Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladowa broszka

Dziecko z zespolem downa.

Polecane posty

czekoladowa broszka do mnie pisałas po co to dziecko rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście zrobili jak by urodziło się piękne zdrowe dziecko i po kilku latach zachorowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. wypadek i dziecko sparaliżowane i co w tedy ? oddali byście do ośrodka ,a może uśmiercic by trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej kruszynki powazna wada serca przepuklna przeponowa nieimunologiczny obrzek plodu zanik krązenia powiekszona wątroba ucisniete prawe płucko jedynym narzadem kktury dobrze funkcjonowal to mozg i o tym dowiedziałam sie w 22 tyg ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkk
hmm ja bym urodziła i oddała..są takie ośrodki, mojej koleżanki brat znajduje sie w jednym z nim..rodzice odwieddzaja go raz w miesiacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkk
oczywiście ma zespół downa..domyślam sie ze jest to kosztowny ośrodek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam Cię ,ale gwałcą ,biją przeważnie najbliżsi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie jak wiele kobiet usunęło by ciąże. Przeciez to nie jest bolący ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam, ze nie jestem w ciazy. Zadalam pytanie, bo przeczytalam artykul na temat dzieci z zepolem downa i sie zastanawialam co inni by zrobili. Czy usuneliby, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokaskab
mimo całej mojej sympatii -który :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak bym chciała nic nie wiedziec imieć zdrowe dzieciatko a ja mam tylko jedno wsrud aniołków w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k9
Nie usunęłabym. Kochałabym tak samo jak zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 34
nie usunęłabym rozumiem, że w Polsce wiedza o chorobach genetycznych jets mała, o tolerancji w społeczeństwie nie wspomnę... ale ludzie chorzy mają prawo do życia, tak, jak zdrowi wiele chorych dzieci (porzuconych)jest adoptowanych przez obcokrajowców- na zachodzie chore dziecko nie jest obiektem kpin, nie jest traktowane jak porażka rodziców, powód do wstydu, tam chorzy ludzie żyją NORMALNIE i nikogo to nie dziwi i nie bulwersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do k9 bardzo rozsadnie ja mam tez takie zdanie chore czy zdrowe ale to nasze dziecko ja też kochałabym całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj o szpitalu psychiatrycznym w radomiu. dodatkowo ostatnio w wiaodmosciach podali ze domy dziecka sie nie sprawdzaja m.in z powodu duzego narazenia na przemoc. co to za odwiedzanie dziecka raz na mc? ja niestety widzialam jak chore dziecko zniszczylo rodzine. nie jego wina bron boze, ale rodzice zupelnie nie poradzili sobie z sytuacja. moze gdybym zyla w innym kraju (kulturze), moze gdybym miala pieniadze na rehabilitacje i fachowa opieke, moze urodzilabym takie dziecko. moze.bo nie jestemw ciazy i nie bylam. na dzien dzisiejszy stanowczo bym usunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie usunęłabym jeśli mieszkałabym w innym bardziej cywilizowanym i dojrzalszym mentalnie kraju w którym nie wytykano by tego dziecka w przyszłości i gdybym miała wystarczająco dużo pieniędzy by móc go rehabilitować. W przeciwnym razie zdecydowanie bym usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k9
Czasami odnoszę wrażenie, że dla niektórych urodzenie dziecka to jak pójście do sklepu i wybranie najlepszego produktu. To wszytko tak szybko idzie do przodu. Ba! niedługo okaże się, że kobiety będą usuwały dziecko bo pleć nie taka - wymarzyły córeczkę i już kupiły sukieneczki, a tu nagle synek. Nie odnoszę się tu do nikogo, takie spostrzeżenia przy obiedzie o świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234234234
Ja wam powiem, że 80 % osób co tu pisze, że by nie usuneło, nie ma po prostu zielonego pojęcia o problemach z takimi chorobami. niepełnosrpawne dziecko, w znacznym stopniu, to nieszczęscie gorsze niż rak. a wy tu piszecie, za jak kogoś ten rak by przerastał to jedt wygodnicki i wybiera dzieci jak bułki z klepie. Wręcz przeciwnie... Powoływanie na świat tak chorej osoby jest nie tylko działaniem na własną szkodę ale i samego zainteresowanego. Dusza jest podobno nieśmiertelna, i moze narodzic się w innym, zdrowym ciele, reinkarnacja jest w końcu dowiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BronisławŚmiały
@ 234234234 Reinkarnacja do największe kłamstwo i w żadnym wypadku nie da jej się udowodnić, nie gadaj takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint no sunshine
urodziłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono. to nie jest temat do teoretycznych rozważań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgfhddfdf
ja OGOLNIE NIE CHCE NIGDY DZIECI I TAK ALE DOWNA NA PEWNO BYM USUNELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×