Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarabiaj w necie

zarabiaj w necie

Polecane posty

Gość zarabiaj w necie

Chcesz link? zostaw swojego maila Zarabiaj w domu! Bezpieczny i pewny serwis! Zarejestruj się i sprawdź sam! Ile możesz zarobić? To zależy ile czasu dziennie jesteś skłonny poświęcić na robienie tzw akcji. Mając konto przez niecały miesiąc czasu udało mi się zgromadzić ponad 70 zł, poświęcając na to około 15 minut dziennie. Lecz możliwości są szersze, jeżeli spędzisz więcej czasu. Jak to działa? Naszym zadaniem jest wypełnianie akcji oraz potwierdzenie emaili. Gdy klikniemy na Akcje w menu, zobaczymy dostępne akcje. Każda akcja ma tzw sponsora, należy zwrócić uwagę, aby nie wpisywać tych samych danych do jednego sponsora, bo najzwyczajniej nie zaliczy nam akcji. Nazwa sponsora zazwyczaj jest napisana malutkimi literkami na stronie danej akcji, np. cubex group, dozgarnięcia czy Online media group. Skąd brać nowe dane? Dane muszą być prawdziwe, inaczej nasz ranking spadnie w dół lub w najgorszym wypadku zostaniemy zbanowani. Ja nigdy nie podaję swoich danych. Imiona i nazwiska „pożyczam od swoich znajomych, nr telefonu biorę z ogłoszeń (np. lokalna gazeta), adresy zawsze wpisuję z mojego miasta, aby kod pocztowy oraz adres IP się zgadzały. Adresy email muszą być aktywne, ponieważ zazwyczaj przychodzi nam mail do potwierdzenia. Ja polecam interię, zrobienie nowego maila nie zajmuje więcej niż minutkę. WAŻNE! Musisz usuwać tzw ciasteczka (cookies) za każdym razem, gdy chcesz zrobić akcję z tego samego sponsora. Np. Zrobisz akcję wygraj buty i kilka innych na jeden email, zrobisz drugi email i chcesz powtórzyć te akcje wtedy musisz usunąć ciasteczka, ponieważ sponsor rozpozna twój komputer iu nie zaliczy akcji. Jak to zrobić? W przeglądarce ( najlepiej firefox) wciśnij równocześnie SHIFT CONTROL i DELETE, zaznacz ciasteczka ( najlepiej z całego okresu czasu) i kliknij ok. Po tej operacji możesz spokojnie wykonywać akcje =) Praktyczne wskazówki: Przed wykonywaniem akcji nie zapomnij wyłączyć programy jak AdBlocker, ponieważ czasami blokują one akcje. Zrób sobie listę z emailiami i zapisuj do jakich sponsorów je użyłeś. Gdy pojawią się nowi sponsorzy będziesz mógł korzystać ze starych maili bez konieczności tworzenia nowych. Odbieraj bonusy. Za każde 10 zaliczonych akcji otrzymujesz 50 groszy gratis. Jeśli zrobisz ich 25 dostajesz 1 zł gratis. np. za 100 akcji otrzymujesz 5 zł gratis a za 600 akcji otrzymasz az 30 zl! Chcesz link? zostaw swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsrtrtrty
kida0@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×