc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluję zakupów :D A temat fajny z tymi kremami bo jeszcze nie kupiłam ale podobno nivei albo hipa "na deszcz i wiatr" czy coś w tym stylu jest dobry. Koleżanka poleciła ale jeszcze się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) co tu taka cisza dzis?:) az jestem w szoku hehe ja miałam rok temu krem z Hipp na "wiatr i niepogode" i dał rade:) Kanatika ciesze sie ze Natalka juz dzis lepiej spała, z kazdym dniem bedzie coraz lepiej=-kazdy musi sie przyzywczaic do nowosci:) mi dzis dziecko tez dało taryfe ulgowa bo obudził sie dopiero po 8 rano-oczywicie bez zadnej nocnej pobudki.zazwyczaj budzi sie o 7 wiec jest sukces:) oby tak dalej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie koleżanka poleciła Emolium na mróz i wiatr. Nawet nie wiedziałam, że taki jest z tej serii. Jeszcze nie testowaliśmy, bo dopiero przyszła przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Rzeczywiście straszna tu dziś cisza a martwiłam się, że mnie nie ma i będę mieć dużo do czytania. Tak bardzo chwaliłam moją Olę, że chyba jej już lepiej z brzuszkiem bo zrobiła się aniołkiem a wczoraj wieczorem urządziła nam prawdziwe piekło :( które trwało od 17 do 23 ehhh płacz, krzyk, marudzenie, stękanie, wrzaski i nic a nic nie pomagało jeść nie chciała, spać nie chciała w chuście siedzieć nie chciała, nawet na rączkach było jej źle. Ehh nie chce tego nawet wspominać oby to był jej ostatni taki wyskok bo przy 6 godzinach wrzasku moja psychika wysiadła. Była u mnie dziś koleżanka, trochę sobie dzięki niej odżyłam :) A mała akurat w tym czasie cały czas spała więc dała nam sobie poplotkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Inka - współczuje!!! Dobrze, że znalazłaś równowagę miedzy tym wszystkim i trochę odetchnęłaś! Tak to już z tymi naszymi pociechami jest! raz super aniołki a raz aniołki z różkami!!! Popatrzę na te kremiki co polecacie - dzięki! Krakuska ja póki co też używam bambino, ale na mrozy wydaje mi się słaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wspolczuje :/ Mam pytanie uzywa ktoras z was pampersow babydream? bo dzis kupilam 2 szt na probe i sa calkiem calkiem :) i nie wiem czy sie nie przerzuce ale chetnie bym posluchala opini innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz je kupiłam na próbę - jednak pozostałam przy dadach - bo dla mnie te baby dream były jakieś sztywne, grubsze i wydają mi się mniej chłonne. Jednak mam Rossmana pod nosem, więc pewnie gdyby mi brakło to podeszłabym po nie i nie zastanawiałabym się bo tragedii nie było! I A ja się zastanawiam od kiedy można dziecku podać takie bułeczki maślane? Bo mój Kamil je wcina na śniadanie no i Nati też by chciała (właśnie dałam jej pół na spróbowanie i wcina, aż jej się uszy trzęsą!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno sie zmienily ze kiedys byly sztywne, np mnie sie wydaja teraz ze ona naprawde sa bardzo mieciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika mysle ze spokojnie mozesz juz dawac po troszke Natalce takiej bułeczki, :) Krakuska ja nigdy nie probowałam Babydream tez jedziemy na Dada:) chociaz chciałabym sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... krakuska to może i ja spróbuję tych pieluch - bo jeszcze z 3 dni i skończą mi się Dady, a jak mówisz, ze się zmieniły to tym bardziej trzeba wypróbować!!! Napisz ile kosztują i za ile sztuk! Iwona miałam obawy przed daniem jej tej buły, ale ku mojemu zdziwieniu zjadła pięknie! Próbuję jej dawać rzadziej mleko, bo piła 5-6 razy, a teraz 3-4 i tak jest lepiej + 2 inne posiłki typu kanapka/jajko na miękko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosztuja 29 zl z tego co pamietam ale nie wiem za ile szt :/ ja kupilam 2 szt na probe i sa bardzo miekkie, 4 h na tylku miala i nic nie przemoklo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, powróciłam, nawet nie zginełam, ale padnieta jestem jak niewiem. Dawno takiej całodniowej wyprawy nie zrobiłam, a sikanie to musiałam od południa tzrymac, eh... W banku to w sumie za dużo sie nie dowiedziałam, bardziej mi zamącili w głowie niz doradzili i dalej niewiem co robić... Eh trzeba było sie uczyć na jakiegos bankowca to może by człowiek był mądrzejszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze ci jeszcze dokladnie jak bedzie po nocy , bo mam zamiar jej jedna na noc zalozyc i zobaczyc czy bedzie rano ok czy przesika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×