Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki plyn do plukania polecaci

jaki plyn do plukania polecacie? zeby ciuchy ladnie pachnialy :)

Polecane posty

Gość a2+b2=c2
Lenor perfumowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASEROWA ONA
zielony żółty złoty lenor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie swojego czasu był niebieski Lenor. Ale raz zmieniłam i kupiłam właśnie płyn E i powiem Wam że już tak zostało. Zapachy kwiatowe typu ruby rode czy orchidea są powalające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi_pazur
silan fioletowy- lilac perfume pearls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam wam
ver nel taki turkusowy, e biały i softlan tez biały. dlugo sie utrzymuja i ladnie pachna, ja nie moge zniesc zapachow tych plynow perfumowanych, lenora niebieskiego, a widzialam ze duzo osob go poleca. silan czerwony tez mi smierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki zapach ma biały E? koleżanka tez mi dziś o nim mówiła, ze fajny, ale nie widziałam go nigdzie, jutro poszukam po sklepach, faktycznie taki fajny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrbarrra
ja mam teraz zloty E, dlugo szukalam plynu ktory by sie utrzymywal na ciuchach , bo zawsze innych ciuchy mi pachnialy a moje nie , teraz jak wyplukalam tym e to pachnie pranie na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednakobitkaaa
Silan błękitny uwielbiam, jest taki świeżutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktos
juz pisal bo nie chce mi sie czytac ale ja polecam z biedronki taki koncentrat w fioletowej butelce, slicznie pachnie i nie drogi jest nawet a starcza na dlugo nawet przy czestym praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś kupowałam płyny z biedronki ale E też mają w biedronce w fajnej, atrakcyjnej cenie. Ostatnio zakupiłam Ruby Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłam białego, ale kupiłam golden orchid, boski zapach :) Nie wiem czy orchidea na prawdę tak pachnie, bo nie wąchałam, ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sem-ma
Lenor niebieski i zielony, niebieski spring idealny na wiosnę, a zielony energetyczny to ideał na lato, jeszcze na lato dobry jest żółty, ale jego zapach z kolei nie każdemu przypada do gustu. Nie znam jednak osoby która by nie lubiła lenora niebieskiego i zielonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie E różowy( Atłasowy dotyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujecie te płyny E w biedronce, te jubileuszowe? wysyłacie numery paragonów do tej loterii? czas jest do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujecie te płyny E w biedronce, te jubileuszowe? wysyłacie numery paragonów do tej loterii? czas jest do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego te posty są teraz tak dziko poukładane, zero chronologii, połapać się nie można :/ lilka, ja mam wszystkie paragony, skoro i tak kupuję E to co mi szkodzi spróbować :) Żadnych dodatkowych kosztów nie ponoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie mogę przyzwyczaić do nowego wyglądu forum, choć nie powiem design o wiele ładniejsze :D Zobaczyłam serię perfumowaną Perfume Style z E. sam płyn nosi nazwę Fashion. Ktoś z Was zna? czy te zapachy są bardzo intensywne? czy do prania dziecięcego można go dodać? zaciekawiła mnie ta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skąd te zachwyty niemiecką chemią. Nie raz już udowodniono, że te legendy nie do końca są prawdziwe ;)lilka007, ja znam, zapachy są dość intensywne, jeśli dziecko nie jest alergikiem to spokojnie bym dawała, a jeśli się czegoś obawiasz to zrób próbę, jakiś jeden ciuszek wypłucz i zobacz jak dziecko zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya1234
Dorka 123, mam porównanie to mówię a raczej piszę jak jest :) Po wypraniu ubrań w niemieckim proszku i wypłukaniu ich w niemieckim płynie do płukania, mam w domu zapach jakiego w życiu nie uzyskasz po najlepszych polskich środkach do prania. Niemieckie i polskie proszki różnią się składem. Niem. są bardziej skoncentrowane i nie zawierają fosforanów szkodliwych dla środowiska. Być może skuteczność wywabiania plam jest porównywalna (tyle,że niem proszku zużyjesz mniej ze względu na skoncentrowanie) ale zapach to zupełnie inna bajka :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z E, korzystałam z perwolu i wielu innych tańszych i droższych, ale dopiero moja znajoma poleciła mi produkt firmy Beneva. Przyznam, że tej firmy wcześniej nie znałam, ale teraz zastanawiam się dlaczego jest tak słabo znana! POLECAM! http://beneva.pl/produkty/koncentrat-do-plukania-intense-1000ml]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 15:01, Gość ya1234 napisał:

Dorka 123, mam porównanie to mówię a raczej piszę jak jest 🙂 Po wypraniu ubrań w niemieckim proszku i wypłukaniu ich w niemieckim płynie do płukania, mam w domu zapach jakiego w życiu nie uzyskasz po najlepszych polskich środkach do prania. Niemieckie i polskie proszki różnią się składem. Niem. są bardziej skoncentrowane i nie zawierają fosforanów szkodliwych dla środowiska. Być może skuteczność wywabiania plam jest porównywalna (tyle,że niem proszku zużyjesz mniej ze względu na skoncentrowanie) ale zapach to zupełnie inna bajka 🙂 Pozdrawiam 🙂

To szczera prawda. Jak mój mąż pracował w Niemczech , to stamtąd przywoził mi żele do prania i płyny do płukania i też stwierdziłam, że to co jest na niemieckim rynku różni się od tego , co jest na polskim rynku. Niemiecki Persil przykładowo, to jest całkiem co innego niż Persil kupiony w markecie w Polsce...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×