Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariza KOSMETYKI

MASZ AVON LUB ORIFLAME - MIEJ JESZCZE MARIZE

Polecane posty

Gość Mariza KOSMETYKI

KONSULTANT W FIRMIE MARIZA BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiamamamamama
jaki jest haczyk? :D za ile i jak często trzeba składać zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiamamamamama
ey no może jestem zainteresowana, a ty nie odpisujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAR0 - MARIZA
Przepraszam, za zwłokę , nie ma haczyka, zamawiasz kiedy chesz, katalog jest na około 2 miesiące, oglądałaś katalog online? Napisz do mnie na mariza00@onet.pl Jeszcze raz Cie przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.lenka
Dziewczyny, opiszcie tez może swoje opinie o wypróboanych kosmetykach Marizy, bo dośc ciężko znaleźć konkretne recenzje. Sama wpadłam na recenzje blogerek, ale na forach opinii jak na lekarstwo, a przydałyby się przed zakupem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar0
Powiem Ci tak, nie użyłam wszytskich kosmetyków tej firmy bo to nie realne ale te co używałam są rewelacyjne. Masło poziomka - bosko się rozprowadza, bardzo wydajny. lakiery - bardzo trwałe i żywe kolory Produkty męskie - delikatny trwały zapach, świetnie nawilżają, olejek do opalania to hit tej firmy płyn dwufazowy miceralny - ekstra mogłabym tak pisać jeszcze kilka moich ulubionych kosmetyków, a no i nie mogę zapomnieć o olejku grejfrutowym i soli grejfrutowej boskie , sliczny zpahc, i sol rewelacyjnie odprąza. Polecam w 100% tą firmę. A jestes juz konsultantką? Czy dopiero się zapisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.klubmariza.pl
Witam W ostatnim czasie podjełam współpracę z firmą Mariza, która w swojej ofercie posiada oprócz kosmetyków kolorowych również kosmetyki białe- kremy do twarzy, balsamy, żele, toniki, płyny do kąpieli, kosmetyki dla mężczyzn w bardzo atrakcyjnych cenach. katalog on-line http://www.mariza.com.pl/files/katalog9.pdf Korzyści z dołączenia do nas: Darmowa rejestracja Konsultanci kupują kosmetyki 30% taniej, zarabiaj oferując kosmetyki swoim klientom Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania Prezent dla nowych konsultantów Możliwość otrzymania dodatkowych premii do 17% Możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez firmę, atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe Masz elastyczny czas pracy to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić na pracę Brak ryzyka, nic nie musisz inwestować Bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł) Możliwość korzystania ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych Możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodami m.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny i konsekwencji Rejestracja oraz więcej informacji asia.klubmariza.pl Przekonaj się jak wiele możesz zyskać! Zapraszam asia@klubmariza.pl GG 144900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do Klubu Mariza ! Darmowa Rejestracja Będąc Konsultantem Mariza: zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu o czyste i jasne zasady. Zapraszam na moją stronę ,gdzie możesz zapisać się do Klubu Mariza : www.tiptop.klubmariza.pl lub www.tiptopmarizaklub.manifo.com lub zadzwoń 798 512 586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko bedzie
a ja miałam kiedyś fluid i powiem tyle był boski niech się kryją wysokopółkowe produkty.kosztował jakis psi grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria90
Mnie się podobają bardzo lakiery do paznokci z Marizy i ich letnia kolekcja cieni do powiek - fajne, energetyczne kolory, można poszaleć na powiekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj laski z Marizy
przestańcie już z tą reklamą , bo się rzygać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zapraszam osoby chętne i zainteresowane współpracą z firmą Mariza. Wszystko napisze w odpowiedzi na Wasze maile. ewelinawierzchowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi89
Jesli chodzi o Marize to ja polecam dołaczenie do mnie oraz budowanie swojej grupy, gdyż wtedy aby miec daromwa przesyłke wystarczy złozyc zamowienie za ponad 100 zł a nie 200 ;) Weszłam do firmy na samym początku i to pierwsza w ktorej udało mi sie zbudowac grupe. POzdrawiam i zapraszam , w razie pytań : amazi89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×