Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie 30-stka

Czy pchać się w ten związek? 18 lat starszy.

Polecane posty

Gość jeszcze nie 30-stka

Chociaż sama mam prawie 30 na karku nie wiem co robić. Poznałam faceta 18 lat starszego. Rozwodnik bez żadnych zobowiązań. Ale po przejściach i to dużych. Bardzo nieufny w stosunku do innych. Ale coś nas ciągnie ku sobie. Wszystko zmierza w dobrym kierunku tylko ta różnica wieku. Boję się, że będą wdową w młodym wieku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
jeszcze nie 30-stka Poc o chcesz się pchać w zwiazek z facetem 18 lat starszym,do tego z bagażem niezbyt przyjemnych doświadczeń.Sama piszesz,że facet nieufny w stosunku do ludzi. NIe masz powodzenia wśród męzczyzn w swoim wieku lub ciut starszych od siebie,że ciągnie Cie do takiego "starego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie 30-stka
Właśnie, że mam ale to coś ciągnie nas ku sobie. Związek rodził się w bólach. Minęło ponad pół roku zanim był jakiś niewinny pocałunek, a widujemy się prawie codziennie. Oczywiście w tym czasie spotykałam się z innymi ale to nie było to. Zaczęło mi brakować jego towarzystwa. Cóż serce nie sługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
jeszcze nie 30-stka Jakbyś miała powodzenie u młodych,na poziomie,to byś za starym oczu nie wypatrywała :-) Z braku laku i kit dobry :-) nawet taki przeleżały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcusibgvfuyaedsevbgusda
Ja mam męża 20 lat starszego i nie wymieniłabym go za żadne skarby swiata. Troskliwy, opiekuńczy, zabawny. Odpada problem z teściową, do tego będzie cię nosić na rękach. Do tego to facet w tym wieku jest już ustatkowany, nie szuka nowych wrażeń. Mój ma dzieci z poprzedniego związku ale jest ok. Jedyny problem to jego była żona, która nie może się pogodzić, że odszedł od niej na jej własne życzenie, bo była niedobra (tu ostrzeżenie dla innych zołzów), dlatego też wyprowadziliśmy się 200 km. Buntowała przeciwko niemu i mnie dzieci. Ale gdy osiągnęły pełnoletność same do nas przyjeżdżają. Mam z nimi normalny kontakt. Więc jeżeli facet jest do rzeczy to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
bvfcusibgvfuyaedsevbgusda Ot włąsnie :-) troskliwy,opiekunczy,kasy co neico ma:-) Po co zadawać się z kimsw swoim wieku,jak mozna ustwić się od razu :-) Tylko ciekawe czy bedziesz taka zadowolona jak ty bedziesz miała 40 lat,a twoj kochas juz 60 :-) Na kafe temat o poszukiwaniu kochanka młodego zalożysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala./
on pewnie udaje tylko takiego skrzywdzonego przez kobiety, po coezkich przezyciach i doswiadczeniach; a prawda jest taka ze to zwykly dziwk.arz, ktory szybko sie nudzi babami i z zadną nie wytrzyma dlatego sobie zycia ulozyc nie moze, uciekaj od starego pierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w średnim wieku
Ja mam faceta właśnie o 18 lat starszego - jesteśmy razem od 12 lat, mamy dziecko, on ma dzieci z poprzedniego związku. Teraz czasami tęsknym wzrokiem spoglądam na facetów w moim wieku, ale ogólnie nie narzekam. Jeżeli się kochacie to będziecie razem, a czas pokaże czy w Waszym przypadku różnica wieku nie stanie na przeszkodzie między Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcusibgvfuyaedsevbgusda
Spokojnie. Mam już swoje lata. Jesteśmy razem już 10 Lat. Początkowo sprzeciw rodziców, bo zięć praktycznie w ich wieku. Ale jak zobaczyli, że jest dla mnie dobry (czyt. wyprowadził mnie na ludzi) zaczęli na niego patrzeć inaczej. I jest normalnie. Nawet nie czuję tej różnicy. A czy jestem ustawiona? Kupiliśmy dom, do którego dołożyli też się rodzice. Więc nie jestem pasożytem. Co do wieku. Facet 60 letni wygląda lepiej niż 60 letnia kobieta. Świata poza mną nie widzi. Lubi się ze mną pokazywac. Jeżeli jesteś z kimś i go naprawde kochasz to jesteś wstanie dla niego zrobić wszystko. To on bardziej się obawia, że ja go puszczę dla innego. Ale już byłam wystawiona na cięzką próbę. Mąż miał cięzki zawał, potem była rehabilitacja. Nie wiadomo było czego można się spodziewać. Mąż sam się załamał, że stary (50lat) i schorowany, że jest tylko balastem dla mnie. Dużo wysiłku mnie kosztowało aby uwierzył, że jestem z nim bez względu na to co się z nim dzieje. I wtedy nastąpił zwrot w naszym związku. Mąż zaczął szybko wracać do zdrowia, zaczął dbać o siebie, o swoje zdrowie, aby jak najdłużej pobyć ze mną. Zmienił się. Odmłodniał. Stał się weselszy. Wyniki ma idealne, aż się lekarz dziwił, ze z tak fatalnego stanu się wykaraskał. Jego eks - żona przewidywała właśnie to, co piszesz, że poszukam sobie młodszego. A tu stało się wręcz inaczej. Od tego momentu jego dzieci zaczęły patrzeć inaczej na nasze małżeństwo. Zaczeły dostrzegać, że ich ojciec jest faktycznie szczęśliwy ze mną. Więc nie wypisuj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w średnim wieku
Tak jak mąż koleżanki powyżej mój też bardzo o siebie dba - zdrowo się odżywia, gimnastyka, zero nadwagi - bo jak mówi ma młodą żonę i małe dziecko, więc chciałby pożyć jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
bvfcusibgvfuyaedsevbgusda no to wychodzi,ze masz 30 lat,bo maz ma 50 lat.OK. Ty jemu jestes wdzieczna bardziej niz go kochasz,bo wyprowadził cie na ludzi.Ot taki tatus:-) Za 10 lat tutaj wpadnij :-) Ty 40 latkaze schorowanym 60 latkiem,wtedy pogadamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
bvfcusibgvfuyaedsevbgusda :-) nie ośmieszaj sie kobietko:-) Twój 50 latek po cięzkim zawale odmłodniał :-) On doszedł do siebie jako tako,ale nie stał się na epwno zdrowszym,pełniejszym wigoru 50 letnim facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w średnim wieku
kendopolis - ale młodzi ludzie też chorują. A mąż bvfcusibgvfuyaedsevbgusda może być długo zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
bvfcusibgvfuyaedsevbgusda Poszukasz,poszukasz sobie młodego:-) Bedziesz u boku meza starego,a na lewo bedziesz zadawał się z młodym:-) Ty na razie tego nei robisz,ale jak dojdziesz do 40 tki,a on bedzie miał 60,to wtedy zaczniesz rozgladac sie za lewizną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcusibgvfuyaedsevbgusda
Już po 30 jestem dawno. To wydarzenia miały miejsce kilka lat temu. Mąż mając ponad pół wieku wygląda rewelacyjnie. Nie jedna kobieta jeszcze za nim się obejrzy.Bo jest bardzo szarmancki, moja znajoma nawet się śmieje, że staroświecki :) Ale to ma swój urok. Żaden z niego dziadek. Wysportowany i elegancki mężczyzna w każdym calu. Ibisz przy nim się chowa. Jak się na niego patrzę bo dostaję kopa aby jeszcze bardziej dbać o siebie, bo jest dla kogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcusibgvfuyaedsevbgusda
kendopolis dyskusja z tobą do niczego nie prowadzi. Idę teraz z moim mężem na nocną obserwację nieba. A autorce tematu powodzenia życzę. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendopolis
bvfcusibgvfuyaedsevbgusda tak,tak :-) W necie dużo starsi męzowie są zawsze szatrmancy,przystojni,madrzy,wykształceni,urokliwi,w ogole naj,naj :-) Jeszcze ani razu nie przeczytałam odmiennych opisów :-) To tak samo jak w necie każda kobieta po 40 jest piekna i mądra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katechetka różowa
18 lat starszy, nie przekonuje mnie to. Po przebudzeniu zobaczysz starego dziada w innym świetle, jeśli oczywiście - wcześniej, pominiesz takie drobnostki podczas waszej romantycznej nocy jak: siwe, przetarte włosy na jego obwisłej męskości, smutno opadający kutas, klatę jak u szympansa i oddech starości. Jeśli szczęśliwie facet zaskoczy cię erekcją na przeszkodzie ku twojej szczęśliwości będzie stał jego charakter. tak czy siak udupisz się jeśli wleziesz w ten związek. hasełko, że coś was ciągnie do siebie - bardzo ci się podoba, nadaje temu wszystkiemu niezły smaczek - prawda laska? o to chodzi, nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoniczny-florian
jezeli chodzi o wybor partnera to kazdy czlowiek powinien pytac tylko o to swoje serce i nigdy nie sluchac innych ludzi a tym bardziej nigdy wybierac partnera z rozsadku bo to prawie zawsze bomba zegarowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny dowcip
"Facet 60 letni wygląda lepiej niż 60 letnia kobieta" - świetny dowcip, uśmiałam się do łez :D Nie wiem po cholerę wam takie stare capy z obwisłym, śmierdzącym worem bleeee....ja pyerdole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra bez dwóch zdań
Jak mój 30 latek się zestarzeje, to chociaż będę mogła powspominać jego mlode, apetyczne ciałko...a ty ? Całe życie na obwisłą doopę patrzeć, fuj. Dajcie se spokój. Jak dziadzio kasiasty, to go bierz i regularnie podruwaj żeby się długo nie męczył przy młode doopeczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież taki stary cap
już nawet tak podśmiarduje...kozłem...choćby się szorował nie wiadomo jak długo i czym. Aż taka brzydka jesteś że żaden rowieśnik cie nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodaa
Catherina Zeta-Johns ma męża 25 lat starszego, a jest bardzo atrakcyjną kobietą...Miłość nie patrzy na metrykę...Ale do takiego związku trzeba być dojrzałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież taki stary cap
może gerontofilka z tej Zety. Współczuję ję. Poza tym, jej chłop ma tyle kasy, że może cuda wianki wyczyniać żeby pozostać w jako takiej formy. Nie ma go co porównywać do takiego polskiego 60 letniego pana Dzidka, nie ? Fuj, koorwa aż mi się na bełta zbiera jak sobie wyobrażę takiego w "akcji" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot starych jaj
jest piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot starych jaj
nie no, serio - stary obwisły wór z siwymi kłakami obijający się o doope młodej kobiety, to jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczki a psik
to tylko poważna dyskusja poważnych ludzi. Niczego nie brać na poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupot starych jaj
chlast plast chlast plast - bo to jest taka nasza muzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsd
Aż mi się przypomniał tyłek starego dziadka, z którym Samanta miała się przespać ale ją to odrzuciło ("Seks w wielkim mieście"). Bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o szajse
tak więc kochane dziewczęta, wniosek z tej rozmowy jest jeden - dziadziów zostawiamy babciom, a dla siebie szukamy młodych, jędrnych i sprawnych rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×