Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

w sensie że byłbym Twoim kołem ratunkowym od rzeczywistości i staropanieństwa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamy frajernię, która
nas podczytuje ((((((:classic_cool:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatbojslim zawsze kojarzy
mi się z moją babcioł :classic_cool: która rzuciła radiem przy jednej piosęce 😭:D degarę dokładnie wlaśnie o tym mówię. jakby mi się czasem noga powinęła no to Ty jesteś c'nie? buknrów nie ma, ale i tak jest zayebiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatbojslim zawsze kojarzy
koorwa ona przy tej piosęce właśnie rzuciła radiem :D wkurwienie narastało od 2:10 :classic_cool: po ok 45 sekundach babełe yebła radiem i powiedziała, że tego sie słuchać nie da :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatbojslim zawsze kojarzy
nigdy o tym w sumie tak nie myślałam :classic_cool: zawsze za wszystkie wady mojego charakteru obwiniałam mamełe :(:classic_cool::P no chyba, że to jest zaleta dla Ciebie? to mam więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię dziewczyny z temperamentem, więc dla mnie jest to zaletą :classic_cool: zapodawaj dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatbojslim zawsze kojarzy
dalej... jak wchodzę na fejsbuka i widzę że moje "znajome :O" wrzucają np coś takiego http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532104_338722012876321_707979162_n.jpg to mnie koorwa mydli :classic_cool: już autentycznie rzygam tymi zdoopconymi "democikami" 🖐️ ja lubię takie: http://content.hardcorowo.pl/xyz4LsEAx70d/1.jpg :classic_cool:))) hah jaką fajną stronke znalzłam - odb.yt :classic_cool: :D idę się napić 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, mam coś podobnego :D🖐️ http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547786_413657678670910_584955812_n.jpg a tego nie uważam za wadę, bo mam identycznie :classic_cool: też mnie wkoorwiają takie denne tekściki o relacjach damsko-męskich, spam z aplikacji itp. :classic_cool: ja pejsbuka używam tylko do rozmów, oglądania zdjęć wulgarnych loszek i do zdobywania info nt. studiów oraz nowych odcinków Kapitana :classic_cool: nie chce mi się bawić w lajkowanie i takie tam pierrdolenie :classic_cool: zdjęć też nie wstawiam, jestem tylko na paru oznaczony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę pśp, wychodzę na chwilę
wracam po 4h albo następnego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kurfa gwiazda kafe ale wole nie zakładać już tematów bo nikt mi się kurfa nie wpisze :O jestem szumowina i szmatą i wszyscy i w necie i w realu mają mnie w głębokim ropnym odbycie :O chuuuuuuuj, będę udawać do końca że jestem zaaaajeeeebista:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus jescze
nie spal o tak poznej porze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym obejrzałem
przed chwilą Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach :classic_cool: aktorka która grała Syrenę to ideał 😭❤️ mógłbym z taką spędzić resztę życia :classic_cool: http://www.filmweb.pl/person/Astrid+Berg%C3%A8s+Frisbey-823457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj sam jestem na topie
3x "to" :classic_cool: pis jou :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, pisuar na topie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bawi mje ten filmik
:classic_cool: tzn jak wilku wszedł na bit to mje troche rozbawił :classic_cool: ale ogólnie to nie miałam wielkiego śmiacia :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo masz okres
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalędarzyk Paltza
to by się zgadzało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mam właśnie
i to by sie zgadzało :classic_cool: bo jak dostaję okres to schodzi ze mnie napięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz, nie znam się na tym
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak to tak
:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestę kobietą to nie wię
:classic_cool: zazwyczaj mówią, że gdy kobieta ma okres to jest podminowana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestę z tych co są
podminowane przed, a w trakcie to jestem generalnie obojętna chyba :classic_cool: i brzydka :classic_cool: tak mi się wydaje tylko :O😴:classic_cool: ps - odkryłam wczoraj, że nie tylko lubię patrzeć na kręcący się bęben pralkowy wypełniony tekstyliami, wodą und proszkiem, ale również na rzeczy piekące się w piekarniku :classic_cool: jak np pizza na której bulgocze każdy składnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś lubiłem obserwować
ślimaki :classic_cool: ps. co dzisiaj pijemy? Korwetę? :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubiłem miażdżyć ślimaki :classic_cool: fajnie ich skorupy pękały i miały taką przezroczystą krew :classic_cool::D to pewnie lubisz również rzeczy podgrzewane w mikrofalówce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś lubiłem obserwować
bardzo zabawne, nieczuły brutalu :O biedne ślimaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×