Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takToJa1987c

test owulacyjny-OWULACJA

Polecane posty

Gość gość
W moim wypadku Ovu Control się sprawdziło. Wcześniej stosowałam inne metody wyznaczania owulacji ale tylko straciłam na nie nerwy i kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Ovu Control dopiero parę tygodni ale pierwsze odczucia są bardzo dobre. Metoda jest wygodna, badanie szybkie, nie mam problemów z interpretacjom wyników można w prosty sposób określić dni płodne w cyklu i właśnie w tym okresie celować ze współżyciem co zwiększa szansę na ciążę kilkukrotnie (w każdym razie w teorii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny spróbujcie testera owulacyjnego ze śliny Afrodyta. Ja go mam. Jest wielkości szminki do ust i mieści się w każdej torebce i kieszeni. Używam już go od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Działa na zasadzie mikroskopu i pokazuje dzień płodny (owulację). Wówczas wiem, że muszę się zabezpieczać gdy chcę współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja84
Dziewczyny sama już nie wiem testuje dopiero 2 miesiąc ale wynik mam podobny jak miesiąc wcześnie. 11dc była owulacji czy nie? Bo ta druga kreska wcale nie jest taka sama ani mocniejsza jak testowa A na drugi dzień jak sprawdzałam to już była dużo jaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja bardzo się cieszę że koleżanka poleciła mi Ovu control do monitorowania owulacji, bo wcześniej męczyłam się z innymi metodami, które były czasochłonne, uciążliwe a jeszcze na dodatek potrafiły mocno przestrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja
Dnia 31.01.2019 o 15:07, Gość anna napisał:

Ja bardzo się cieszę że koleżanka poleciła mi Ovu control do monitorowania owulacji, bo wcześniej męczyłam się z innymi metodami, które były czasochłonne, uciążliwe a jeszcze na dodatek potrafiły mocno przestrzelić.

Bardzo sobie chwalę test śliny Ovu Control. Po prostu pobierasz odrobinę śliny i potem sprawdzasz czy pojawił się efekt paproci (powiększenie jest na tyle duże że nie można się pomylić, wszystko widać czarno na białym). Wynik masz od razu , wszystko higienicznie, wygodnie. Mogę tylko polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Zdecydowanie zobacz sobie Ovu Control – to wygodny test , który pozwoli wyznaczyć dni płodne i co mnie mocno zaskoczyło rzeczywiście jest efektywny i wynik jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.01.2018 o 16:00, Gość gość napisał:

Ja się zdecydowalam na badanie sliny testerem ovu control można tutaj okreslic sobie plodnosc i w moim wypadku to zdalo egzamin, bo już w drugim cyklu od zaczecia badan udalo się zajść ;)!

Cześć dziewczyny! Kiedy robicie test w przypadku ovu control? Rano przed jedzeniem i umyciem zębów czy w ciągu dnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca się

Hej, czy test ze śliny Afrodyta można wykonywać o każdej porze? Wykonując go rano nie mam paprotek a dziś po południu pojawily się paprotki. Dodam że jest to mój 7 dzien cyklu. Pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca się

Rozumiem że nic nie wiecie na ten temat. Nigdzie nie mogę znaleźć mowy o tym że można robić test ze śliny o każdej porze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKasia
 

Hej, czy test ze śliny Afrodyta można wykonywać o każdej porze? Wykonując go rano nie mam paprotek a dziś po południu pojawily się paprotki. Dodam że jest to mój 7 dzien cyklu. Pomocy. 

na naturalnaplodnoscpl piszą tak : "Od rana występuje najwyższe stężenie hormonów, jednak wynik popołudniowy również będzie wiarygodny. Należy pamiętać by test wykonywać przynajmniej 1,5 po jedzeniu i piciu"

Jak masz jakieś wątpliwości to tam na stronie jest sporo pytań i odpowiedzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×