Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracowity777

Facet do wynajęcia... Podejmie sie każdej pracy!

Polecane posty

Gość pracowity777

Witam. Oferuje swe uslugi jako facet do wynajecia. Podejme sie kazdej pracy. Drobne remontowe, malowanie, glazura, noszenie, sprzatanie, mycie okien, kran też naprawie. Dosłownie wszystko czego kobieta nie chce robić sama... :) Tanio i solidnie a przede wszystkim szybko. Nie jestem jakims pijakiem robolem nieudacznym, po prostu musze dorobic... Mail: pracowity777@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowity musisz
koniecznie napisać skąd jesteś bo wiadomo, że nie pojedziesz kosic trawnika na drugi koniec polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowity777
Za konkretne pieniadze moge pojechac i na drugi koniec... ;) Warszawa i okolice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcbsc
pracowity777 I co tłuku,liczysz na naiwne osoby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... wszystko, czego kobieta nie chce robic sama .... to brzmi zachecajaco; szkoda, ze nie mieszkam blizej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowity777
Nie bardzo rozumiem z jakich przyczyn ktoś nazywa mnie "tłukiem" a jeszcze mniej rozumiem tekst o naiwnych osobach... Jasne, moge ukraść, moze nawet tobie w łeb bym przywalił za te pare stów. Ja jednak, choć moge sie wydawać przeciętnemu polaczkowi "tłukiem", wole zakasać rękawy i po godzinach normalnej pracy zarobić dodatkową kase, uczciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie panie:) Czy któraś chce poczuć się przy mnie wyjątkowo, kobieco, seksownie i spędzić czas w miej atmosferze:)? Czekam na kontakt aby móc spełnić Twoje oczekiwania. Jestem przystojnym, pewnym siebie, spontanicznym i kulturalnym facetem w wieku 24 l. Moja uroda niebieskooki szatyn (182cm, 85kg). Chcesz wiedzieć więcej i zobaczyć moje zdj to proszę o kontakt na berg123@wp.pl. Zapraszam i pozdrawiam;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×