Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iuhjnon

Był ktoś na Maderze? Warto?

Polecane posty

Gość iuhjnon

jw warto się tam wybrać na wycieczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel668
na Masterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daejj
dołączam się do pytania :) Nie lubię się grillować na plazy, intertesuje mnie bardziej malownicze miejsce do spacerów i wypoczynków. Czy Madera to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
lepiej wybierz się do Portugalii, więcej możliwości i atrakcji.Na Maderze po 3 dniach będziesz umierać z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka

Byłam ostatnio na Maderze przy okazji ślubu moich przyjaciół gejów. Organizacją zajęło się madeira dreams i wyszło wszystko genialnie, stylowo, romantycznie i co najważniejsze, w miejscu w którym miłość znaczy miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka
Dnia 19.08.2019 o 15:48, Gość lolka napisał:

Byłam ostatnio na Maderze przy okazji ślubu moich przyjaciół gejów. Organizacją zajęło się madeira dreams i wyszło wszystko genialnie, stylowo, romantycznie i co najważniejsze, w miejscu w którym miłość znaczy miłość. 

Moi znajomi również brali ślub na Maderze który organizowała madeira dreams i przyznam, że wspomnienia niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z narzeczonym 🙂 wspaniała wyspa 🙂 Polecam skorzystać z madeira dreams i przewodniczki Soni jeżeli chce się naprawdę zwiedzić tę wyspę 🙂 Bez dobrego przewodnika ani rusz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2019 o 16:27, Gość julka napisał:

Moi znajomi również brali ślub na Maderze który organizowała madeira dreams i przyznam, że wspomnienia niesamowite

Takie śluby są najpiękniejsze 🙂 Ja tez miałam okazję być i wspominam do dziś 🙂 Organizatorka Pani Sonia bardzo profesjonalna, wszystko dopięte było na ostatni guzik, a przy tym jaka miła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×