Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zulus

Może któraś poflirtuje?:)

Polecane posty

Londynćzyk :) ale z powodu wyjazdu rozumiem? Tak?no ją też niebawem uciekam.. W poniedziałek NIEMCY.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z powodu wyjazdu. Teraz chociaż wiem, czemu Polki uważa sie za najpiękniejsze przy tym co tutaj jest... :D Jak wróce do Pl to chyba sie rzuce na pierwszą, która spotkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-* hmm... przynajmniej coś sensownego napisałeś.. Hmm... Głową mnie boli. . . Kto chętny w sobotę na weselicho.:) tylko będzie musiał mnie do domku na rękach dostarczyć.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie rodzina i wakacje.:) a co będzie dalej się okaże. . Może o czymś na stale się pomyśli. Nie wykluczam tej opcji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej coś sensownego napisałes'' - pfffff, ja zawsze z sensem młoda pisze :D A chciałem wpaść na wesele, ale po tych słowach juz odpadam,,,, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak masz rodzinke i troche ogarniasz niemiecki to sobie na luzie poradzisz, a inny standard jesli chodzi o prace na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym uraziła Twoje męskie ego.:) buhaha.:* tylko że odpowiedni partner musi mieć tak na oko ok. 180cm wzrostu.:) Lubię wysokie szpilee:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja mam 184cm, ogólnie wszystko duże... :D A czy uraziłaś mojego ego... Nie wiem,. Ale napewno mnie wkurzyłas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waleczne.:) czyli już wypróbowałes.:) he jakiś bobas wyszedł chyba skoro twierdzisz, iż są takie waleczne.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęscie bobasa nie ma żadnego... :p Dzisiaj międzynarodowy dzień sexu, wiec która chce sie zabawić, poswięce sie i wszystkie zgłoszenia rozpatrze, a następnie zadowole was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Ci ja robot młody
nie boje się ja wody! 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniaaak widzę, że cisza tu, na casting zgłoszeń brak... :D :P No dobra, niech będzie, zgłaszam się na ochotnika, żeby Ci smutno nie było ;) :P:P Chyba, że czas już się skończył , wtedy Twoja strata ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
POLSKA!!! BIAŁO-CZERWONI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczuś :P
Moja laska pofarbowała sobie włoski na cipce ( ma lekki trójkącki nad cipcią ) ??? na biało-czerwony i spytała się mnie czy mi się podoba ale mnie zatkało i powiedziała żęby ją wziąść więć ją wziołem cxzułem się jakbym cała Polskę wyruchał w dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting wyczerpujący zakończony!! Zwyciężyć mogła tylko ta jadna... Jedyna... Najsłodsza... Najbardziej zmysłowa.. - Mmaleńkaa :* nagroda do odebrania u mnie w łóżku :D Pozdrawiam świryyy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie, ile można czekać ;):P Poznaniaaak, to było z góry wiadome, że wygrana moja... :P Takie cudeńko :P to tylko w Twoje rączki mogło trafić :) :* Jutro lecę po nagrodę, szykuj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×