Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strazak 1970

zdrada

Polecane posty

Gość strazak 1970

mam 4o lat i dosc sexu z zona musze ja zdradzic z jakakolwiek kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdi
tez w koncu tak zrobie,tyle ze ja nie mam dosc a za malo:O. Staram sie nie byc choojem ale ile jeszcze wytrzymam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak 1970
ja po prostu pragne zmiany ile lat mozna jesc to samą zupe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robalowy kałamarz
Nie zapomnij, żeby żonie kogoś podrzucić. Ona też od lat je to samo warzywo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol234565677
pieprzone świnie! Prawdzwy mezczyzna nie zdradziłby swojej kobiety tylko zakompleksione mendy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdi
ale mozna przeciez ta zupe inaczej doprawic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaku wszyscy już pozdradzali swoje żony a ty jeden się zostałeś, strażaku. Niech się jakaś nad nim zlituje i wymusi romans, bo chłopaki z pracy gaszą pożary łzami ze śmiechu, że jeszcze nic na boku nie puknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 03
@strazak 1970 - dlaczego chcesz to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy i te jego
glupie gadanie, jak nie masz nic do powiedzenia na temat to daruj sobie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy i te jego
Nowy a Ty masz zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy i te jego
tak jak myslalam, nie chcesz potomstwa czy wsparcia na starosc? a moze juz jestes stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
Jezeli chcecie zdradzic zone to idzcie do burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to trzeba być beznadziejnym w łóżku żeby zdradzać męża albo żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że chcę potomstwa. :) Dumnego syna, który przeniesie nazwisko, ale nie dla psa kiełbasa. :( .... :P :D :D Z tą herbatką na starość to bym uważał. I tak, już jestem za stary, by brać się za zakładanie rodziny. Do kopulacji :P w najwyższej formie. :P :P To tyle pomarańczo co powinnaś wiedzieć i jeśli pomogło ci to w jakiś sposób pisania w przyszłości na czarno, będę rad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
strazak 1970 Trzeba było się nie żenić.Być wolnym ptakiem,skakać z kwiatka na kwietek. Żona dobra do usługiwania panu strażakowi,a seks z żoną nudny,no to rozwiedź się pan i gruchaj sobie z różnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
nie chodzi o skakanie z kwiatka na kwiatek jak ktos napisał ale o chwilowa zmiane nie wydaje mi sie ze jest to cos nie normalnego po 20 latach z jedna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
vsdi zupa pomidorowa czy kwasna czy slona czy z ryzem czy makaronem zawsze bedzie pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
strazak1970 powiedz o tym żonie,ze checsz sobie zaruchać inna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
nie z nia ten numer nie przejdzie ona by sie na to nigdy nie zgodzila moze wynika to z tego ze przed nia nie mialem wielu kobiet ---około 7 lub 8;i tak mnie ciagnie do zmiany a moze to staz małozenski robi swoje po 20 latach chyba wielu tak mysli tylko nie kazdy sie przyznaje nie mysle o prostytutkach koleg kiedys był w agencji i nie mógł tego zrobic opowiadał ze w pokoj w powietrzu jak sie wyraził było wiecej sperm.. niz tlenu mysle ze miałbym to samo chetnie bym to zrobił z jakas znudzona mezatka w podobnym wieku tak bez zobowiazan dla sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
strazak1970 Trzeba było nie przysiegac żonie,zyć w konkubinacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
kendopolis a ty wiesz co bedziesz myslał i czuł za 20 lat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
strazak1970 jestem ona,nie on.Jak przysiegałam,tak przysiegi dotrzymam. Gdybym nie przysiegała,to innaczej spogladałabym na te sprawy,aczkolwiek i bez przysiegi tez nie powinno sie zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
przepraszam za forme on; ale jest takie powiedzenie nigdy nie mów nigdy zycie rozne robi niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
strazak1970 Wiem,z enigdy nie mów nigdy,ale przysięga jest przysięgą i wiedziałeś ,że przysiegasz żonie wiernosc. Jak ci zona nie pasuje w łożku,to odejdz od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ale to nie chodzi o to ze nie pasuje ja chce tylko chwilowej zmiany zeby przypomniec sobie jak smakuja i wyglądaja inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfdudyeudu
jeśli teraz zdradzisz to te 20 lat okażą się nic nie warte.Po co było to twoje poświęcenie i wierność,co za różnica po 10 latach czy 20...albo sie jest zdrajcą albo nie. 7 - 8 kobiet nie dużo? nie bądź śmieszny. Jak przysięgałeś to na dobre i na złe czy nie tak? Daruj sobie,20 lat małżeństwa to pewnie już stary jesteś i niedługo ci nie będzie stawać,nie lepiej wytrzymać? chcesz przekreślić 20 lat dla kawałka świeżej dupy? żałosny jesteś koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfdudyeudu
tak to jest jak sie traktuje seks jak sport a nie coś intymnego i z miłości.. liczy sie tylko ciało,co? skoro tak nie dziwie że ci sie znudzilo ale nie wmawiaj ze kochasz zone,to tylko przyzwyczajenie nie ma seksu bez zobowiązan,zawsze jest : ryzyko wpadki ryzyko zarażenia sie choroba weneryczną ryzyko zaangażowania uczuciowego u jednej ze stron ryzyko ze zdrada wyjdzie na jaw jak widzisz duzo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
to co piszecie ma swoje racje i nawet sie zgadzam z niektórymi ale czuje ze mam taka potrzebe w danej chwili i co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×