Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inezka:)

Jest tu ktoś normalny.....

Polecane posty

Gość klara co się Nowym przejmujesz
łazi po forum i krytykuje wszystkich i wszystko. Sam nie zdołał utworzyć poczytnego topika ani przeprowadzić porządnej tyrki. cienias i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że to właśnie Ciebie szukam? Sama napisałaś że wydaję się normalny więc myślę że tak :) To na co Tobie jestem potrzebny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.05.2012] 19:50 [zgłoś do usunięcia]klara co się Nowym przejmujesz łazi po forum i krytykuje wszystkich i wszystko. Sam nie zdołał utworzyć poczytnego topika ani przeprowadzić porządnej tyrki. cienias i tyle To nie chodzi o to czy ja sie przejmuję Nowym czy nie , poprostu każdy ma prawo do własnej opinii--- nawet Nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem prawie normalana...w czym moge pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWY W MIŚCIE ......przyszła Twoja "łosica" !!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy...i to właśnie dla Ciebie nie zniknę z Kafe po 5 tys. wpisów...zostanę aż mi stuknie 10 tysięcy i będę się "łosiła" "ośliła" "dziczyła" tak długo aż nie znajdziesz tutaj topu gdzie mnie nie będzie...a moje autorskie topy będziesz dostawała na maila, telefonicznie i nawet telegramem Ci je będę przesyłała :D:D:D Kurwa...nawet gołębia do ciebie poślę !!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara75, nie dość że ma stopkę jak pawian ogon i ten Pavlo również, chociaż mu bardziej przystoi. To przy tym drugim, tak mi się miesza że zaraz zwrócę mu uwagę. Że twoja stopka cię przerasta. Nawet z technicznego punktu widzenia. :P Szczerz nie wiem na czym mam się skupić, na tym co pod tobą, czy co masz do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy :D jak ja lubie czytać twoje wypociny :D:D:D Pisz dalej , a szalej ile możesz tylko nie obrażaj bo nie zdzierże !!!!! I tak Cię lubie :P:P choć nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Nowego ktoś wydyma to od razu o sexie zacznie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara miej swój honor kobieto
liżesz się jakiemuś staremu kawalerowi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara...może?...hmmm? co?....dasz rade...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galoperr
Był jeden normalny Ale go ukrzyżowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że był "normalny"...ponoć dziecko na boku miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]Klara miej swój honor kobieto liżesz się jakiemuś staremu kawalerowi o to sorki , już teraz wiem z kąd tyle frustracji w Nowym:D a co do lizania dupy? hm... Ala pomożesz ? bo obawiam że sama nie dam rady :D:D:D:D Lubię Nowego i tyle , choć wkurwia mnie okropelnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara..ja nie śmię...jestem w końcu "łosicą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,łosico ,, ma ,lalala az sobie zanuce lalalalala :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mnie kocha ? Twoja próżność Cię przerosła, zakładając taki temat, liczysz na szybki poklask. Parę gówienek się nawet na to złapało. Ze wstydu już nie na piszą na czarno, bo wiadomo jak kończą gnojki, które wąchają się z kafeteryjnym gnojem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atake jest pod alayka, nie mieszaj się w to Klaro. Chociaż nie powiem Twoja obecność, trochę mnie onieśmieliła i teraz zacznę cedzić słowa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Nowy coś mnie natchnęło wiesz... ja sobie też coś na prawym cycu wytatułuję ku pamięci Tobie... są dni ...są chwile...są ludzie i DEBILE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy...wystaw dupe wsadzę Ci pietruchę - i od razu Ci będzie lepiej. Ja leczę mą próżność Ty widać nie masz z kim tego robić, bo i kto by Cię chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskra...cos Ty kurwa przydziała na swej stopce co 👄 gdzie doopa? Nowy ma problemy z testosteronem i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×