Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rumcajsowa Hanka

Depilacja woskiem prawdy i mity

Polecane posty

Gość Mamanika
Oj ja też nie jestem fanką wosku na wąsik ;) Ja robię sobie zabieg Epilclear - trwałą depilację. Włoski najpierw musisz wyrwać pęsetką, później nakładasz płyn epilclear i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki zakres obsługi ma klinika Beauty Skin, zajmują się wszystkim od zabiegów bardziej medycznych po bardziej kosmetyczne. Najbardziej bym ich polecała jeśli chodzi o lasery i depilacje. W przeciwieństwie do innych gabinetów tutaj mają różne rodzaje laserów, można dopasować technikę pod daną osobę, jej cerę, typ włosów do usunięcia i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiada depilację woskiem i bardzo fajnie to wychodzi Panią z gabinetu kosmetycznego http://www.imageszczecin.pl/. W tym gabinecie można wykonać wiele zabiegów za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najbardziej skuteczny jest laser vectus,  depilacja jest szybsza i skuteczniejsza. Po depilacji skóra jest nieskazitelnie głądka :) Ja bardzo się cieszę z zabiegów na łydki, które robiłam w salonie  Mariposa na ul. Twardej w Warszawie. Zabiegi były bardzo komfortowe, bardzo dobrze czułam się w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forina

Chodziłam do gabinetu kosmetycznego na depilację laserową, ale szczerze? Jakiś czas temu ze względu na brak czasu kupiłam sobie plastry do depilacji z woskiem z Veet, z formułą żelową Easy-Gelwax - efekt świetny. Porównywalny, nawet jeśli nie lepszy do tego w salonie, a oszczędność czasu i pieniędzy spora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geafsda

a włosy muszą być długie, żeby plaster dał radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forina

Właśnie nie, w tych plastrach z Veet po raz pierwszy łapią mi nawet te najkrótsze włoski. To dzięki tej żelowej formule:) Nogi gładkie przez prawie miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Czy te plastry nie podrażniają skóry? Do tej pory używałam kremów veet i bardzo sobie chwalę, ale na wakacje chciałabym spróbować wydepilować się plastrami, żeby wystarczyło na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Depilacja woskiem boli przy pierwszym razie napewno.  Z kazdym kolejnym zabiegem jednak jest lepiej.  W domu osoba bez doswiadczenia moze co najwyzej sprobowac zrobic sobie nogi.  Zawsze trzeba przytrzymywac skore jak sie zrywa plaster.  Poparzenia wystepuja wlasnie gdy skory sie nie trzyma.  Wloski moga wrastac na poczatku pozniej skora sie przyzwyczaja i jest ich coraz mniej.  Wazne jest dobre nawilzanie skory, zeby tym slabszym wloskom latwiej bylo przebic sie.  Takze oprocz olejku do usuniecia zbednego wosku trzeba dobrze nawilzac skore po woskowaniu.  Mozna rowniez uzyc pudru przed woskowaniem, zeby zapobiec poparzeniu.  Ja sprobowalam lasera, ale dla mnie to bylo niesamowicie bolesne.  Kolezanki nie mialy problemu, a dla mnie to bylo tak jakby miliony igiel mi wbijano w skore.  Woskowanie jest jak dla mnie mniej bolesne.  Laser usuwa obecne wlosy, ale z czasem nowe wlosy wychodza i trzeba poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×