Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość to nihil novi jest tak
skąplikowanym dla mnie wyrażeniem, tzn jego znaczenie że nie mogę się do tego odnieść :classic_cool: ps - na nic próby zdobywania respektu 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe jaka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe jaka
nagroda specjalna ufundowana przez firmę "biedronka" to wyjazd do Ciechanowa na 10 dni dla trzech osób, w tym przypadku dla Ciebie i Twoich rodziców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaciciajajaja
żadna z Toboł nie pojedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego znowu worka na ejakulat? :classic_cool: myślałem, że będziemy zwiedzać i podziwiać widoki! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jush nic nie rozumię :classic_cool: to w końcu worek czy zwiedzanie? :O:classic_cool: dobre... informuję, że oddalam się na jakiś czas od kompa :classic_cool: może przy odrobinie szczęścia teleportuję się do najbliższego sklepu i zakupię sobie jakiś alkohol którego spożycie planuję już od dwóch dni :O to długo jak na mnie :classic_cool: także do później koorwa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie przewidziałem dla Ciebie funkcji :classic_cool: będę improwizował na miejscu :D no to koorwa do później :classic_cool:🖐️ jeśli już wrócisz to co powiesz na rewanż? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka improwizacja
Garena Walenkonia :classic_cool:🖐️ jestę, ale w sklepie jeszcze mje nie widzieli :O:D poginam za 15 minut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka improwizacja
a i zagrame rewanża, rozwalę Ci yaytza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozwalaj, będziesz mogła je sobie przyczepić zamiast tzytzków :classic_cool: zawsze to coś większego :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka improwizacja
:D:D:D dobre, dobre :classic_cool: nie mam jak odpyskowac akutalnie :classic_cool: może coś wymyślę po drodze do sklepu 🖐️ szykuj formę na rewanż leszczu 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, pewnie odświeżasz google jak szalona w poszukiwaniu tekstów, aby mi odpyskować :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka improwizacja
śmierdzi mi z pizzdy zjełczałym menelskim chujem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra jestę wróciłam
:classic_cool: nie mam tego trunku co chciałam 😭 ale mam dwa desperadosy także jakoś to będzie :O:classic_cool: i nie mam żadnej riposty :D nie chce jej mieć, jest dobrze tak jak jest, masz większe yaya od moich tzytzów i niech tak narazie zostanie, po tzo to zmieniać :classic_cool::P to co gramy falaflu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×