Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takToJa1987c

test owulacyjny-OWULACJA

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam z Tesco całe 7sztuk codziennie wychodził pozytywnie a ciąży brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam testy. I pierwszy miesiąc robiłam na próbę żeby zorientować się kiedy wypadają mi dni płodne. Ponieważ cykle mam regularne to zaczęłam testowanie w 10 dniu cyklu i mniej więcej w połowie zaczęła pojawiać się druga kreska najpierw bardzo jasna i w następnych dniach ciemniała. W drugim miesiącu już mniej więcej wiedziałam kiedy mam te dni i jak pojawiła się druga kraska i w końcu była mniej więcej tej samej mocy co pierwsza to zaatakowałam męża i męczyłam biedaka jakieś 4 dni. 2 dni później pojawiło się bardzo delikatne plamienie i już czułam, że to plamienie implantacyjne ( pojawia się gdy zarodek zagnieżdża się w macicy). Pierwszy test zrobiłam po tygodniu i wyszedł negatywny ale zrobiłam kolejny po 2 tygodniach i wyszła ciąża :-) Dodatkowo po 4 tygodniach zrobiłam test z krwi w przychodni i tak potwierdziłam ciążę. Dla osób mających nieregularne cykle proponuje robić testy cały miesiąc. Ja swoje kupiłam w ilości 100 sztuk na allegro za bardzo małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda. Pytałam lekarza co i tym myśli i nazwał te testy " gadżetem". Byłam na Usg pamiętam, bo co roku na wiosnę robię przegląd, test wychodził negatywnie a lekarzna usg powiedział, że jestem w trakcie owulacji. Olalam sprawę, bo w sumie, szkoda kasy a miałam bardzo nacisk na ciążę i psycha mi siadala. Zaczęłam ćwiczyć, skupilam się na sobie - w sensie dieta, włosy, siłownia i.... Po jednym seksie ciąża. W nocy stosunek a rano śluz plodny z krwią. Pierwszy raz w życiu takie objawy. Trzy lata temu w Dzień Matki zrobiłam test i .... w tym roku moje dwie kreski same przynioaly mi kwiatka. Także dziewczyny, bez spiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o pomoc staram się już od kilku miesięcy z testami owulacyjnymi, ostatni test zaczęłam w 10dc był negatywny dopiero w 12dc obie kreski prawie identyczne, wieczorem już testowa ciemniejsza, 13 dc, 14dc,15dc, i 16dc cały czas testowa ciemniejsza, więcej nie robiłam bo zabrakło testów. Stosunek był od 11dc do 14dc codziennie i znowu się nie udało. Kiedy powinnam zacząć się starać? Pik teoretycznie jest wtedy kiedy kreski są takiego samego koloru bądź testowa ciemniejsza, ale może lepiej czekać aż będzie ciemniejsza i dlaczego przez tyle dni wychodzi test pozytywny? Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wypróbuj wyżej wspomnianą afrodytę? nie ma w niej co nie zadziałać, bo nie ma odczynników chemicznych, więc moze sprawdzi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam tą afrodytę i dzisiaj zobaczyłam paprotki więc działa ;) dużym plusem jest to, ze jest wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaross
Można sprawdzać dni płodne poprzez test śliny. Ja korzystam z aparatu Ovu Control niemieckiego Geratherm. Łatwa, wygodna obsługa, dyskretny kształt przypominający pomadkę czy szminkę. Metoda jest potwierdzona naukowo, także nie jest to teoria oparta na jakiś legendach. W tym urządzeniu jest mocny mikroskop także dokładnie widać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalalalalalalalal
ratunku ! dziewczyny co z tymi testami sie dzieje z alegro ? nie działają czy jak:( robie juz miesiac i nic. kocham sie z meżem od miesiaca tez nic:( śluz jest:( a ciązy brak:( miesiaczkuje co dwa miesiace:( miał ktos tak ze miesiaczkował co dwa miesiace i był w ciazy ? pomóżcie nie krytykujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi test owulacyjny z rosmana wyszedl pozytuwnie dwie grube kreski a owu nie bylo bo sprawdzalam na monitorongu u lekarza. Wyrzuc te testy do kosza bo to tylko dodatkowy stres bo muslisz ze masz owu a w rzeczywistosci moze jej nic byc. Kochaj sie wtedy kiedy masz na to ochote i zauwazysz sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Lalalala wspolczuje. Moze masz klopot z hormonami. Idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Moim zdaniem jeśli chodzi o staranie o ciążę, testy owulacyjne z moczu (albo specjalny komputer działający na paski testowe-PERSONA)są dokładniejsze, niż te ze śliny.Jeśli chodzi o antykoncepcję, ślinowe są lepsze.Aczkolwiek w obu wypadkach radziłabym je łączyć z metodą objawowo-termiczną.Najlepszy jest program NFP SymptoPlus do wieloobjawowej analizy cyklu, ale mogą być też np.komputery cyklu.Kilkumiesięczne starania o dziecko nie świadczą o niepłodności.To tylko propaganda producentów środków anty, że dzieci rozsiewają się tak łatwo, jak dmuchawce.:) Poza tym stres też może wpływać hamująco na płodność.W przypadku ludzi młodych-do 25 lat - do wizyty u lekarza powinny skłonić dwa lata starań.W przypadku starszych-rok.Nieregularne cykle nie zawsze muszą świadczyć o problemach z płodnością.Niektóre kobiety po prostu fizjologicznie owulują rzadziej, niż inne.Nie 12 razy do roku, tylko na przykład 9.(Jak ja).Wtedy trzeba staranniej się obserwować.Ja mam bardzo nieregularne cykle, a jednak trzykrotnie zachodziłam w ciążę bez większych problemów.Po 3-4 cyklach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalalalalalalalal
Ewbela ginekologa mam dopiero 4 lipca :( terminy sa niesamowite:( nie stać mnie akurat teraz na ginekologa choć przyznam szczerze ze chyba zbiorę oszczednosci i zacznę sie leczyć prywatnie :( bo inaczej nie doczekam sie 2 kreseczek :( badania robiłam wszystkie mi wyszły dobre:( przyznam ze prace mam stresująca problemy jak każdy . biore ten metformax850 czasem jest ten okres czasem nie:( ostatnio miałam 8 maja teraz jest czerwiec okresu brak ;( . bardzo pragnę dzidziusia . najbardziej mnie drażni jak wszedzie widze kobiety w ciazy inni maja juz 2 dzieci a ja jednego nie mogę miec :( załamana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twent
Ja bardzo jestem zadowolona z technologii na test ślinowy. Można dzięki ślinie sprawdzić płodność – krótko mówiąc. Do takiego testu ja wykorzystuję Geratherm Ovu Control. Aparat jest wygodny bo dobrze powiększa wynik, nie trzeba strzelać i się domyślać, bo wszystko widać bardzo wyraźnie. Prosta, bezpieczna koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irennna
Sprawdzam plodnosc za pomoca Ovu Control i rzeczywscie moge potwierdzić ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z urządzenia Ovu Control do określania płodności, super dyskretne, wygodne do wykonania badanie w każdych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalalalalalalalal
a ja z niczego jestem nie zadowolona:( nie mam owulacji nie mam okresu nie mam ciazy i nie mam siły MAM TYLKO ZAŁAMKE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Lalalalalalalalal-a u lekarza byłaś? Brak miesiączki (powyżej 3 miesięcy) i owulacji to są rzeczy, które można leczyć, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalalalala
cleo 1976 byłam zleciała mi badania i czekam na wizyte która mam w grudniu własnie sie dzis dowiedziałam :( nie jestem az tak gruba by ta miesiaczka mi sie zatrzymała:( sa kobiety o wiele grubsze i miesiaczkuja normalnie:( poddaje sie juz , nie mam sily walczyc o to by zobaczyc na tescie 2 kreski :(:(:(:(:(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna opcja żeby płodność badać za pomocą próbki śliny coś takiego robi aparacik Ovu control, polecam, trochę kosztuje ale wygoda ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdarr
Ja tez polecam Ovu control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam testów owulacyjnych i zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań. Po prostu robiłam test codziennie o tej samej porze i poczekałam do dwóch identycznych kreseczek. W ten sam dzień wieczorem działaliśmy i wiem, że wtedy właśnie była owulacja bo kolejnego dnia test już wyszedł negatywny. Jak widać na moim przykładzie testy naprawdę są pomocne, ja miałam nieregularne miesiączki i myślałam, że będzie ciężko a teraz mam ślicznego synka:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowalam na badanie sliny testerem ovu control można tutaj okreslic sobie plodnosc i w moim wypadku to zdalo egzamin, bo już w drugim cyklu od zaczecia badan udalo się zajść ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą metodę stosuje test Ovu control bo chodzi o test śliny więc w zasadzie takie badanko można zrobić bardzo dyskretnie w każdych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem na sprawdzanie płodności jest ovu control moim zdaniem, badanie się robi ze śliny, także jest dużo wygodniej niż w innych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim człowiek zacznie się stresować że nie może zajść w ciążę to trzeba zacząć od dni płodnych i ich oznaczania, różne są na to sposoby, ja polecam ovu control bo jest najwygodniejszy, tutaj wystarczy tylko ślinę zbadać, wynik jest natychmiastowy bez czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o testy ze śliny, to ja polecam Afrodytę. Ani razu się na niej nie zawiodłam mimo roku stosowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem ovu control jeśli chce się faktycznie zacząć te dni płodne określać, tutaj urządzenie bada ślinę i jej skład, sam sprzęt jest mały trochę jak szminka wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam parę dni temu ovu control znajoma mi to urządzenie polecała i jak na razie sobie chwalę, badanie śliny robi się szybciutko, odczyt jest wyraźny, ładnie powiększony. Jestem pozytywnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam od piątku testy czyli od 17 dnia ( moje cykle są nieregularne średnia to 40 dni ,ale bywa i 33 i 50) i wychodziło mi negatywnie to znaczy od piątku blada kreseczka, wczoraj już nie taka blada i popołudniu i pod wieczór dość różowa ale nadal odpowiadająca wynikowi negatywnemu. Dziś rano w 22 dniu cyklu wizyta i co na usg wyraźnie widać ciałko żółte a owulacja była między poniedziałkiem wieczorem a dziś rano najpóźniej. Najpewniej wczoraj. Stosunek miałam w nocy z piątku na sobotę i w nocy z poniedziałku na wtorek. W weekend byliśmy na wyjeździe a dzień przed wiadomo ,że nie współżyje się poza tym testy i aplikacja którą mam od roku sugerowały ,że jestem dopiero na kilka dobrych dni przed owulacją. Ale ten seks w poniedziałek w nocy to było mi tak dobrze wyjątkowo tak cudownie może to ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×