Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepaczka5

Sposób na katar

Polecane posty

Gość gość
Urządzenie mam polskiej marki, dokładnie ten inhalator to Pro Sanity i sobie chwalę, łatwo przerabia lek na aerozol, stężenie jest duże, także też czuć po takiej sesji z aerozolem że lek się przyjął w tkankach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam problemów jakiś technicznych z naszym inhalatorem Baby. Można go stosować nawet u kilkumiesięcznych dzieci, bezpieczny, testowany klinicznie model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneiejeki42
Dobrze jest korzystać z ziołolecznictwa, na przykład ja kupuje sobie takie mieszanki ziołowe http://zielarzradzi.pl/ i na prawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaamiiloos
Mnie na katar bardzo pomaga spray do nosa https://adamed.expert/product/nozitix/ .Działa szybko ale nie podrażnia nosa. Katar jest wysuszony dzięki czemu można normalnie oddychać i funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedukowa
Ja stosuję zawsze właśnie Nozitix. Jeden z najlepszych leków na katar moim zdaniem, łatwo dostać w aptekach bez recepty. Łatwo się go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymierzamy się do kupienia pierwszego inhalatora w życiu i chyba kupimy ten z rankingu na http://rankinginhalatorow.pl/ który jest aktualnie na 1 miejscu (chodzi o te dla os. dorosłych). Używa ktoś czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam taki zestaw jak inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec powinien się przydać w każdej rodzinie, gdzie tylko są dzieci...moje to łapią infekcje raz za razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecę serwis http://inhalacja.pl. Dużo rzetelnej wiedzy często z opracowań naukowych ale wszystko napisane w zrozumiały dla laika sposób. Ja korzystam z inhalatora dopiero od paru miesięcy także jestem totalnie zielona ale powoli się wdrażam i bardzo sobie aerozol chwalę potrafi pomóc na wiele problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się pomyśleć nad inhalatorem bardziej wszechstronnym, na przykład mój Novama Familino Pro przydaje się jak boli gardło ale tak samo jak jest jakieś poważniejsze zapalenie np. oskrzeli czy płuc. Można też skorzystać tutaj z opcji oczyszczania nosa zatok itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Mam dobre doświadczenia z polską marką Sanity jeśli chodzi o inhalatory. Oni w ogóle się angażują dość mocno w całą edukację i promocję inhalacji jako bezpiecznej skutecznej metody podawania lekarstw, chodzi mi chociażby o inicjatywę Akcja Inhalacja jaką zapoczątkowali już jakiś czas temu. Uczą prawidłowej inhalacji, edukują w kwestii leków itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dużo atutów ma model Novama Familino Pro. Najbardziej to mnie tutaj stosunek ceny do funkcji przekonał. W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń tutaj w zestawie jest irygator, a sama gwarancja zostala przedłużona...wieczyście. Także na pewno jest to inhalator który pod kątem standardu ciężko będzie komukolwiek przeskoczyć, a cena 180 zł jest wyjątkowo przystępna i rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataa

Polecam  Baby i rozgrzewający Jednorożec w zestawie, raz że się opłaca a dwa że obie rzeczy potafią się regularnie przydawać jeśli są dzieci w domu . U nas mamy trójkę w różnym wieku i ciągle któreś choruje, a taka inhalacja faktycznie trafia centralnie do miejsca bolu zamiast dostarczać lek przez krew gdzieś na około przez cały organizm...co może być po prostu szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Mam zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec od paru miesięcy. Polecam. Nic się nie rwie, nie pęka, inhalator cichy, wydajny, jednorożec długo trzyma ciepło w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Jestem zadowolona z SmartCardio. Wyświetlacz świetny, jasny, wszystko widać precyzyjnie nawet przy gorszym oświetleniu w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

U nas w domu  od paru miesięcy mamy inhalator Simple. Ten model polecała nam znajoma pielęgniarka. Nie jest to jakiś duży czy rozbudowany sprzęt, wręcz przeciwnie spokojnie można schować do szafki w kuchni. Z takich rzeczy na plus w budowie to długa rurka na aerozol się na pewno przydaje i ułatwia obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pseudoefedryna pomaga :) Najlepiej w tabletkach.

Poza tym jak macie często problemy z katarem to polecam serdecznie usunąć lub zminimalizować ilość nabiału w diecie - zwiększa wydzielanie śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokikk

O inhalacji to rzeczywiście najwięcej można się dowiedzieć dzięki Akcja Inhalacja robionej przez Sanity. Tutaj porady są życiowe, jest dużo konkretu, zamiast lania wody i marketingowych ogólników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Dobry jest taki spray do nosa miętowy Apicold. Fajna aplikacja, dzięki czemu nos jes szybciutko odetkany. Dla mnie to najlepszy sposób, bo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz

Przydaje nam się zestaw inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec odkąd cora się urodzila. Inhalacja super szybko daje efekty przy roznych infekcjach, katarku itp. Jednorożec może rozgrzewac chocby podczas spacerow w chlodniejsze dni – na jesien/zime jak znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaANTKA
Dnia 23.04.2019 o 13:56, Gość bartosz napisał:

Przydaje nam się zestaw inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec odkąd cora się urodzila. Inhalacja super szybko daje efekty przy roznych infekcjach, katarku itp. Jednorożec może rozgrzewac chocby podczas spacerow w chlodniejsze dni – na jesien/zime jak znalazl.

Nie jest tani - ale cos swietnego dla dzieciaka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

alejak.pl/zdrowie.html#katar

Co kilka godzin, pewne struktury nosa napełniają się krwią - dochodzi do obrzęku błony śluzowej i zamyka się raz jedna, raz druga jama nosa.
Jest to "cykl nosowy" przekierowujący przepływ itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ja wziąłem kilka dni temu Simple i działa świetnie. Właśnie taki inhalator był mi potrzebny – mały ale wydajny i do zastosowania przy górnych i dolnych fragmentach dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Hejo! Dostałam zestaw inhalator Baby i jednorożec w prezencie i świetnie się sprawdza. Aerozol przy małym dziecku jest najlepszym pomysłem według mnie. Szybkie i bezpieczne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

My kupiliśmy dla córki inhalator o nazwie "sanity - inhalator dla dzieci" - po 2 tyg użytkowania mogę śmiało polecić - ocena: bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×