Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziowa;]

Grubą pupa i uda, jak schudnac?

Polecane posty

Gość pa-mmelka
Ja na samym poczatku postanowiłam jednak zadbac o to aby oczyścić mój organizm. Dlatego przyjmuje suplement Double Detox Noble Health. Chce zacząc od takiego oczyszczenia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychodietetyczka
Jeśli nie potrafisz schudnąć, borykasz się z problemem niskiej samooceny zapraszam do odwiedzenia ciekawej strony dotyczącej roli psychologii w odchudzaniu: www.psychodietetyk.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplabedee
Nic samo nie przyjdzie bez wysiłku!! Ja osobiscie stosuje diete kopenhaską + Slimette i efekty są zadawalające!! w 2 tygodnie poszło juz 4 kg, czekam na dalsze efekty, http://preparatynaodchudzanie.com.pl/ Dzieki tej stronie moje życie towarzyskieeee nabiera kolorów, bo czytałam wiele innych i nic nie pomagało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloha100
A ja polecam ćwiczenia z Mel B, wyszukaj sobie na youtube, ćwiczę i efekty są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena8
Chudnięcie zaczyna się w głowie, jeśli w kółko powtarzacie sobie jestem gruba-to podświadomość mocno to bierze do siebie i koniec, trudno to odwrócić, jeśli ciągle powtarzacie - znowu przytyłam, to faktycznie tak się dzieje, dlatego proponuje wczasy z www.slimtravel.eu na tych wczasach bierzemy się za otyłość ostro ze wszystkich stron, praca z podświadomością plus dieta plus ruch plus praca z ciałem plus detoks plus odgrzybianie organizmu = Sukces Pozdrawiam i pamiętajcie, że jesteśmy piękniejsze niż myślimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandaryfka
duza pupa jest spoko! :D moja siorka schudła duzo tez ale pupa jej zostala, z tym ze ladnie sie podniosła i mimo ze duza to jest apetyczna, ona cwiczyla z Mel B i łykała termogeniki jak lkarnityna i figura extraslim, nie ma co walczyc z tym, lepiej zadbac i byc dumnym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola7899
A myślałaś o orbitreku? Jest to świetna opcja do pozbycia się niechcianych kilogramów. Sprawdź ofertę sklepu sporti.pl mają tam orbitrek Sportia 903 w rewelacyjnej cenie :) Taki sprzęt na pewno przyda się w domowej siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz sie na siłkę, tam CI trenerzy dobiorą CI odpowiednie cwiczenia na odpowiednie partie ciała. Do tego rozsądna dieta i polecam tabletki slimcea. Bardzo szybko myślę ładnie się Ci wszystko wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Jak schudłaś co robiłaś ? opiszesz mi to ? :) i w ile schudłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belena33
Dobrze mi się współpracuje z panią Dianą, dietetyk z centrum Naturhouse Piastowska. Ustaliła mi indywidualne menu, które w sumie jest łatwe w codziennym przygotowaniu i wspiera mnie też od strony psychologicznej - motywuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze miałąm sceptyczne i złe zdanie o tego typu środkach. Brałam kiedyś pewien środek który nic mi nie dał. Długo szukałam czegoś innego. Przy mojej przemianie materii na samej diecie efekty miałam mizerne. Koleżanka w końcu powiedziała mi że stosuje tabletki Slimcea. Byłam zdziwiona ale nie kłamała by mnie wiec je zamówiłam. Zmieniłam wtedy zdanie na temat suplementów. Jak się dobrze trafi to na prawdę można znaleźć bardzo skuteczne preparaty. Slimcea taka jest. Schudłam na nich 13kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wagę w normie, a kazda dieta konczy sie tym ze chudnie mi biust, a uda i pupa stoją w miejscu. Znalazłam na to sposób, a właściwie koleażanka mi podpowiedziała. Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej połączone z dermomasażem. Bardzo szybko udało się zmniejszyć uda o 5 cm, a w biodrach zeszło mi 8 cm. Korzystałam z salonu beauty premium w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magellan28
Ja miałem problem z grubymi udami, w ogóle miałem problem z wagą. Na diecie Cambridge się z tym uporałem, ktoś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam. Jestem na tej diecie od dwóch miesiecy. Powiedziała mi o niej koleżanka. Zaczełam od II stopnia i jestem bardzo zadowolona :-) Miałam problem na poczatku z piciem wody :-) ale oni mają takie super dodatki smakowe i udało się :D Najważniejsze że jest to dieta bez głodówek i wyżeczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninasimone39
Nic tak nie spowalnia metabolizmu jak bardzo niskokaloryczne diety! Co wam po tym że schudniecie jak później przytyjecie momentalnie? Ja też miałam solidne uda i spory tyłek i nic mi tak nie pomogło jak bieganie. Biegam około godzinę trzy cztery razy w tygodniu od roku i moje nogi są nie do poznania a tyle walczyłam z tym problemem. Pięknie wyrzeźbiły się łydki, pupa się podniosła i uda bardzo mi schudły. W dodatku w życiu tyle nie jadłam :) metabolizm znacznie przyspieszył mimo, że mam 39 lat. Oczywiście dbam o dietę, ale często zdarzają się grzeszki, z tym że teraz nie tyję od kilku białych bułek lub pizzy. Polecam bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka a dawno na tej diecie jesteś? Ja od niej zaczynałam. Dziś mam podobnie jak ninasimone - podkręcony metabolizm, ruch i zbilansowana dieta. Ale cambridge była dobra jako pierwszy krok z otyłości. Trzymam kciuki za Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudadupa
mniej żreć i się ruszać, a nie piepszyć głupoty przed kompem - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym bieganiem ? Owszem kazdy ruch jest dobry ale jesli dziewczyna ma problem z dołem to najlepiej zainwestuj i kup wioslarza. Przy odpowiednim treningu zobaczysz szybko efekty. Jesli jestes zainteresowana jak cwiczyc lub .ktos inny chce sie dowiedziec podaje maila fajny303030@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pole Dance super wzmacnia mięśnie nóg. Zobacz jak super wyglądają dziewczyny które ćwiczą np na FB Lejdis Kolejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka81
Trenuj te partie ciała na siłowni + przygotuj sobie dobrą dietę. Przy treningu nie zapominaj aby się nie odwodnić. Pij dużo a najlepiej jakiś napój izotoniczny jak 4move. Sama go piję i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj może pójść na spinning? daje dużego kopa w nogi i pupę. Mi pomógł znakomicie! po 6 miesiącach widzę ogromną różnicę. do tego przed ćwiczeniem stosuję wyciąg z pieprzowca piperynę max. jeszcze trochę czasu zostało do lata więc jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×