Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lora12

mam problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość lora12

mam problem z chłopakiem, otóż on ma dziewczynę w Holandi no i nie ma jej na codzien. a ja tego chłopaka poznałam na przystanku, wymieniliśmy numery a tydzień później uprawialiśmy seks. jego dziewczyna niedawno przyjechała i on teraz udaje że mnie nie zna, nie pisze... co mam zrobić?? pomóżcie. dodam że mi na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
zrób mu laske na oczach jego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
on udaje że mnie nie zna i robi wielka tajemnicę że nikt się nie może dowiedzieć. ale on taki jest że każda przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39latekzPolski
Poczekaj aż dziwczyna pojedzie z powrotem. Na pewno będzie musiał to zrobić i się odezwie do ciebie, a wtedy wrócicie do wspólnego seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
ona wyjechała 2 dni temu. a on nic. i on pewnie zaproponuje mi seks norp i nie wiem czy się zgodzić, bo on już z paroma dziewczynami regularnie to robi, a ja nie chce być kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chciałabyś być
na miejscu tej dziewczyny Jak by tak Twój chłopak robił cieszyła byś się Jak masz trochę szacunku dla siebie to sobie podaruj jak nie Ty będzie i inna .........i nie wiem na czym CI zależy ......no chyba ,ze tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
więcej niż 12 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ktoś wyżej kłamie. On na pewno rzuci swoją dziewczynę tylko czeka na odpowiedni moment, a Ciebie będzie kochał i będziecie żyć długo i szczęśliwie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
od razu jak go za pierwszym razem zobaczyłam to coś we mnie pękło i myślałam że to ten. no ale później dowiedziałam się jaki jest na prawdę. Omotał mnie i właśnie z nim straciłam dziewictwo ale nie żałuje. Bardziej boli mnie to że byłam dziewczyna na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
on mnie nie kocha, a z ta laską na pewno nie zerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora12
haha dzięki za pocieszenie ;> ale jeśli by tak było to zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Perwersja hehheeh ale się bawisz heheh Fajna jesteś, wiesz? z chęcią bym Cię poznał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 373
ja nie wiem co mam robic z swoim jestem z nim miesiąc i wszystko było ładnie pięknie czesto pisał kocham cię i to bardzo czesto czułam wtedy ze mówi to szczeże aż tu nagle nie pisze do mnie zaczoł mnie unikać na nk gg wkoncu ja napisałam no i powiedzał że nie miał czasu pierwszy raz od kad jestesmy nie przyjechał do mnie zawsze sie spotykalismy w sobote a teraz nie wiem co mam myslec pisze ze mnie kocha tesknie za nim ale za tym chłopakiem którego poznałam i sie w nim zakochałam co pisał do mnie i nie było godziny by nie napisał ze mnie kocha:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw jestes zlosliwa malpa biedne dziecko wkrecasz , :) choc w sumie jak ktos durny to durny zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×