Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZANSE SZANSE

Czy mam szanse na prace w urzedzie????

Polecane posty

Gość SZANSE SZANSE

Studiuje dwa kierunki administracje i praca socjalna. Wiem że mam szanse na prace w urzędzie gminy lub ewentualnie w urzędzie pracy ale czy w urzędzie skarbowym mam szanse na prace? Słyszałam ze tam potrzebne wykształcenie wyższe kierunkowe typu ekonomia, rachunkowosc,itp. To zrobilabym sobie podyplomówki z tych kierunków. Urząd skarbowy to urzad w którym najlepiej sie zarobi. Choc słyszalam że w gminie sa ludzie po srednim bez matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij jeszcze wyrabiac
sobie znajomości to bedziesz miała 100% szans :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANSE SZANSE
Co was smieszy. Np. kolezanka mojej mamy pracuje w urzedzie skarbowym, bedzie przechodzila za 3 lata na emeryture a jej corka studiuje ekonomie i trzyma etat dla corki bo w tym samym czasie jej corka skonczy studia. I co? ciagle znajoma mojej matki jest na jakis urlopach l4, wykorzystuje urlop ktory jej przysluguje, itp. Ja za pare lat chcialabym isc do panstwowej instytucji, tam gdzie bede miala prawa bo w prywatnej firmie nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij jeszcze wyrabiac
mnie właśnie nic nie śmieszy wykształcenie to jedno a nepotyzm w urzędach to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
pracowalam w PUP? znajoma mi zalatwila, mialam wyzsze i zrezygnowalam po roku bo nie moglam patrzec na te beznadzieje, fakt pelno rodziny i znajomych bez matury i wiem tez jak wygladaja konkursy w innych urzedach- wieksozc to ustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34324sdfsdf
Jak niskie trzeba mieć ambicje, żeby pragnąć pracy w urzędzie za max 3000 brutto jak nie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×