Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemconaobiad

obiad z resztek - jaki ?

Polecane posty

Gość niewiemconaobiad

help please! nie mam zielonego pojecia co moge zrobic na obiad, pomocy! mam w lodowce mala piers z kurczaka, mieso mielone, salate, ogorka, ser feta, dwie puszki tunczyka, mrozone pieczarki, ziemniaki, makaron, bekon, majonez.. prosze, pomozcie! jakies wieksze danie zeby sobie jutro do pracy tez wzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokjj
O tej porze to nie obiad a kolacja :P Zemleć/posiekać pierś z kurczaka, wymieszać z resztą mielonego, zrobić pulpety w sosie z pieczarkami, podać z makaronem i sałatą z winegretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszkełe
możesz zrobić zapiekankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemconaobiad
genialne, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym i pieczarkami zapiekanka makaronowa z mięsem mielonym lub kurakiem pulpety w sosie pie4czarkowym mielone/mielone nadziewane pieczarkami lub serem feta pierś kurczaka nadziewana fetą sałata z ogórkiem i fetą,polana vinegretem makaron z tuńczykiem omlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
ja jak mam w lodowce wszystko i nic, to zawsze robię pizzę. fakt, jeszcze trzeba mieć drożdże, ale to na upartego można od sąsiadki pożyczyć ;) zapiekanki też zawsze się sprawdzają. tudzież zamrożone ciasto francuskie awaryjnie dobrze mieć - jest pycha z niemal każdym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×