Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda 2013

Szycie sukni slubnej u krawcowej ze zdjecia

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, Czy mogłybyście polecić mi jakąś sprawdzoną krawcową z okolic Wieliczki/Krakowa? Będę BARDZO wdzięczna za namiary na kompetentną osobę. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revija
zapraszam do mojej pracowni ul. Krupnicza 7, Kraków. Cena waha się i zależy od rodzaju tkanin oraz trudności projektu. Kontakt revija@revija.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracowni Dorissa dawniej Ka-ja w Sygneczowie. Baba nie umie szyć. Juz nie wiem co gorsze Obajtek czy ona. Sukienka uszuta na odpie.....Źle zszyta zaliczkę wzięła i całą resztę ma głęboko w czterech literach. Uważajcie na dziewczyny na takie pseudo krawcowe. Naprawdę najlepiej kupić suknię w salonie wydać trochę więcej a przynajmniej będziecie mieć mniej nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka333
Ja swoją suknię szyłam u producenta do którego namiary znalazłam właśnie na kafeteria.pl, na początku miałam opory bo z szyciem na odległość to różnie bywa, ale w końcu się przekonałam i nie żałuję bo suknia przyszła piękna i na dodatek zapłaciłam za nią dużo mniej niż w salonie:) Poniżej podaję namiary, może jeszcze któraś dziewczyna skorzysta:) suknieagnieszka.biuro@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spamujesz laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Tez poszlam ze zdjęciem a później był placz i zgrzytanie zebow. Wiem już ze się nie da wiernie odwzorować. Oryginalu. Stracilam tylko 1000 zł. Dziewczyny kupujcie na wyprzedażach. To się najbardziej oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miesiąc temu bralam slub,suknia tez ze zdjecia,zaplacilam 2200 za wszystko,lacznie z 2 kolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam ze szylam w salonie, nie u domowej krawcowej. Woj.swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy poleca ktoś jakąś krawcową z Tarnowa lub Brzeska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.04 czy poleca ktoś jakąś krawcową z Tarnowa lub Brzeska? dołączam do prośby tylko nie jakąś ale DOBRĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,uszyję każdą suknię ślubną w przystępnej cenie. Okolice Inowrocławia mail;cynamal72@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artus
www.pracownia-slubna.com.pl lub na facebooku Pracownia Ślubna Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Hej dziewczyny:) Chciałam trochę odświeżyć temat. Szyła któraś z was suknie ze zdjęcia? Jaki był efekt końcowy? Bardzo odbiegała od tej ze zdjęcia czy też nie? I jeszcze ciekawi mnie czy któraś szyła suknie której wcześniej nie mierzyła? (chodzi i identycznej jak ze zdjęcia, krój, styl podobny mniej więcej był mierzony) Proszę was bardzo o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze o podanie kontaktu do Pani Eli,krawcowej w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie sam materiał u producenta, na przykład www.luxpol-bis.pl i podrzuć krawcowej zdjęcie razem z tkaniną to zapłacisz za samą robociznę przez co wyjdzie dużo taniej niż jakbyś normalnie kupowała w sklepie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Atelier Katris w Warszawie ! Naprawdę tak miłej atmosfery nie ma w żadnym salonie. Chodziłam po różnych ale tym Paniom nawet nie chce się doradzać i rozmawiać. Uszyłam suknie w zasadzie mojego pomysłu ale połączyłam dwie inne suknie. Wyszło tak jak chciałam POLECAMMMM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyłam u zaufanej krawcowej, gdzie miałam dół inny, górę inną i jeszcze ramiączka. Do tego piękne bolerko z koronki. Welon z podwiązką już dostałam gratis. Przyjmuje w Warszawie koło placu Narutowicza. Ja zapłaciłam 2500 zł z materiałem za wszystko. Moja przyjaciołka szyła u tej samej krawcowej i zapłaciła tyle samo przy czym jej suknia w salonie kosztowała 4000zł. Opłata się, jest jak na zdjęciu i idealnie dopasowana. Wyglądałam w niej bajecznie. Jeśli ktoś chce to jej e-mail: modnywhite@gmail.com Najpierw przeslalam pod ten adres suknie, ona ją wyceniła i przesłała numer do kontaktu, zapraszając na spotkanie w jej pracowni. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina3345354
Ja sie przekonalam ze lepiej isc do krawcowej niz do salonu. W salonach ceny sa meeeega wysokie za byle kawałek szmatki, a krawcowa ma indywidualne podejście ... Sprawdzcie tutaj jakie cudo krawcowa tej dziewczynie uszyla: http://wieczniemloda.com/moja-suknia-slubna-od-krawcowej-9156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja szyłam moją suknie ślubną u sprawdzonej krawcowej, zresztą poprawinową też. Nie poszłam ze zdjęciem, myślę, że to nie jest dobry pomysł bo nigdy nie wyjdzie dokładnie tak jak w oryginale. Ja miałam swój zamysł na obie sukienki. Przymierzałam fasony, wiedział w jakim mi dobrze. Poszłam do krawcowej i przedstawiłam jej wizję. Sukienki wyszły piękne obie takie jak chciałam czułam się jak prawdziwa księżniczka. Jeśli traficie na fachowca to będziecie zadowolone. Moje sukienki były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wysyłam link do zdjęcia mojej poprawinowej sukienki, w pasie była jeszcze wstążka w kolorze pudrowego różu. https://www.facebook.com/Mama.Mi.Ja17/photos/pb.861337280591645.-2207520000.1455191316./862363447155695/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1994
Taka sukienka szyta na wymiar może być sporo tańsza. Tym bardziej, że materiały takie jak satyna czy woal możesz kupić np. tutaj http://cottonbee.pl/materialy w dobrej cenie i pójść do krawcowej z gotowym materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateliermadeline
Witam, Szyję suknie ślubne oraz wieczorowe według indywidualnego projektu,konkurencyjne ceny.Koszt sukienki wraz z materiałem od 700 zł w zależności od modelu oraz wybranego materiału.Kraków www.ateliermadeline.pl atelier,madeline@op.pl Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateliermadeline
Witam, Szyję suknie ślubne oraz wieczorowe według indywidualnego projektu,konkurencyjne ceny.Koszt sukienki wraz z materiałem od 700 zł w zależności od modelu oraz wybranego materiału.Kraków www.ateliermadeline.pl atelier.madeline@op.pl Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyję suknię właśnie wg projektu ze zdjęcia w Ślubnym Atelier na Mokotowskiej. Sa małe poprawki i dopasowanie do mojej sylwetki, ale jest to suknia moich marzeń! Dziewczyny wszystko potrafia tam uszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zapoznać się z ofertą profesjonalnej pracowni krawieckiej w Krakowie Joli Przebindy. Co do cen to się nie orientuję, jednak widziałam kilka sukien ślubnych wykonanych właśnie tam i jestem pod wrażeniem, pięknie dopasowana i elegancka suknia rzucała się w oczy każdemu. Strona pracowni to : www.pracowniakrawiecka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×