Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rex86

prezent ślubny

Polecane posty

Gość rex86

Witam! :) Zwracam się do was z ogromną prośbą. Mój kumpel chajta się za tydzień i nie wiem, jaki kupić prezent ślubny parze. Chcę, żeby to było coś praktycznego. Dodam tylko, że w lipcu będą narodziny ich dziecka. Bardzo proszę o rady :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
jeśli masz możliwość złożyć się z kimś na większy prezent, to ja bym obstawała przy porządnym grillu. o ile młodzi mają na to warunki oczywiście ;) popatrz sobie na ofertę broil king, może coś Ci przypadnie do gustu. a jak nie, to będziemy szukać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
a co myślicie o stole bilardowym w prezencie ślubnym? proyasport ma porządny sprzęt tego rodzaju dla amatorów, ucieszylibyście sie z takiego upominku? ofkoz zakładajac, że macie warunki na taki 'gadżet' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co rex86 wymyśliłeś? jakieś agd, czy może po prostu koperta? dzisiaj taki wybór w sklepach, że nie dziwię się, że ludzie pomocy na forach szukają. sama jestem czasem w kropce odnośnie prezentu dla kogoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
o ile mlodzi sa juz na swoim ;))) to może fajnym pomyslem byłoby zafundowanie im jakiegoś małego remontu? np projekt kuchni z ndesign, czy coś takiego.. zawsze można się w kilka osób zrzucic na taki prezent :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś mały wypad dla dwójki lub jednego z nich? Świetnym pomysłem jest wysłanie na odpoczynek choćby na weekend do spa. Primavera w Jastrzębiej Górze oferuje świetne zabiegi, które ukoją skołatane nerwy, a także pomogą zregenerować ciało. Polecam taki prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krummm
A może coś z pościeli? W sklepie internetowym www.sennyraj.pl na pewno znajdziesz coś ekskluzywnego, co będzie idealne na taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps.
ghjdfrhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobbreejeeest
dobrym pomysłem jest ekspres do kawy, chyba wiekszośc z nas lubi kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidow777
Jeśli prezent praktyczny to może zestaw ręczników lub ciepły koc z wyhaftowanym jakiś napisem typu " STO LAT MŁODEJ PARZE" I DATA ŚLUBU. Na ręcznikach można napisać " SZCZĘŚLIWY MĄŻ I TU IMIĘ OD I TU DATA" i tak samo na ręczniku dla zony. Myślę, że to fajny prezent i za razem fajna pamiątka. Na stronie shis.pl zajmują się takim rzeczami, zajrzyj naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję porządny komplet sztućców wraz z całym "sprzętem" obiadowo - tortowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×