Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alcia25

34 tc i 4 dni - skurcz do 60 na ktg

Polecane posty

hej! mam pytanie byam wczoraj na wizycie u ginka. robili mi ktg i podczas badania poczulam napiecie brzucha na kilka sekund. lekarz stwierdzil ze to skurcz ale ja jakiegos konkretnego bólu nie czułam. jestem w 34,4 tc. ogolnie sie troszke wystarszyłam i wczoraj mialam uczucie twardego brzucha caly czas! juz sama nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy ten brzuch byl faktycznie twardy. biore magnez 3x2. czy musze sie martwic ze wczesniej urodze! a i niekeidy mam takie napiecie brzucha ze prawa strona jest wieksa od ewej moze tam poprostu dzidzia sie wypina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nius
to był skurcz przepowiadający. macica trenuje. jeśli nie powtarza się regularnie to jeszcze nie powód do paniki. A co na to lekarz powiedział? jednostronne napięcie brzucha to z powodu ułożenia dziecka -nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj mialam wrazenie ze cały czas mam takie skurcze ! lekarz mowil ze ten skurcz nie powoduje nic zlego z szyjka jest zamknieta ale mam przystopowac z tempem zycia. ale czy tym skurcza musi towarzyszyc bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nius
przepowiadające są bezbolesne. to już taki etap ciąży że będą się pojawiać takie twardnienia. trzeba regularnie robić ktg. skoro szyjka zamknięta i twarda to dobrze. Oszczędzaj się tylko i bierz leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam za 2 tygodnie wtedy bedzie 36,2 tc czy juz wtedy mozna bezpiecznie rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nius
spokojnie, czasem coś co zapowiadało wcześniejszy poród wcale tego nie oznacza. Bo to mało przypadków potem przenoszenia wręcz. szyjka jest niedojrzała więc nie ma co panikować. Gdyby była miękka, skrócona i rozwarta to byłby powód do obaw. a tak to ktg i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×