Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-N-N-A

zobaczcie jak nabijają w butekę

Polecane posty

http://pko.medicalnewsreporter.pl/, czy czytający nie widzą że to sponsorowany artykół? Zwróćcie uwagę na wypowiedz niejakiego Merysa-pisze 16-go maja cyt;w zasadzie motywacja jest bardzo ważna, ale chyba musze sprawdzic czy nie sciemniaja z tymi gwiazdami hollywood, kupie 2 opakowania i powiem wam czy dziala '',poczym 3 dni póżniej,że schudł 20kg,cyt; "Mam 22 lata i moim celem było schudąć 20kg. Początkowo nie wierzyłem, że się uda, ale eksperymentowałem. Brałem różne środki, spalacze tłuszczu itp. Po niektórych pojawiały mi się krosty na twarzy i dziwny trądzik. W końcu przeczytałem artykuł o Weight Loss i zacząłem stosować, przy wadze 107 kg. Po 3 miesiącach moja waga spadła do 87 kg. Zamówienia zawsze docierały na czas, a tutaj liczy się systematyczność. Obsługa klienta - profesjonalizm. Z własnego doświadczenia szczerze polecam Weight Loss wszystkim znajomym i rodzinie. Mogę przyznać, że ten środek jest wielki! Moje komentarze zaraz usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
dobre na 1 napiernicza a robi to samo , tylko poleca inny srodek dobre brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qldjdu
i kto tu nabija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz_robak
A najśmieszniejsze jest to, że oba środki sprzedaje ta sama firma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć się do szkoły dziecko
pisze się artykuł nie przez "ó"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie rzeczy starczą tylko
matko boska artykuł a nie artykół nawet przeglądarka podkreśla błędy na czerwono albo całe słowo jak źle napisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci od jagód robią
to samo. Moje komentarze nigdy nie wytrzymują dłużej niż 5 min. Znikają. A pochlebne są wciąż te same... tylko daty zmieniają na aktualne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×