Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska2323

Wakacje

Polecane posty

Gość Miska2323

Planuję w tym roku pierwsze, zagraniczne wakacje. Termin urlopu w lipcu.Wiem, ze Egipt, Turcja i Tunezja odpada bo w lipcu i sierpniu jest 4o stopni. Uznałam ,ze najtansza będzie Chorwacja albo Bułgaria.Doradzcie czy lepiej kupic wycieczke przez internet czybezposrednio w biurze podrózy. Czy podróz autokarem jest uciazliwa do Bułgarii jak i Chorwacji. Poleccie jakies sprawdzone biura podrozy intenetowe i jak najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2323
Jest to pierwszy wyjazd i nie mam rozeznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2323
???????/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś polecałem +385915266167 (Marian), wyspa Brac, miejscowość Bol, powołaj się na Norberta z Polski i będzie super cena. Trzeba samolotem do Splitu 1600-1800PLN w obie strony (kiedyś Malev latał za 1200PLN), w Splicie jakieś 150PLN do wybrzeża, tam w katamaran ze Splitu do BOLa (15PLN). Na miejscu nie wezmą więcej niż 20Euro za dobę (tak mi obiecali jeśli polecę komuś) plus 15-20Euro dziennie na jedzenie, chyba, że będziesz sie żywiła u Marjanoviców, będzie z 10 Euro na dzień (polecam jeśli lubisz owoce morza). Temperatury 30-35*C, morze jakieś 300m (wypasiona plaża jakieś 800m). Katamaran ze Splitu do BOLa odpływa o 16, inaczej będziesz musiała popłynąć promem ze Splitu do Superata i tam dostać się na 2. strone wyspy, taksi 200PLN, ale Marianovicie mogą po Ciębie przyjechać za połowę tego, tylko musisz to z nimi dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem pod koniec lica w Turcji. Pierwsze 2 dni jest ciężko. Potem się aklimatyzujesz. W Alanya jest fajne. Wesoło, smacznie, piękna plaża. Jest co zwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2323
TE same pytanie co Jacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
wycieczka autokarem do bulgarii to masakra w zyciu sie na to nie decyduj. tam tez bywa 40 stopni latem w dodatku suche powietrze nie ma czym oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2323
Czy ktoś jeszcze moze micos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 osobowy pokój, tam nie ma za osobę tylko za lokum i pokoje tylko 2 osobowe, ale jak będą mieli wolne to jest pokój z dużym balkonem i można spać na balkonie, mega przyjemnie, bo w nocy temp w okolicach 20*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebus
dlatego na wakacje jeżdżę we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska2323
Czyli pozostaje samolotem.????? Nie mam zielonego pjecia,a chce gdzies jechac za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Chorwacji wcale tanio nie
jest-wiem,bo mieszkam tu. jeli juz, to polecam polnoc-Istria-tam chyba najtaniej i najblizej polskiej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, bo jest tak samo dobrze jak w sezonie i duuuuużo taniej, ja w Adriatyku kąpałem się na początku listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
no sama chyba musisz zdecydowac gdzie chcesz jechac. mnie sie peru podoba jesli pytasz kto by gdzie pojechal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasanod
Ja byłam w lipcu w tunezji i nie było aż tak gorąco. Dało się wytrzymać. Jak na pierwszy wyjazd za granicę to polecam tunezję bo tanio w porównaniu do innych, piękne plaże i cudowne morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Chorwacji wcale tanio nie -> jak ktoś kupuje w małym sklepiku, a nie np w konzumie to jest drogo i np. nie wie, że piwo w puszce jest droższe od butelkowanego o 3 kuna. Taksówki są bardzo drogie :(. Gdzie mieszkasz? Spędziłem w Bolu prawie pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka801
1600 zł za przelot do Splitu to jakaś kosmiczna cena. Do Dubrovnika można dostać się czarterem z Warszawy za 300-400 zł. Nawet ostatnio widziałam na stronach TUI sam przelot w dwie strony na stronach za 297 zł z Warszawy, oczywiście z wliczonym bagażem. Oczywiście to lot czarterowy, więc nie będzie pewnie poczęstunku w cenie, do lounge'u tez się nie wejdzie, ale za tą cenę można z tego zrezygnować ;) - - - - - - - - - - Porady farmaceutki http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
najtaniej kupic bilet na czarter w biurze podrozy te duze jak tui czy rainbow torus czarteruja samoloty i mozna kupic tani sam bilet nie wykupujac u nich wczasow. ja tak lecialem do bangkoku z przesiatka na phuket bilet byla za tysiac zlotych a bilety najtanszych linii jak aeroflot kosztowaly dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka801 -> tak było rok temu, ale ja zawsze zwykłych połączeń szukałem. Masz jakiś link do tej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
ale bykow nawalilem ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mska2323
Dziekuje. Nawet nie wiedzialam ,ze sa takie loty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mska2323
Do znowu 10 osob pisze: widze,ze orientujesz sie w cenach. Moze podpowiesz w jaki sposb spedzic tanio urlop za granica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka801 -> dzięki, od 4 miesięcy nie pracuję więc uważam na koszty, nie miałem pojęcia, że są takie oferty, zawsze korzystałem z przelotów rejsowych. Tylko z tego co wyczytałem to oferty jeśli... jak nie będzie wystarczającej liczby wykupionych wycieczek to będzie miejsce, inaczej to kicha. Widziałem kilka ofert przelotu na Sycylię, pewnie wszystko do Palermo, gdzie nie dotarłem, ale jakby ktoś planował to polecam. Messina jest bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
nie podpowiem bo sie nie znam. interesowal mnie konkretny kierunek to szukalem. co wiem to napisalem czyli ze z polskich biur tui wraz z rainbow tours wynajmuja czartery przewaznie od enter air i czesto nie maja kompletu wiec sprzedaja same bilety. trzeba pytac u nich jak sie juz wybierze kierunek. jak nie wiesz gdzie jechac to polecam we wtorek o 17 klikac tu http://www.rainbowtours.pl/supersroda oraz odwiedzac to forum http://www.ostatniemiejsca.pl/forum/article7.htm z moich obserwacji wynika ze to najtansze oferty jesli sie wybierze dobrze tzn. nie kazda jest najtansza ale mozna na tych stronach znalezc rarytasy. obserowalem oferty biur podrozy intensywnie przez kwartal praktycznie codziennie. co do pierwszej strony to bywaja oferty o 40% tansze niz cena z katalogu. u nich ta sama wycieczka moze kosztowac 8 tys oraz 5 tys w zaleznosic kiedy sie ja kupi(ten sam termin) dodatkowo jesli planujesz wczasy dla calej rodziny jak wyrobisz karte za 70zl otrzymasz od 1 do 10% rabatu wiec karta sie zwraca od razu wraz z zyskiem. jesli chcesz wyjechac za tysiac to sie nie oplaca zawracac karta glowy. wszystko zalezy czego szukasz. co do drugiej strony mozna tam znalezc przede wszystkim atrakcyjne cenowo ofery ale to bede zawsze oferty na sotatnia chwile na tej stronie widzialem wenezuele(margarita) od 15.12.2011r na 9dni za 1899zl. na innych stronach byla od 2,5 tys. a normalnie to kosztuje ponad 4. jak jakies biuro ma duzo wolnych miejsc to zjezdza z ceny a na tym forum widzialem ze maja nieduze marze. jesli chcesz leciec do tunezji to najtaniej bedzie w eldorado travel na allegro maja oferty. ogolnie wycieczki organizuje kilka biur a reszta to posrednicy w sprzedazy ich ofert wiec czarterow musisz szukac u operatora a nie u posrednika. w zaleznosci od kierunkow to bedzie tui exim tours itd. i pamietaj aby unikac triady czy tez sky club czy jakos tak bo zmienili nazwe. to biuro to porazka kazdy narzeka. nie jestem podroznikiem wiec moge sie odniesc tylko do ofert biur podrozy i co gdzie mozna znalezc jak jest w poszczegolnych panstwach nie wiem bylem w niewielu miejscach. w bulgarii bylem autokarem juz dawno i bylo strasznie ponad 30h jazdy masakra. do tego tam jest naprawde bardzo goraco i nie ma wilgotnego powietrza jak w tropikach wiec mnie sie ciezko oddycha ja wole wilgotne powietrze. do bulgarii mozna sobie jechac w czerwcu bedzie goraco ale nie az tak i polowe taniej tak samo bedzie na poczatku wrzesnia. moim zdaniem wyjazd lipiec sierpien to wyrzucanie kasy w bloto lepiej za te sama kase jechac raz w czerwcu i raz we wrzesniu dodatkow nie bedzie tloku na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RioRio

Z tym tłokiem na plaży to jest prawda. ja jechałam np do Bułgarii w czerwcu zaraz na początku z biurem podróży CoralTravel.  Obsługa hotelu miła i wypoczęta zero problemów. poza tym cena jeszcze okay 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×