Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rumcajsowa Hanka

Depilacja woskiem prawdy i mity

Polecane posty

Gość Stella_Mon
W dniu dzisiejszym byłam na depilacji bikini brazylijskiego w Smooth Clinic smoothclinic.pl Bardzo polecam - bez podrażnień i bardzo sprawnie. Super, że jest takie miejsce w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dueste
A depilacja pastą cukrową? A później zabieg Epilfree http://epilfree.pl ? Któraś z Was robiła? Powiem szczerze, że ja się wahałam, ale bardzo się cieszę, że w końcu się zdecydowałam. Bardzo fajna metoda depilacji, porównywana z laserową :) A sprawdza się dobrze u blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noosia
Ja robiłam na nogi wosk i epilfree, a teraz planuje sobie zrobić pachy i bikini, a moja kosmetyczka właśnie zaproponowała mi pastę cukrową i po niej epilfree, podobno dla skuteczności zabiegu nie ma to żadnego znaczenia jaką metodą włoski zostaną usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielna depilacja woskiem w domowych warunkach nie jest dobrym pomysłem, najlepiej wykonać ją u profesjonalistów w gabinecie kosmetycznym – nie istnieje wtedy ryzyko poparzenia. Ja od jakiegoś czasu chodzę do gabinetu Bellisana i nie wyobrażam sobie rezygnacji z tej wygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk do depilacji HB - u mnie rzeczywiście działa. Widać jak w kolejnych tygodniach włoski coraz wolniej odrastają, nie mam z nimi żadnych problemów - a bywało naprawdę ciężko. SKóra jest raczej gładka. To się też super nadaje do usuwania włosów z twarzy - z tym miałam nawet większy problem, niż z włosami na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk do depilacji HB. Działa, włoski odrastają naprawdę długo, wszystko wygląda estetycznie, nie ma negatywnego wpływu na skórę. Z mojej perspektywy - zdecydowanie na plus. Zresztą - mniej zawsze te włoski odrastały bardzo szybko, teraz mam przy wosku zdecydowanie więcej spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jaki masz próg bólu. Jednych depilacja woskiem boli, drugich mnie. Ja raczej należę do tej drugiej grupy. Czasami nic nie boli. Na ogół na depilację woskiem chodzę do SCM estetic w Krakowie, ponieważ mają fajnej jakości kosmetyki i nie mam po nich żadnych podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertina
Powiem Ci, że też bałam się bólu i dlatego długo nie decydowałam się na zabieg trwałej depilacji, ale w końcu polecono mi Epilfree i właściwie zupełnie nie bolało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk do depilacji od HB i powinno być w porządku. U mnie też poszukiwania czegoś skutecznego, po czym nie będę miała podrażnień, trwały naprawdę długo, ale udało się doprowadzić to do normalności. Aktualnie nic złego się nie dzieje, cera wygląda dobrze, włoski odrastają coraz dłużej. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna TTT
Witaj, Aniu, zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny i bezpieczny tutaj masz filmik z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 30
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 123
Znajoma miała depilację laserem, o ile zapamiętałam, to był to Palomar Vectus . Jest bardzo zadowolona. Sama byłam pod wrażeniem rezultatu. Już po pierwszym zabiegu widać było efekty działania lasera. To był świetny wybór. Było bez bólu i podrażnień. Spektakularny rezultat. Jeśli myślicie o depilacji laserowej, to wszystkim mówię - tak warto. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 30
Dziewczyny przez przypadek znalazłam interesującą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po miast. Nic trudnego. Trzeba tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać salon kosmetyczny z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 30
Przyjaciółka podesłała mi link fajną stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Jak dla mnie super. Zaciekawiło mnie, że jest aż tyle sposobów depilowania. Zawsze korzystałam z jednorazowych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. interesuje mnie jak zadziała laser do depilacji na tatuaże , czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę korzystać z lasera, a chciałam się pozbyć owłosienia ze strefy bikini, kosmetyczka poleciła mi epilfree, jestem po 4 zabiegach i muszę przyznać, że jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Probowalam w domu kilka razy i jesli juz to wole depilator, do wosku nie mam cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorkaGregorka
Dlaczego masakra? Jeśli chodzi o dyskomfort to ten sam co z laserem, a przeciwwskazań mniej. Do tego można iść na epilfree i efekt jest dużo trwalszy, święty spokój na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merassa
A co z depilacją wąsika? Zrobiłam wosk to mi schodziła skóra potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×